معرفی بازی اندروید جدول کلاسیک

معرفی بازی اندروید جدول کلاسیک

اوایل سال ۱۳۹۴ بود که ایده بازی های جدولی شروع به رایج شدن در بین برنامه نویس های ایرانی شده بود. ایده حل جدول داخل گوشی های هوشمند با قابلیت نزدیک نمایی و حل دوباره فوق العاده به نظر می رسید.
در اولین قدم تصمیم گرفتیم جدول کلاسیک که سخت ترین الگورتیم در بین جدول های موجود رو داشت به عنوان اولین جدول خودمون قرار بدیم.

برنامه ویسی و بازی سازی اندروید
بعد ۳ ماه تلاش بی وقفه و طراحی جدول با هم تیمی ها تونستیم نسخه اولیه کلاسیک رو منتشر کنیم که بازخورد بسیار خوبی داخل مارکت ها داشت و تونست رکورد بازی برگزیده, انتخاب کابران و یکی از بازی های فاخر ایرانی رو بشکونه.

مهم ترین مشکلات ما در نسخه های اولیه عبارت بود از:

به علت روابط ریاضی موجود برای اتصال بخش های مختلف برنامه بعضی اوقات مشکلاتی پیش میومد. ( که در به روز رسانی های بعدی رفع شد! ).
سیستم عامل اندروید بسیاری از قابلیت های مورد نظر ما رو به صورت پیش فرض نداشت در نتیجه بسیاری از بخش های مورد نظر رو خودمون نوشتیم و در طول انتشار بهبود دادیم.

پس از انتشار جدول کلاسیک ما دومین و آخرین تیم برنامه نویسی ایران بودیم که جدول کلاسیک رو برنامه نویسی کرد.
در طول این مدت بالا و پایین های زیادی پیش اومد و همیشه سعی داشتیم که به نظرات کاربران گوش کنیم و هر بهبودی که می تونستیم اضافه کردیم.

پس از جدول کلاسیک ما سه نوع جدول دیگه رو برای انتشار تدارک دیدیم که یکی از اون های هیچ وقت به مرحله انتشار رسمی از سمت ما نرسید.

جدول درهم ( به هم ریخته )

– جدول سودوکو ( ۹×۹ )
-جدول شرح در متن ( که در اختیار افراد و شرکت ها قرار گرفت و از تیم ما منتشر نشد )

امتیاز دهی و تبدیل پول در شادیاب

امتیاز دهی و تبدیل پول در شادیاب

در همین نسخه ما بازی جدول کلاسیک رو برای حمایت از بازی و برنامه نویسی اندروید به سیستم امتیاز دهی شادیاب متصل نمودیم به طوریکه تمامی کاربران و بازی کنان جدول کلاسیک می توانند با انجام بازی امتیازی در اینجا بگیرند که در سیستم امتیاز دهی شادیاب تبدیل به پول خواهد شد و کاربران می توانند با این پول ها هر خریدی که علاقه مندن رو انجام دهند.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *