طراحی و ساخت وب سایت وی نو(vnoooo.com)

طراحی و ساخت وب سایت وی نو(vnoooo.com)


توضیحات پروژه

وبسایت وی نو – وب سایت وی نو(Vnooooیکی از وب سایت های طراحی شده در تابان شهر می باشد که هدف اصلی آن ارائه خدمات مشاوره آنلاین به مشتریان بوده و با داشتن تیمی مجرب از مشاوران خوب در ۸ گروه  مختلف مانند: روان شناسی و تربیت، ازدواج و خانواده و.. فعالیت میکند. وی نو پنجره ای جدید و نوین به سوی مشاوره آنلاین میباشد، که میتواند تمام نیازهای مشاوره ای افراد مختلف را در پکیج های خود برطرف کرده و دیدی جدید و نو به مراجعان خود بدهد.

برای استفاده از خدمات کاربری وی نو میبایست ابتدا یک حساب کاربری در آن افتتاح کرده و وارد پنل کاربری خود شوید. از میان سرویس های وی نو سرویس دلخواه خود را انتخاب کرده و به مشاور خود مستقیما وصل شوید. سرویس های وی نو شامل سرویس های بسته ای ، سرویس نوبت دهی و سرویس شیفتی می باشد که کارایی آنها به شرح زیر است:
 سرویس های بسته ای : از طریق این سرویس که یک سرویس پرسش و پاسخ میباشد شما میتوانید به صورت آنلاین با مشاور در گروه مد نظر پرسش و پاسخ کرده و از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید.

سرویس های نوبت دهی : از طریق این سرویس شما میتوانید به صورت آنلاین نوبتی برای خود گرفته و از طریق تکنولوژی Voip  یا (Voice OverIp)  با مشاور مدنظر خود صحبت کنید.

مشاوره شیفتی : در این سرویس مشاوران زمان حضور خود را بصورت شیفتی در سامانه ثبت میکنند و در این زمان ها آنلاین و آماده خدمت رسانی هستند.

قسمت مالی و اعتبارات شامل طرح کاربری، کیف پول، پرداخت نقدی، کارت هدیه، کد معرف و پرداخت ها میباشد که شما میتوانید در هرکدام از آنها پنل کاربری خودتان را مدیریت کنید:

طرح کاربری: در این قسمت شما میتوانید بسته ای را از بین بسته ها ی برنزی، نقره ای طلایی و سرخ انتخاب کنید و از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید.

کیف پول: در این قسمت شما میتوانید با شارژ آنلاین حساب کاربری خود از طریق درگاه اینترنتی از آن حساب برای گرفتن مشاوره استفاده کنید.

پرداخت نقدی : شاید شما با افزودن گروه و شماره مدنظر به سبد خرید خود بخواهید که آنرا بعدا پرداخت کنید. این قسمت به شما امکان آنرا میدهد که صورت حساب قبلی که ذخیره کرده اید را هر زمانی که خواستید پرداخت کنید.

کارت هدیه : این کارت شامل تخفیفاتی است که از جانب وی نو دریافت میکنید و از طریق آن از تخفیفاتی بهره مند میشوید.

کد معرف : با ارائه کد معرف شما از طریق دوستانتان که اخیرا در وی نو ثبت نام کرده اند شما شامل کارت هدیه و تخفیف خواهید شد.

پرداخت ها : در این قسمت شما میتوانید تمام صورت حساب پرداخت های خود را ببیینید.

این وب سایت دارای سه پنل شامل پنل مدیریت، پنل کاربری و پنل مشاوران میباشد. امید است که این تیم  بتواند کمک بسزایی به افرادی که نیازمند مشاوره هستند، بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *