اپلیکیشن اندروید رستوران دورادو

اپلیکیشن اندروید رستوران دورادو


توضیحات پروژه

رستوران دورادو یک رستوران غذاهای ایرانی واقع در دهکده المپیک می باشد که در این پروژه تابان شهر در قالب اپلیکیشن رستوران دورادو سیستم امتیاز دهی و همچنین بستر باشگاه مشتریان رو راه اندازی نموده است.

همانطور که در بخش اپلیکیشن رستوران های وی توضیحات کاملی در مورد پنل مدیریت این سیستم دادیم در این اپلیکیشن نیز دارای بخش های متعددی اطلاعیه برای ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران اپلیکیشن می باشد.

در قسمت های دیگر این اپلیکیشن رستوران سیستم کامل خرید از مرحله انتخاب غذا تا مرحله سفارش دهی به صورت کامل اجرا می شود و مشتریان می توانند نحوه دریافت سفارش غذای خود را مثل دلیوری و یا حضوری در رستوران و همچنین نحوه پرداخت وجه غذای خود را مثلا به صورت نقدی و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی و یا دستگاه کارت خوان انتخاب نمایند.

درگاه پرداخت اپلیکیشن رستوران دورادو به حساب بانکی صاحب رستوران به صورت مستقیم متصل می باشد که تمامی مبالغ پراختی به حساب ایشان واریز میگردد.

در بخش های دیگری از این اپلیکیشن رستوران دورادو سیستم مشتری مداری به صورت کامل به وسیله دعوت مشتری در روز تولدشان به شایستگی اجرا شده است که سیستم به صورت اتوماتیک متن پیش فرضی که مدیریت رستوران در پنل مدیریت خود تنظیم نموده است را برای کاربر به صورت خصوصی ارسال می نماید.

در بخش های دیگر اپلیکیشن رستوران دورادو می توان به دیوار خاطرات آن اشاره نمود که مشتری اپلیکیشن ، هم خود به عنوان کاربر می توانند خاطرهای همراه با عکس و متن ثبت نمایند و هم خاطرات کاربران دیگر را مروری داشته باشند.

مدیریت رستوران در تمامی مراحل می تواند به واسطه پنل مدیریتی که در اختیار دارد تمامی فرایند های این اپلیکیشن را کنترل نماید و تمامی خرید های مشتریان را مشاهده نماید.

پیشنهادی که مدیریت مارکتینگ برای بهبود فرایند اجرای چنین پروژه ای برای صاحبین کسب کار دارند اجرا و اعمال تخفیف تا سقف ۲۰% برای خرید هایی که از طریق اپلیکیشن انجام می شود دارد چون در زمان خرید با اپلیکشین رستوران مشتری مجبور به ثبت نام و احراز هویت خود می شود که این اولین قدم در اجرا و ایجاد یک باشگاه مشتریان می باشد.

نکته قابل اهمیت در زمان ساخت چنین اپلیکیشنی توسط تیم تابان شهر اجرای دقیق در زبان مادری اندروید استودیو بوده تا صاحب اپلیکیشن در هر زمانی که ایده و یا فرایندی را بخواهد در اپلیکیشن توسعه دهد بتواند این امر را اجرا نماید.

مدت زمان اجرا و ساخت اپلیکیشن اندروید رستوران دورادو ۲۵ روز کاری بود.

 

پیش نمایش زنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *