راه اندازی و برنامه نویسی سایت استارت آپ خدماتچی

راه اندازی و برنامه نویسی سایت استارت آپ خدماتچی


توضیحات پروژه

پروژه خدماتچی یک استارت آپ در حوضه سامان دهی سیستم خدمات رسانی در زمینه های نظافت ، شستشو ، کارواش ، باربری ، مهماندار و تمامی خدمات مورد استفاده عموم می باشد که به وسیله این سامانه کاربران می توانند خدمات خود را در خواست دهند و نزدیک ترین کارگران با توجه به درخواست مشتری و شرایط اعلامی درخواست مشتری را قبول نمایند و در زمان مقرر در محل جهت ارائه خدمت حضور داشته باشند که مسولیت و نظارت بر این فرایند وظیفه خدماتچی می باشد.

با توجه به این موضوع که برنامه نویسی و طراحی این استارت آپ یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین پروژه هایی بود که یک تیم ۶ نفره در اجرای آن دخیل بودند و مقرر شد که تا پایان سال ۱۳۹۵ بعد از ۲ ماه تلاش از این استارت آپ رونمایی شود.

در این استارت آپ که توسط تیم برنامه نویسی تابان شهر اجرا و راه اندازی شده است بستر و مبنای درخواست ها و تایید ها توسط اپلیکیشن های اندروید و iOS ویژه کاربران و خدمت کاران خدماتچی اجرا می شود.

 

 

پیش نمایش زنده

دیدگاه (2)

 • مجتبی پاسخ

  سلام
  این سایت برنامه اندروید نداره؟
  میشه مشابه این سایت رو برا اندروید بسازید البته ساده تر؟

  ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ در ۱:۲۸ بعد از ظهر
  • مهیار خدایاری پاسخ

   سلام دوست عزیز چرا برنامه اندروید و همچنین iOS سمت کاربر در حال توسعه و برنامه نویسی و توسعه می باشد و مقرر بود این برنامه در ابتدای سال منتشر شود که به دلیل تغیرات اساسی و بهبود برنامه از سوی کارفرما اجرا و انتشار برنامه چند مالی تاخیر دارد.

   ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ در ۱:۴۷ بعد از ظهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *