اپلیکیشن اندروید سایت تخفیف گروهی شادیاب

اپلیکیشن اندروید سایت تخفیف گروهی شادیاب


توضیحات پروژه

شادیاب نام تجاری وب سایتی هست که یکی از محصولات تابان شهر بوده که در سال ۱۳۹۰متولد شده و در این مدت کوتاه توانسته با گرد آوری تیم متخصص در تمامی عرصه های بازاریابی و فروش، دیجیتال مارکتینگ، مالی، ثبت و تولید محتوا و پشتیبانی با استفاده از تخصص و توان دپارتمان IT تابان شهر پله های تلقی را پشت سر نهاده و همچنین اقدام به ایده پردازی هایی در این زمینه به عنوان اولین ها در ایران و اولین ها در دنیا باشد.

ایده پردازی و پیاده سازی سیستم زمزینه سریع که شادیاب در سال ۱۳۹۱ این سیستم را پیاده سازی نموده، بطوری که در این دوره تمامی رقبای سیستم تخفیف گروهی هنوز در پیچ و خم کاغذ بازی و سیستم های ارائه کد های کاغذی بوده اند شادیاب ایده پرداز سیستم رمزینه سریع در شادیاب بوده است که به این وسیله دیگر کاربر ها نه نیازی به پرینت و کدهای کاغذی دارند و نه شرکای تجاری پیچیدگی های زیادی در فرایند سیستم ابطال کدها خواهند داشت و فقط با ارائه بارکد مخصوص در کسری از ثانیه به وسیله اپلیکیشن سیستم ارتباط با شرکای تجاری شادیاب کد کاربر اعتبار سنجی، ابطال و در سیستم مالی شریک تجاری به صورت خود کار ماسبات مالی صورت می پذیرفت.

ایده پرداز و پیاده ساز اولین سیستم gamification (استفاده تجاری و تبلیغاتی از بازی) و همچنین حامی معنوی و مالی بازی های ایرانی بوده است که در چند سمینار و همایش از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای دعوت شده است. در این سیستم شادیاب اسپانسر بازی شده و به تمامی کاربران بازی های طرف قرارداد مبالغ ریالی را به صورت نامحدود هدیه خواهد داد و همچنین تیم تابان شهر برای خود شادیاب هم بازی به نام بازی شادیاب ارائه داده است که در این بازی تمامی کاربران میتوانند بازی های خود را به پول تبدیل کنند و همچنین با مبالغ به دست آمده از محصولات و خدمات سایت تخفیف شادیاب خرید با تخفیف انجام دهند.

در حال حاضر این سیستم در چند بازی مطرح کافه بازار پیاده سازی در تا کنون به تمامی کاربران این بازی ها بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هدیه اهدا شده است.

برخی از این بازی های طرف قرارداد: پهلوان و زامبیها، جدول کلاسیک، مار و پله مدرن، مدرسه شادی و قطار شادی می باشد.

پیاده سازی سیستم امتیاز دهی در اپلیکیشن سایت تخفیف گروهی شادیاب: در این سیستم که یکی از ایده های تیم دیجیتال مارکتینگ تابان شهر بوده سیستم امتیاز دهی شادیاب می باشد که در این سیستم تمامی کاربران بر اساس فعالیت ها و خرید هایی که انجام می دهند از شادیاب به صورت نا محدود امتیاز می گیرند که در هر زمان که بخواهند میتوانند امتیاز های خود را به پول تبدیل نمایند و کالا و یا خدمات دلخواه خود را خریداری نمایند. مثلا کاربر با هر خریدی که انجام می دهد می تواند مبلغی را مجدد در حساب کاربری خود دریافت نماید و همچنین اگر نظر خود را در رابطه با آن خدمت و یا کالا با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد بابت هر نظری که میگذارد مبلغی را دریافت خواهد نمود.

برخی از افتخارات شادیاب:

 برنده  هفتمین جشنواره وب ایران (مردمی) در سال ۹۳ از کانون کار آفرینی ایران

تقدیر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موضوع اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

دعوت شده در نهمین کنفرانس بین المللی برند در سال ۹۳ 

شادیاب منتخب و سخنران گردهمایی بزرگان کسب و کار اینترنتی (کنسرسیوم) ایران در سال ۹۴

معرفی شادیاب به عنوان سلبرتی در هفته نامه استارت آپی شنبه

و …

اپلیکیشن تخفیف گروهی شادیاب یک نرم افزار کاربردی در زمینه تخفیف گروهی می باشد که با امکانات ویژه ای بهترین مراکز تفریحی، فرهنگی،پزشکی،رستوران ها و … را در شهر شما و نزدیکی شما بر اساس مسافت و حتی میزان تخفیف و نوع صنف به شما نمایش می دهد.
برخی از امکانات نرم افزار به شرح زیر میباشد:
امکان ارسال پیام خصوصی و عمومی بر اساس نوع خرید،جنسیت و .. از طرف مدیر سایت به کاربران در زمان لازم
امکان مشاهده شادیاب های روز و تمامی شادیاب ها
امکان مشاهده شادیاب ها بر اساس دسته بندی
امکان مشاهده تمامی مراکز ارائه خدمات بر روی نقشه
امکان مشاهده شادیاب مورد نظر روی نقشه و راهنمایی کوتاه ترین مسیر از جایی که هستید
امکان انتخاب و مشاهده شادیاب های مورد علاقه
امکان مشاهده بازدید های اخیر
امکان عضویت در خبرنامه و ثبت نام در شادیاب
امکان افزایش موجودی حساب کاربری
امکان خرید آنلاین
امکان مشاهده کد ها و مشاهده QR کد ها جهت ابطال کد نزد شریک تجاری(شریک تجاری نرم افزاری دارد که بر اساس کد QR در لحظه میتواند کوپن ها رو اعتبار سنجی و ابطال نماید و دیگر نیازی به پرینت شادیاب نمیباشد)
امکان مشاهده تراکنش های مالی در شادیاب
امکان مشاهده شادیاب ها بر اساس محدود کردن مسافت از کاربر
امکان مشاهده شادیاب ها بر اساس محدود کردن تخفیف
دسترسی و ویرایش اطلاعات کاربری از طریق نرم افزار

و همچنین این اپلیکیشن تخفیف گروهی در حال توسعه و بهبود می باشد.

پیش نمایش زنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *