برنامه نویسی و ساخت سایت تخفیف گروهی شادیاب

برنامه نویسی و ساخت سایت تخفیف گروهی شادیاب


توضیحات پروژه

شادیاب نام تجاری وب سایتی هست که یکی از محصولات تابان شهر بوده که در سال ۱۳۹۰متولد شده و در این مدت کوتاه توانسته با گرد آوری تیم متخصص در تمامی عرصه های بازاریابی و فروش، دیجیتال مارکتینک، مالی، ثبت و تولید محتوا و پشتیبانی با استفاده از تخصص و توان دپارتمان IT تابان شهر پله های تلقی را پشت سر نهاده و همچنین اقدام به ایده پرازی هایی در این زمینه به عنوان اولین ها در ایران و اولین در نیا باشد.

وب سایت تخفیف گروهی شادیاب به این صورت فعالیت می نماید که تخفیف های بالا و قابل توجی رو در مدت زمان مشخص برای کاربران به صورت آنلاین ارائه و به فروش می رساند.

طراحی و برنامه نویسی وب سایت تخفیف گروهی شادیاب به این گونه طراحی شده است که با یک پنل مدیریت می توان هر سه پلتفرم اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن iOS و وب سایت رو مورد برسی قرار داد و همچنین مدیریت دسترسی بسیار کاملی به تمامی بخش ها و مدیریت قسمت های مختلف مثل افزودن ریز مجموعه ها مدیریت تعداد و مچنین مدیریت مدت زمان فروش هارا دارد.

در طراحی و برنامه نویسی وب سایت تخفیف گروهی شادیاب سیستم های انبارداری و همچنین سیستم های حسابداری بسیار پیچیده ای طراحی شده است که سهولت بسیار بالایی را در این امر برای اپرتور ها و شرکای تجاری به وجود آورده است.

طراحی و برنامه نویسی پنل های مدیریت مخصوص شرکای تجاری برای برسی و اعتبار سنجی خرید های کاربران و همچنین دسترسی کامل به سیستم های حسابداری بسیار پیشرفته از ویژگی های بارز این سیستم می باشد.

وب سایت تخفیف گروهی شادیاب به صورت ۱۰۰% ریسپانسیو ”responsive” طراحی و برنامه نویسی شده است و کاربران با هر سخت افزار و دیوایسی وارد وب سایت شوند می توانند به صورت کامل این سایت را مشاهده و به سهولت خرید خود را نهایی نمایند.

برنامه نویسی و طراحی هوش مصنوعی و یا ”data mining” یکی از بخش های ویژه در سایت تخفیف گروهی شادیاب بوده که سیستم به صورت کاملاً هوشمندانه علاقه مندی های کاربران را بر اساس مناطق، خرید های قبلی، مشاهده بیشترین بازدید ها و … پیش بینی می نماید تا در قسمت ”شاید شما دوست داشته باشد” محصولاتی را به بازدید کننده معرفی می نماید که ممکن است علاقه مند به این محصولات و یا خدمات نیز باشند.

ایده پرازی و پیاده سازی سیستم زمزینه سریع که شادیاب در سال ۱۳۹۱ این سیستم را پیاده سازی نموده، بطوری که در این دوره تمامی رقبای سیستم تخفیف گروهی هنوز در پیچ و خم کاغذ بازی و سیستم های ارائه کد های کاغذی بوده اند شادیاب ایده پراز سیستم رمزینه سریع در شادیاب بوده است که به این وسیله دیگر کاربر ها نه نیازی به پرینت و کد های کاغذی داشته اند و نه شرکای تجاری پیچیدگی های زیادی در فرایند سیستم ابطال کد ها داشتند و فقط با ارائه بارکد مخصوص در کسری از ثانیه به وسیله اپلیکیشن سیستم ارتباط با شرکای تجاری شادیاب کد کاربر اعتبار سنجی، ابطال و در سیستم مالی شریک تجاری به صورت خود کار ماسبات مالی صورت می پذیرفت.

ایده پرداز و پیاده ساز اولین سیستم gamification (استفاده تجاری و تبلیغاتی از بازی) و همچنین حامی معنوی و مالی بازی های ایرانی بوده است که در چند سمینار و همایش از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای دعوت شده است. در این سیستم شادیاب اسپانسر بازی شده و به تمامی کاربران بازی های طرف قرارداد مبالغ ریالی را به صورت نامحدود هدیه خواهد داد و همچنین تیم تابان شهر برای خود شادیاب هم بازی به نام بازی شادیاب ارائه داده است که در این بازی تمامی کاربران میتوانند بازی های خود را به پول تبدیل کنند و همچنین با مبالغ به دست آمده از محصولات و خدمات سایت تخفیف شادیاب خرید با تخفیف انجام دهند.

در حال حاضر این سیستم در چند بازی مطرح کافه بازار پیاده سازی در تا کنون به تمامی کاربران این بازی ها بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هدیه اهدا شده است.

 

پیاده سازی سیستم امتیاز دهی در سایت تخفیف گروهی شادیاب: در این سیستم که یکی از ایده های تیم دیجیتال مارکتینگ تابان شهر بوده سیستم امتیاز دهی شادیاب می باشد که در این سیستم تمامی کاربران بر اساس فعالیت ها و خرید هایی که انجام می دهند از شادیاب به صورت نا محدود امتیاز می گیرند که در هر زمان که بخواهند میتوانند امتیاز های خود را به پول تبدیل نمایند و کالا و یا خدمات دلخواه خود را خریداری نمایند. مثلا کاربر با هر خریدی که انجام می دهد می تواند مبلغی را مجدد در حساب کاربری خود دریافت نماید و همچنین اگر نظر خود را دررابطه با آن خدمت و یا کالا با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد بابت هر نظری که میگذارد مبلغی را دریافت خواهد نمود.

برخی از افتخارات شادیاب:

 برنده  هفتمین جشنواره وب ایران (مردمی) در سال ۹۳ از کانون کار آفرینی ایران

تقدیر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موضوع اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

دعوت شده در نهمین کنفرانس بین المللی برند در سال ۹۳ 

شادیاب منتخب و سخنران گردهمایی بزرگان کسب و کار اینترنتی (کنسرسیوم) ایران در سال ۹۴

معرفی شادیاب به عنوان سلبرتی در هفته نامه استارت آپی شنبه

و …

و همچنین این وب سایت تخفیف گروهی در حال توسعه و بهبود می باشد.

پیش نمایش زنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *