ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه، بهترین روش برای افزایش تعداد مشتریان

اولین قدم برای دیجیتال مارکتینگ و فاصله گرفتن از تبلیغات سنتی ارسال ایمیل انبوه است. شما با این روش می توانید خدمات و محصولات خود را به صورتی جذاب و زیبا برای افرادی بفرستید تا با کسب و کار شما آشنا شده و مشتری شما شوند. تابان شهر با سابقه ای ده ساله آماده ی کمک به شما در این راه پر فراز و نشیب است.

ارسال ایمیل انبوه متناسب با
نیاز کسب و کار شما

 ارسال کردن ایمیل به صورت انبوه باید با استراتژی های درست انجام شود و ادامه داشته باشد. ابتدا باید بررسی شود که مخاطبین شما جز کدام دسته از افراد هستند تا هزینه و زمان شما تلف نشود. سپس با توجه به علایق و سلیقه ی آن گروه قالب مناسب برای ارسال ایمیل انبوه انتخاب شود. همچنین زمان ارسال نیز ممکن است متفاوت باشد و آن هم به عواملی بستگی دارد.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در خصوص روند راه اندازی و طراحی سایت و نیازهای کسب و کارتان و یا اطلاع از هزینه های خدمات ما  نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

امکان آنالیز نتایج حاصل از ارسال ایمیل انبوه

پس از این که ایمیل های مد نظر شما ارسال شد امکان آنالیز و بررسی افرادی که ایمیل برای آنها ارسال شده وجود دارد. این آنالیز با استفاده از ابزار هایی مثل گوگل آنالیتیکس انجام می شود. شیوه ی کار به این صورت است که می توانیم بفهمیم چند نفر به کمک لینک و یا دکمه های موجود در ایمیل وارد سایت ما شده اند و بعد از آن آیا سایت ما را ترک کرده اند و یا به هدف ما که می تواند فروش باشد رسیده اند یا خیر. هرچه امکانات سایت شما بیشتر باشد این آنالیز پیشرفته تر خواهد بود.

ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه

اطمینان از اسپم نشدن ایمیل ارسالی

یکی از بزرگترین نگرانی برای کسانی که سفارش ارسال ایمیل انبوه می دهند، اسپم شدن آنها است. یعنی ایمیل ارسالی به اینباکس نرفته و داخل اسپم قرار می گیرد که خب شاید اصلا کسی اسپم خود را چک نکند و باعث هدر رفتن هزینه می شود. اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که ایمیل هایی که ارسال می شود مستقیما داخل اینباکس می رود و اسپم نمی شود. برای اطمینان خاطر این کار به صورت آزمایشی با تعداد محدود انجام می دهیم تا شما آسوده خاطر شوید.

مشخص کردن دسته مخاطبین

یکی از مهم ترین مراحل قبل از چیدن استراتژی برای ارسال ایمیل مشخص کردن مخاطبین است. همچنین هزینه های ارسال نیز با توجه به مخاطبین متفاوت است. دسته بندی مخاطبین شامل دانشجویان، بانوان، جوانان، آقایان و یا نوجوانان می تواند باشد. مثلا اگر مقالات تخصصی ارائه می دهید بهتر است دسته ی دانشجویان انتخاب شود. با مشاوره با تیم متخصص تابان شهر می توانید مخاطبین خود را مشخص کنید تا سود و پیشرفت خوبی در کسب و کار خود داشته باشید.

ارسال ایمیل انبوه

برای دو برابر کردن تاثیر مثبت ارسال ایمیل انبوه ، سایت خود را نیز ارتقا دهید

در کنار تمام تلاش هایی که برای ایمیل های خود می کنید، باید توجه داشته باشید که سایت شما نیز دارای طراحی مناسب و متناسب با استاندارد های جهانی باشد. لندینگ پیچ های مرتبط  با کسب و کار و انتخاب کلمات کلیدی متناسب.اگر فکر می کنید سایت شما دارای اشکال و یا ایراداتی است می توانید با تیم متخصص ما مشورت کنید و یا از آنها کمک بخواهید. 

بازگشت سرمایه و کسب سود بسیار

ارسال ایمیل انبوه یکی از کم هزینه ترین روش های دیجیتال مارکتینگ است. روشی که از کارهای دیگر مثل ارسال اس ام اس بسیار ارزان تر و در عین حال بسیار سودآور تر است. حداقل پس از دو دوره ارسال ایمیل انبوه، سرازیر شدن مشتریان به سمت سایت و بیزینس خود را متوجه می شوید و سرمایه ی شما در کمتر از دو ماه به شما باز می گردد و سود خوبی نیز می کنید. فقط باید توجه داشته باشید تعداد ایمیل های ارسالی با توجه به تعداد نیروهای خود انتخاب کنید تا در زمان مراجعه مشتری عده ای از آنها را از دست ندهید.  

ارسال ایمیل انبوه

امکان انتخاب قالب های متنوع با کیفیت عالی

برای ارسال ایمیل انبوه از قالب های از پیش تهیه شده ای استفاده می شود که امکان تغییراتی نیز در آنها وجود دارد. قالب های پیشنهادی تابان شهر بسیار متنوع و در عین حال جذاب هستند. در این قالب ها تکنیک های UI/UX به درستی استفاده شده است و از دکمه های جذاب با ترکیب رنگی مناسب استفاده شده است که مخاطب را جذب محتوا می کند. همچنین استفاده از فونت مناسب، سایز قلم درست و وجود عکس هایی با کیفیت متناسب با کسب و کار شما این قالب ها را تکمیل کرده است.

ارسال ایمیل انبوه

ریسپانسیو بودن ایمیل ارسالی

باید توجه داشته باشیم ایمیلی که به مخاطبین ارسال می شود ممکن است توسط گوشی موبایل و یا هر دستگاهی به غیر از دسکتاپ با اندازه های مختلف نمایشگر باز شود. پس ایمیل باید شکل درست و مرتبی در همه ی دستگاه ها و یا حتی مرورگر های مختلف داشته باشد. توجه به این مورد و رعایت آن جزو اصلی ترین معیار های حرفه ای نشان دادن شما است. تیم متخصص تابان شهر تمام ایمیل هایی را که ارسال می کند به صورت ریسپانسیو واکنش گرا هستند و در تمام صفحات نمایش با اندازه های مختلف به صورت منظم و مرتب به نمایش در می آیند.

محصولات ما را مشاهده کنید

سوپرمارکت آنلاین

سوپر مارکت خود را مجازی کنید

 

 

اپلیکیشن آگهی

اپلیکیشنی همانند دیوار

 

 

اپلیکیشن باربری آنلاین

بابری خود را هوشمند کنید

 

 

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

محبوب ترین استارتاپ روز

 

 

اپلیکیشن فروشگاهی

یک فروشگاه اینترنتی کامل

 

اپلیکیشن بازیافت

سیستم خود را حرفه ای کنید

 

 

خوشحالیم که مورد اعتماد شما هستیم…

مشتریان عزیز ما که با ارسال ایمیل انبوه شاهد رونق کسب و کار خود بوده اند

ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه
ارسال ایمیل انبوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس + استعلام قیمت