اپلیکیشن مشابه اسنپ تابان

ساخت اپلیکیشن اسنپ یا تاکسی اینترنتی، به دلیل تمرکز بر بازار هدف بسیار گسترده، یکی از بهترین کسب و کارهای حال حاضر ایران است. این کسب و کار به دلیل ایجاد مزیت رقابتی قابل قبول در مقایسه با تاکسی سنتی، امکان رشد بسیار سریعی دارد. سؤال اصلی اینجاست: با حضور شرکت های بزرگ مانند اسنپ و تپسی، آیا امکان رشد یک شرکت نوپا مانند ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ وجود دارد؟
جواب این سؤال قطعا مثبت است. کارشناسان شرکت تابان شهر آماده ی پاسخ به سؤالات شما در این باره هستند.


ویژگی های اسنپ تابان

ارسال درخواست به راننده

کاربران می توانند با این اپلیکیشن درخواست های متفاوتی برای راننده بفرستند. همچنین اپلیکیشن این اجازه را به اپراتور می دهد که به راحتی با راننده ارتباط برقرار کند و موارد لازم را برایش بفرستد. همچنین کاربران به سادگی می توانند به راننده رتبه بدهند و نظر خودشان را درباره سفرشان بیان کنند.

ساخت اپلیکیشن اسنپ

قابلیت افزودن تا 4 مسیر

کاربران اپلیکیشن می توانند تا 4 مسیر را برای خودشان انتخاب کنند و این سیستم آنقدر راحت اجرا می شود که نه برای راننده مشکلی ایجاد می کند و نه اینکه کاربر مشکلی برایش در استفاده از این مورد پیش نمی آید. همچنین مسافر می تواند مدت زمان توقف های بین راهی را نیز تعیین بکند و با خیال راحت به سفر خود ادامه دهد.

ساخت اپلیکیشن اسنپ

قابلیت تغییر زبان

این اپلیکیشن قابلیت چند زبانه بودن را نیز دارد. کاربران مختلف از هرجایی که هستند می توانند بین 5 زبان از این اپلیکیشن را انتخاب کنند( البته این زبان ها باید به طور جداگانه توسعه داده شوند ) و این مورد برای مسافرانی که از کشور های خارجی هم به کشور ما می آیند نیز می تواند بسیار جوابگو باشد.

ساخت اپلیکیشن اسنپ

پنل مدیریت مالی

کاربران و رانندگان با این قابلیت می توانند تراکنش های خود را مدیریت و کنترل کنند و هر زمان که بخواهند هر تراکنشی را استعلام بگیرند. این موضوع باعث می شود که در امورات مالی اشتباهی پیش نیاید و مشتریان هم از اینکه همیشه کنترل قیمت ها را دارند راضی باشند.

ساخت اپلیکیشن اسنپ

معرفی ویدیویی

در این ویدیو شما می توانید معرفی اپلیکیشن اسنپ تابان را مشاهده کنید و با روند کاری این اپلیکیشن آشنا شوید تا هم ببینید این اپلیکیشن چکونه کار می کند هم اینکه این اپلیکیشن را به طور کامل بشناسید. هرچند که این تمام کارهایی نیست که شما می توانید با این اپلیکیشن انجام دهید. اپلیکیشن اسنپ تابان کامل تر از این حرف ها می باشد.

ساخت اپلیکیشن اسنپ

همین حالا برای ساخت اپلیکیشن اقدام کنید

اگر برای راه اندازی و ساخت اپلیکیشن اسنپ و سایر اپلیکیشن ها نیاز به مشاوره دارید، می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

ساخت اپلیکیشن اسنپ

تکنولوژی های به کار رفته

ساخت اپلیکیشن اسنپ
ساخت اپلیکیشن اسنپ
ساخت اپلیکیشن اسنپ
ساخت اپلیکیشن اسنپ
ساخت اپلیکیشن اسنپ
ساخت اپلیکیشن اسنپ

روند سفارش اپلیکیشن

ما در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، با بهره گیری از به روز ترین متدهای برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن توانسته ایم سریعترین تاکسی اینترنتی را همراه شما کنیم.
همچنین شما می توانید با زدن بر روی لینک زیر با چگونگی روند ساخت اپلیکیشن و پروپوزالی که ما برای شما در نظر گرفته ایم آشنا شوید. در اینجا ما به شما خواهیم گفت که چه مراحلی باید طی شود تا یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خوب ساخته شود.

سوالات متداول

هزینه سفر طبق مسافت محاسبه می شود اما اگر شما بخواهید می شود گه به طور اختصاصی نوع محاسبه هزینه تغییر کند.

بله بعد از تحویل اپلیکیشن پشتیبانی فنی انجام می شود و آموزش های لازم برای استفاده داده می شود.

بله شما می توانید این اپلیکیشن را در تمامی بازار های خارجی و ایرانی منتشر کنید.

سایر محصولات ما

سوپرمارکت آنلاین

سوپر مارکت خود را مجازی کنید

 

اپلیکیشن آگهی

اپلیکیشنی همانند دیوار

 

اپلیکیشن باربری آنلاین

بابری خود را هوشمند کنید

 

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

محبوب ترین استارتاپ روز

 

اپلیکیشن فروشگاهی

یک فروشگاه اینترنتی کامل

اپلیکیشن بازیافت

سیستم خود را حرفه ای کنید

 


درباره ساخت اپلیکیشن اسنپ

تاکسی های اینترنتی امکان حمل و نقل سریع و آسان برای همه مردم فراهم کرده اند. مزایای تاکسی های اینترنتی بسیار زیاد است یکی از موارد مهم این است که این سرویس ها بستر را برای سفر کودکان و سالمندان، در مسافت‌های طولانی شهری، بدون نیاز به همراه فراهم کرده‌اند؛ در ادامه به شکل دقیق تر وتخصصی تر به این اپلیکیشن ها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید
ساخت اپلیکیشن اسنپ یا تاکسی اینترنتی یک اپلیکیشن حمل و نقل آنلاین است که شامل دو اپلیکیشن یکی برای کاربر (یا مسافر) و دیگری برای راننده می باشد و قابلیت راه اندازی و ارائه برای تمامی مرز های جغرافیایی داخلی و خارجی را دارد. این نرم افزار با 5 زبان فارسی، انگلیسی، عربی، آلمانی، روسی مطابقت دارد و قابل تنظیم و اجرا است و امکان توسعه به سایر زبان های رایج دنیا را دارد.
در تمامی اپلیکیشن هایی که با نقشه به صورت آنلاین کار میکنند به علت تاخیر در زمان بارگذاری نقشه، نرم افزار کُند و بازدهی زمانی مناسب و به موقع نخواهد داشت و همچنین این مسئله باعث ایجاد خلل و خطا در حین استفاده از برنامه شده که کارایی برنامه را پایین می آورد.

ما در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، با بهره گیری از به روز ترین متدهای برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن توانسته ایم سریعترین تاکسی اینترنتی را همراه شما کنیم.
و تاکسی اینترنتی را با بالاترین سرعت بارگذاری اطلاعات و بارگیری اطلاعات و با پیدا کردن راحت و سریع مقصد و پیدا کردن بهترین مسیر با توجه به شرایط را با واسط کاربری فوق العاده ساده و کاربردی به شما همراهان گرامی ارائه کنیم.


ویژگی های اپلیکیشن سمت کاربر

کاربر به راحتی مبدا و مقصد خود را میتواند جستجو و پیدا کند و یا با استفاده از قابلیت انتخاب و دخیره مسیر های مورد علاقه و پرتردد در اپلیکیشن برای راحتی در انتخاب های بعدی، مبدا و مقصد مورد نظر را انتخاب و درصورت نیاز مسیر را به صورت رفت و برگشت انتخاب کرده در ضمن وسیله نقلیه موردنظر خود را بین انواع ماشین سواری، موتور، کامیون، وانت بار، یدک کش و غیره انتخاب کنند.

یکی از قابلیت های جالب این اپلیکیشن، سازماندهی زمان و تعیین میزان توقف و بازه زمانی توقف است. (مثلا : در صورت نیاز به پیک شرکتی و حمل چند محموله بین شرکتی به لوکیشن های مختلف، ابتدا میتوانید تا 4 مقصد متفاوت را برای نرم افزار ابتدا انتخاب کنید سپس با استفاده از قابلیت دیگر ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی این است که میتوانید برای هر توقف در هر مقصد یک بازه زمانی برای توقف تعریف کنید و ثبت کنید.) و مدیریت زمان را به راحتی بدست بگیرید.
در تمام لحظات پروسه در اپلیکیشن قابلیت تماس به صورت 24 ساعته با پشتیبانی را دارید.
در انتهای پروسه اپلیکیشن، به کاربر اعلام زمان تقریبی رسیدن راننده به به کاربر اعلام می شود.
همچنین میتواند دسترسی کامل به آرشیو کامل از تمام درخواست های قبلی و انجام شده داشته باشید.


ویژگی های اپلیکیشن سمت راننده

با غیرفعال کردن ارسال درخواست به راننده، هیچ درخواستی به راننده ارسال نخواهد شد.

همچنین درخواست کاربر به راننده با شعاع داینامیک می باشد. یعنی محدود به بازه مکانی خاص نیست و میتوان شعاع هر چند متر به صورت متغیر تعریف کرد.
صفحه اصلی نمایشگر راننده اعتبار راننده و بدهی راننده را نشان می دهد و اگر راننده دارای بدهی باشد به او هیچ درخواستی ارسال نمی شود.
اپلیکیشن سمت راننده شامل پنل مدیریت مالی می باشد که با واسط کاربری بسیار آسان شامل تمام تراکنش های مالی راننده با جزئیات می شود.
پلیکیشن های مسیریاب، موقعیت کاربر به راحتی قابلیت انتقال در سایر اپلیکیشن ها را دارد.

Comments (74)

 • سعید Reply

  سلام، خسته نباشید
  با وجود اسنپ و تپسی و اینکه ماکسیم هم در شهرستان ها فعال هست، بنظرتون چجوری اپلیکیشن مشابه درست کنم و با اونا رقابت کنیم؟

  ۱۳۹۸-۰۹-۰۶ at ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
  • mostafa safari Reply

   سلام دوست عزیز
   بله، چرا که نه همونطور که گفتید بعد اسنپ دیگر اپ هایی بودند که سر کار اومدن پس این موضوع دور از ذهن نیست پیشنهاد می کنم با کارشناسان ما جهت راهنمایی بیشتر تماس حاصل فرمایید.

   ۱۳۹۸-۰۹-۰۶ at ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
 • امید Reply

  سلام خسته نباشید شما فقط اپلیکیشن تاکسی رانی میسازید یا در زمینه ساخته اپلیکیشن کارهای دیگه هم فعالیت دارید؟

  ۱۳۹۸-۰۹-۱۴ at ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
  • parinaz1 Reply

   سلام وقتتون بخیر خیر شما می توانید محصولات تابان شهر را در اینجا مشاهده کنید

   ۱۳۹۸-۰۹-۱۶ at ۴:۲۴ بعد از ظهر
 • marjan Reply

  سلام ساخت این اپ با 5 زبان چه مزیتی دارد وقتی مشتریان ایرانی هستند و به راحتی و با هزینه کمتر به زبان فارسی می توان این اپ را ساخت؟

  ۱۳۹۸-۱۱-۱۵ at ۹:۱۷ قبل از ظهر
  • sarabyt Reply

   سلام وقتتون بخیر,
   با توجه به رشد صنعت و توریسم و نیاز هر یک از توریست ها به جابه جایی آسان , ساخت اپلیکیشن به زبان هایی که مورد استفاده آن ها می باشد,این امتیاز می تواند دلیل انتخاب آنها برای استفاده از اپلیکیشن شما باشد.

   ۱۳۹۸-۱۱-۱۵ at ۱۰:۰۵ قبل از ظهر
 • Samira Reply

  سلام امنیت کاربران در سفر چه گونه تامین می شود؟ سیستم پشتیبانی کاربر در این اپلیکیشن لحاظ خوهد شد ؟

  ۱۳۹۸-۱۱-۲۱ at ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
 • مهدی اکبرزاده Reply

  خیلی خوبه

  ۱۳۹۸-۱۲-۰۵ at ۴:۰۲ بعد از ظهر
  • parinaz1 Reply

   سلام وقتتون بخیر , مرسی که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و تخصصی در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در تابان شهر در تماس باشید.

   ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ at ۸:۱۳ قبل از ظهر
 • parinaz Reply

  در ساخت این اپلیکیشن می توان کاربری آن را تغیر داد و اپلیکیشنی نه کاملا اسنپ و کاملا باربری را داشت؟

  ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ at ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
  • sobhan Reply

   سلام , بله این اپلیکیشن ها با توجه به نیاز شما و با تخصص تیم تابان شهر انجام می شود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان تابان شهر در تماس باشید.

   ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ at ۱۱:۳۵ قبل از ظهر
   • حامد Reply

    سلام برای ساخت نرم افزاری مشابه اسنپ چقدر هزینه می‌شود ونیاز به زیر ساخت هم داره یا نه
    اگه میشه راهنماییم کنیید.
    میخوام یه نرم افزار اندروید برای خرید کالا بسازم..

    ۱۳۹۹-۱۰-۰۴ at ۹:۰۱ بعد از ظهر
    • سبحان بهرامی زاده Reply

     سلام دوست عزیز. البته برای خرید کالا خب شما باید اپلیکیشن فروشگاهی بسازید اما اگر برای هزینه اپلیکیشن مشابه اسنپ سوال دارید به دلیل متغیر بودن کارکرد ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و آن ها شما را در همه جهات راهنمایی می کنند.

     ۱۳۹۹-۱۰-۰۷ at ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
 • Hamed ehterami Reply

  سلام این اپلیکیشن مثل اسنپ و تپسی و اپ های اینچنینی قابلیت های دیگر غیر از مدل کلاسیک یعنی حمل بار ، پیک موتور ، تاکسی و… داره یا خیر؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۲ at ۳:۵۶ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام ، بله اپلیکیشن انتخاب انواع وسیله نقلیه از قبیل ماشین سواری، موتور، کامیون و وانت بار یدک کش را دارد.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۲ at ۴:۳۴ بعد از ظهر
 • yalda rezayi Reply

  UI/UX اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم شما را من کجا میتونم ببینم؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ at ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام روی گزینه “نمونه کار های بیشر” کلیک کنید تا طراحی های انجام شده توسط تیم ما را ملاحظه کنید

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ at ۲:۲۰ بعد از ظهر
 • saeed Reply

  سلام در این اپلیکیشن این قابلیت وجود داره که برای راننده ها پاداش در نظر گرفته بشه مثل اسنپ و تپسی؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۱:۳۷ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام در این مورد کارشناسان ما میتونن به شکل دقیق جواب این سوال رو بگن برای مشاوره میتونین تماس بگیرید.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۲:۲۷ بعد از ظهر
 • ehsan tavakoli Reply

  ما خودمون قصد زدن همچین چیزی داشتیم ولی واقعا دیگه رقابت خیلی سخت و غیر ممکن شده تو این حوزه

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ at ۱:۳۷ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   سلام،اگر صرفا مشابه اپلیکیشن اسنپ یا … بخواهید عمل کنید مسلما بسیار سخت خواهد بود شما باید یک مزیت رقابتی در اپلیکیشن خود نسبت به اپلیکیشن شبیه اسنپ ایجاد کنید، حالا این مزیت می تواند در نوع محصولات شما باشد یا در مسائل دیگر
   در این مورد میتوانید با مشاورین ما دربخش ساخت اپلیکیشن در تماس باشید

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ at ۵:۳۵ بعد از ظهر
 • هانیه Reply

  با توجه به گسترشی که اپلیکیشن دیوار داشته بنظرتون به صرفه است که یک اپلیکیشن مانند همون راه بندازیم؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ at ۱:۴۵ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   هانیه جان مسلما برای ورود بر هر کسب و کاری شما باید مزیت رقابتی ایجاد کنید وگرنه در اون کار شکست میخورید
   تیم تابان شهر هم در این مسیر همراهیتون میکنه
   بازهم اگر سوالی بود با کارشناسان بخش ساخت اپلیکیشن ما در تماس باشید

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ at ۲:۳۰ بعد از ظهر
 • mohammad reza Reply

  سلام منظورتون از ارسال شعاع به صورت داینامیک چی هست؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۹:۵۵ قبل از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام و درود به شما ، برای اطلاع دقیق از این موضوع میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
 • مزاکتی Reply

  پکیج مشاورین دیجیتال مارکتینگ و مشاوره برای رشد کسب و کار هم دارید شما در این باره؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۱:۴۸ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   مزاکتی جان یکی از خدماتی که تیم تابان شهر به مشتریانش ارائه میده مشاوره و پشتیبانی است
   اما اگر قصد راه اندازی یک استارتاپ و یا .. رو دارید حتما با مشاورین ما در بخش دیجیتال مارکتینگ تماس گرفته و به طور مفصل مسائلتون رو در میون بگذارید

   ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
 • کریم Reply

  میشه داخل این اپ سوپرمارکت آنلاین هم قرار داد؟

  ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ at ۹:۴۸ قبل از ظهر
  • hanie Reply

   سلام
   بله با یکسری از تغییرات چراکه نه اپشن های بیشتر ی میتوان در اپ اضافه کرد.

   ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ at ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
   • محسن Reply

    برای این تغییرات هزینه ی جداگانه دریافت میشود؟

    ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ at ۹:۱۲ قبل از ظهر
    • mojtaba marashian Reply

     محسن جان تمامی تغییراتی که شما در حالت اولیه ی اپلیکیشن اعمال می کنید جزو توسعه حساب شده و هزینه ی جداگانه ای هم دارد.

     ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ at ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
 • رسول Reply

  این شرکت بدقول ترین و ضعیفترین شرکتی هست که تا به حال دیدم.تمام

  ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ at ۹:۱۱ قبل از ظهر
 • حسنخوانی Reply

  میشه فقط سفارش اپلیکیشن اندروید بدون سایت و اپ آی او اس داد؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ at ۳:۰۰ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   جناب حسنخوانی هر درخواستی شما داشته باشید ما دقیقا همون رو برای شما آماده میکنیم. بله هیچ مشکلی نیست.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ at ۶:۰۵ بعد از ظهر
 • محمد Reply

  میتونیم در کنار اپلیکیشن وب اپلیکیشن هم داشته باشیم که اگر احیانا مثلا برای ای او اس مشکلی پیش اومد کار زمین نمونه؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۲ at ۳:۳۸ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   محمد جان به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردید. در دوره ای که آی او اس اپ های ایرانی رو پشتیبانی نمی کردند بسیار از شرکت های بزرگ با طراحی وب اپلیکیشن کسب و کار خودشون رو نجات دادن پیشنهاد ما هم همین است که در کنار اپلیکیشن وب اپلیکیشن هم داشته باشید.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۲ at ۴:۵۸ بعد از ظهر
 • mehdi amiri Reply

  سلام ببخشید امکان اینکه در آینده و پس از پا گرفتن اپلیکیشن، اونرو توسعه بدیم هست؟ مثلا یک ویژگی خوب که میشه اضافه کرد امکان سفرهای بین شهری است که مزیت رقابتی هم حساب میشه

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ at ۹:۲۰ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   سلام و درود مهدی جان
   صد در صد علاوه بر این ویژگی که فرمودید انواع و اقسام ایده ها هستند که می توانند برای شما مزیت رقابتی ایجاد کنند و به شما برای رقابت با بزرگترین اپ ها در زمینه ی تاکسی اینترنتی قدرت مبارزه بدهند.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ at ۳:۲۰ بعد از ظهر
 • مرضیه Reply

  در این اپلیکیشن شبیه اسنپ مانند خود اسنپ این قابلیت هستش که وقتی مسافر سوار تاکسی هستش بتونیم لوکیشن اونرو به عنوان کسی که تو ماشین نیست ببینیم ؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ at ۹:۲۹ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   مرضیه جان در اپلیکیشن مشابه اسنپ تابان شهر نیز این امکان برای شما فراهم شده است.

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ at ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
 • رسایی Reply

  بنظرم این ایده که خیلی بده (تو محصولات دیگتون هم دیدم) اپلیکیشن مشابه اسنپ یعنی ما هیچ خلاقیتی از خودمون نداریم و میخواهیم کار یکی دیگه رو به شما بفروشیم؟!!

  ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ at ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   جناب رسایی به نکته ی خوبی اشاره کردید. منظور ما از مشابه دیگر اپ ها بودن این است که از نظر کیفیت و ساختار شبیه اپ های با کیفیتی چون دیوار و دیجی کالا هستن و اینکه همانطور که در همین صفحه ذکر شده تابان شهر قابلیت ایجاد مزیت رقابتی نیز در ساخت اپلیکیشن ها تدارک دیده. باز هم اگر ابهامی بود با ما تماس بگیرید

   ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ at ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
 • آل ایوب Reply

  ببخشید این امکانات در این اپ هستش یا نه:
  مدیریت تمام خبرنامه ها
  مدیریت همه رانندگان
  مشاهده آنلاین رانندگان بر روی نقشه
  ارسال تیکت و sms به رانندگان
  مشاده همه تراکنش های مالی
  پلن های درآمدزایی برای رانندگان
  مسدود کردن رانندگان
  ایجاد کد تخفیف
  ایجاد سطح دسترسی برای افراد مختلف

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۳:۲۵ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   جتاب آل ایوب تمامی این ویژگی هایی که فرمودید توسط تیم ساخت اپلیکیشن تابان شهر در این اپ برای شما تدارک دیده شده

   ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۴:۰۶ بعد از ظهر
   • احسان امیدزاده Reply

    قسمتی که متوجه بشیم مسافر در کجای مسیر هم هست کد نویسی شده در این اپ؟

    ۱۳۹۹-۰۵-۱۴ at ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
    • mojtaba marashian Reply

     احسان جان دقیقا شبیه همان ویژگی که در اپلیکیشن اسنپ موجود است در این اپ هم امکان اینکه لوکیشن و موقعیت مسافر رو نشون بده موجود می باشد.

     ۱۳۹۹-۰۵-۱۴ at ۱:۴۶ بعد از ظهر
 • سید محمد Reply

  در اپلیکیشن هایی چون اسنپ و تپسی برای راننده امکان مدیریت درآمد و … هستش . همچین امکانی هم شما گذاشتید توی این اپلیکیشن؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۱۲ at ۹:۳۵ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   آقا سید عزیز تمامی امکاناتی که فرمودید در قسمت پنل راننده موجود می باشد.

   ۱۳۹۹-۰۵-۱۲ at ۱۰:۱۱ قبل از ظهر
 • محی الدین Reply

  حالت پوش ناتیفیکیشن در اپلیکیشن مشابه اسنپ شما هم هست؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ at ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   بله محیی الدین جان پوش ناتیفیکیشن در تمام اپ های ما فعال است

   ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ at ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
   • شیخ زاده Reply

    پوش ناتیفیکیشن یعنی چی؟

    ۱۳۹۹-۰۵-۲۲ at ۲:۲۳ بعد از ظهر
    • mojtaba marashian Reply

     جناب شیخ زاده به طور ساده اعلان هایی که در قسمت ناتیفیکیشن های گوشی شما ظاهر میشود بدلیل قابلیت پوش ناتیفیکیشن می باشد

     ۱۳۹۹-۰۵-۲۲ at ۵:۱۶ بعد از ظهر
 • علیزاده Reply

  هزینه های پشتیبانی به چه صورت است؟ و برای چه مدت پشتیبانی دارید؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۲۱ at ۹:۵۴ قبل از ظهر
  • mojtaba marashian Reply

   جناب علیزاده تا شش ماه پشتیبانی فنی رایگان توسط تابان شهر در اختیار شما قرار می گیرد

   ۱۳۹۹-۰۵-۲۱ at ۵:۴۱ بعد از ظهر
 • حسین Reply

  سلام
  هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ چقدر است ؟

  ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ at ۹:۵۷ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز و گرامی. هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ به موارد زیادی بستگی دارد و مهمترین آن ها خواسته شما از امکانات اپلیکیشن است که می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا آن ها بتوانند اطلاعات بیشتری از قیمت این اپلیکیشن به شما بدهند.

   ۱۳۹۹-۰۶-۲۹ at ۱۰:۱۳ قبل از ظهر
 • رسول Reply

  سلام
  اگر این پنل این قدر قدرتمند چرا برای خودتون استفاده نمیکنید
  و این رو برای فروش عموم گذاشتید
  در اصل شما پلن میفروشید یک جور نمایندگی خود اپ رو نمیفروشید

  ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۰:۲۳ قبل از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز و گرامی. به این خاطر که کار ما در واقع ارائه خدمات، راه اندازی استارتاپ ها و طراحی سایت و اپلیکیشن می باشد و خودمان به خودی خود یک استارتاپ نیستیم. شما می توانید محصولات دیگر ما را از طریق منوی بالای سایت ببینید.

   ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۹:۱۶ قبل از ظهر
 • یزدان Reply

  سلام در ارتباط با هزینه ها ی ساخت اپلیکیشن اسنپ میخواستم اطلاعات داشته باشم

  ۱۳۹۹-۰۷-۰۸ at ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
  • hanie Reply

   سلام یزدان عزیز هزینه ی ساخنت اپ های اندروید و ios در سایت موجود هست . شما برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تابان شهر در تماس باشید .

   ۱۳۹۹-۰۷-۰۸ at ۱۲:۵۱ بعد از ظهر
 • مینو Reply

  سلام میخواستم بدونم اگر بخواک که آپشن های دیگه ای اضافه بشه به یک همچین اپلیکیشنی در هزینه ها تفاوت پیدا میکنه؟

  ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ at ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
  • hanie Reply

   سلام مینو عزیز
   برای دریافت اطلاعات از قیمت ها با کار شناسان ما در تماس باشید

   ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ at ۱:۰۴ بعد از ظهر
 • مهدی Reply

  سلام وقت بخیر
  درباره مرحله مهم پس از طراحی اپ هم توضیح بدید
  من خواستتار اپ هستم ولی چجوری باید مجوز فعالیت رو داشته باشم؟ آیا این نیازمند پشتوانه مالی سنگینی هست یا نه؟ ممنون

  ۱۳۹۹-۰۷-۱۶ at ۹:۳۸ قبل از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. مجوز های مرتبط با خود اپلیکیشن چندان پشتوانه مالی قوی ای نمی خواهند. اما ممکن است اپلیکیشن شما در حوزه فعالیت هایی باشد که مجوز های مخصوص خودشان را می خواهند. در آن صورت هم باز نمی توان گفت که هزینه ها خیلی بالا بروند اما بهتر است برای هرکدام از آن ها هم برنامه ریزی اقتصادی شود.

   ۱۳۹۹-۰۷-۱۶ at ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
 • ذکریا صالحی Reply

  سلام چطور میشه اپلیکیشن اسنپ رو در شهرستانهای دیگر راه اندازی کرد به کجا باید مراجعه کرد

  ۱۳۹۹-۰۸-۰۵ at ۹:۴۷ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. باید به مراکز مربوطه به این امر در هر استان اشاره کرد و هماهنگی های لازم را جهت راه اندازی اپلیکیشنتان در آن مناطق انجام داد.

   ۱۳۹۹-۰۸-۰۶ at ۹:۱۰ قبل از ظهر
 • متین Reply

  اپلیکیشن سمت راننده موقعیت رو در بقیه ی موقعیت یاب های دیگه میتونه فعال کنه در این اپ؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ at ۶:۴۲ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. بله می تواند موقعیت را در موقعیت یاب های دیگه هم فعال کند.

   ۱۳۹۹-۰۹-۰۹ at ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
 • شیما Reply

  سلام اپلیکیشن هایی که با نقشه آنلاین کار می‌کنند کند نیستند؟؟

  ۱۳۹۹-۰۹-۲۲ at ۳:۳۳ بعد از ظهر
  • hanie Reply

   سلام شیمای عزیز ما برای این اپلیکیشن ها از یکسری برنامه های کد نویسی استفاده می کنیم که همچین اتفاقی برای اپ نخواهد افتاد و از این مشکل خیالتان راحت باشد.

   ۱۳۹۹-۰۹-۲۲ at ۴:۰۱ بعد از ظهر
 • پرستو Reply

  سلام یه سوال راجب کد نویسی اپلیکیشنها داشتم …برای راه اندازی استارت اپ و کدنویسی یه اپلیکیشن ایا به خرید تجهیزات خاصی نیاز هست؟؟..من دارم انتخاب رشته میکنم ولی زیاد راجب کدنویسی نمیدونم و میخوام بدونم بدردم میخوره یانه …..تو استارت اپها کدنویسها نیاز به تجهیزات خاصی دارند جز لپتاپ شون؟..کلا میخوام بدونم ابزار مورد استفاده برنامه نویس ها چی هست جز لپتاپ و زبان برنامه نویسی که باهاش کار میکنن

  ۱۳۹۹-۱۰-۰۳ at ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
  • سبحان بهرامی زاده Reply

   سلام دوست عزیز. برای کدنویسی به طور کلی یک لپ تاپ کافیست اما بهتر است که لپ تاپ شما برای نرم افزار های برنامه نویسی بهینه شده باشد.

   ۱۳۹۹-۱۰-۰۷ at ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
 • ابوالفضل Reply

  سلام من قبلا سوال کردم چرا نظرم رو تایید نکردید؟
  1.میخواستم بدونم با این فضای رقابتی که برای نرم افزار های اسنپ تپسی و ماکسیم اومده رقابت با اونها ممکنه؟ و فکر میکنم باید هزینه زیادی صرف تبلیغات و معرفی اپ بشه درسته؟ دقیقا چقدر هزینه لازمه برای تبلیغات؟
  2.مورد دوم در مورد شهرداری هست که نرم افزار ما به چه مجوزهایی برای شهرداری و … نیاز داره؟
  3.چند مورد اپ در مورد حمل و نقل طراحی کردید که موفق شدند؟ میتونید نام ببرید؟

  ۱۳۹۹-۱۰-۲۲ at ۵:۵۴ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام دوست عزیزم، در خصوص سوالات پیشنهاد میکنیم با ما تماس بگیرید، کارشناسان تابان شهر میتونن کامل و دقیق به شما مشاوره بدن

   ۱۳۹۹-۱۰-۲۴ at ۱۱:۲۶ قبل از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاور شما: 09123628295