اپلیکیشن ووکامرس

مکمل وب سایت فروشگاهی شما

قدم بعدی پس از ساخت سایت برای فروشگاه توسط وردپرس، ساختن اپلیکیشن ووکامرس است. با طراحی اپلیکیشن ووکامرس مخاطبین موبایل به سمت کسب و کار شما سرازیر می شوند و بستری برای افزایش مشتریان می شود. تیم طراحی اپ تابان شهر با تجربه ای 10 ساله سابقه ای درخشان در زمینه ی طراحی اپلیکیشن ووکامرس دارند که همیار شما در این مسیر هستند. 

سفارش اپلیکیشن ووکامرس

مطابق با نیاز های فروش شما

شما پس از ساخت سایت برای فروشگاه اینترنتی خود می توانید سفارش اپلیکیشن ووکامرس دهید. اگر سایت شما توسط وردپرس ساخته شده باشد  و ووکامرسی هم باشد، به راحتی می تواید کسب و کار خود را در موبایل هم گسترش دهید. شما هر فایل و یا کالایی رو که می فروشید می توانید اپ متناسب با آن را در کنار سایت خود داشته باشید. در این صورت مدیریت فروشگاه نیز راحت تر و آسان تر است.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در خصوص روند راه اندازی طراحی سایت و نیازهای کسب و کارتان و یا اطلاع از هزینه های خدمات ما  نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

بدون محدویت

محصولات خود را بفروشید

فرقی نمی کند محصول شما به صورت فیزیکی است و یا دانلودی، هر نوع محصول را از طریق اپلیکیشن ووکامرس می توانید بفرشید. اگر قصد فروش کالاهای فیزیکی را دارید، پس از اضافه کردن آنها به دسته بندی محصولات و مشخص کردن اطلاعات، مشتریان می توانند آن کالا را انتخاب، پرداخت و درب منزل دریافت کنند. اگر فایل می فروشید پس از پرداخت، مشتری می تواند آن فایل را دانلود کند.

اپلیکیشن ووکامرس

امکان اطلاع رسانی از طریق پیامک

یکی از راه های جلب اعتماد مشتری در هنگام خرید، اطلاع رسانی از طریق پیامک است که در تمام مراحل خرید با پیامک می توانید مشتریان را از جزئیات خریدشان آگاه کنید. در هنگام استفاده از اپلیکیشن ووکامرس، مشتری از ابتدا که پرداخت را انجام می دهد تا زمانی که کالا را درب منزل دریافت و یا فایل را دانلود می کند، در تمام مراحل پیامک برایش ارسال می شود. 

امکان دریافت گزارش فروش

گزارشات فروش به صورت روزانه، ماهانه و یا سالیانه توسط اپلیکیشن ووکامرس در اختیار شما قرار می گیرد. این گزارشات تعداد فروش هر محصول را به همرا اطلاعاتی دیگر از مشتریان در اختیار می گذارد. این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و یا محل زندگی مشتریان باشد که کمک خوبی برای بازاریابی و ارائه ی محصولات جدید است. در واقع با استفاده از همین اطلاعات است که می توان تصمیم گرفت چه زمانی تخفیف بر روی چه محصولی اعمال شود.

اپلیکیشن ووکامرس

روی گوشی کلیک کنید و با دمو اپلیکیشن ووکامرسی کار کنید

طراحی کردن وب سایت برای فروشگاه در کنار اپلیکیشن ووکامرس

با داشتن سایت و اپ ووکامرس در کنار هم، شانسی دو برابر برای برد در رقابت کسب و کار دارید.

ساختن سایت و اپ هم گام خود را به تیم تابان شهر بسپارید تا شاهد تحولی عظیم در کسب و کار خود باشید.

به راحتی پنل فروشگاه خود را مدیریت کنید

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار قبل از سفارش اپلیکیشن، چگونگی مدیریت محصولات و سفارشات بعد از آن است. با داشتن اپلیکیشن ووکامرس نگران چگونگی مدیریت پنل فروشگاه خود نباشید. استفاده از این اپ بسیار آسان است و پس از دریافت آموزش های موجود، شما می توانید به راحتی محصولاتی اضافه و یا کم کنید، قیمت هایشان را تغییر دهید و اگر خریداری شده اند به دست مشتری برسانید. همین طور مدیریت مشتریان نیز به راحتی انجام می شود و می توانید سفارشات آنها را پیگیری کنید. 

اپلیکیشن ووکامرس

تعریف انواع حمل و نقل  

برای رساندن کالای فیزیکی به دست مشتری می توانید روش های مختلف حمل و نقل را معرفی کنید. در اپلیکیشن ووکامرس می توانید تعیین کنید هزینه ی ارسال رایگان است و یا بعد از خرید مقداری مشخص تخفیفی اعمال می شود. شما برای رساندن محصول به دست مشتری می توانید با پست پیشتاز و یا پیک موتوری های معتبر همکاری کنید.

اپلیکیشن ووکامرس

امکان پرداخت

به روش های مختلف  

یکی از مزیت های اپلیکیشن ووکامرس امکان پرداخت به روش های مختلف است. مشتریان شما می توانند پرداخت را به سه شیوه درب منزل، الکترونیکی و یا به صورت چک انجام دهند. در پرداخت به صورت الکترونیکی یا آنلاین می شود از درگاه های پرداخت شتاب، شاپرک و یا اتصال مستقیم به درگاه بانکی استفاده کرد. با وجود روش ها مختلف برای پرداخت، مشتریان راحت تر تصمیم می گیرند و اعتماد بیشتری به اپلیکیشن شما پیدا می کنند.

محصولات ما را مشاهده کنید

سوپرمارکت تابان

اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین تابان

دیوار تابان

اپلیکیشن مشابه دیوار

تابان بار

اپلیکیشن باربری آنلاین تابان بار

تاکسی تابان

اپلیکیشن تاکسی آنلاین تاکسی تابان

فروشگاه تابان

اپلیکیشن فروشگاه آنلاین تابان 

تابان سبز

اپلیکیشن بازیافت زباله تابان سبز

نمونه کارهای اپلیکیشن  ما را مشاهده کنید


نکاتی در خصوص اپلیکیشن ووکامرس

ووکامرس افزونه اي است که به زبان php  نوشته شده و مبتني بر ورد پرس است. به کمک اين افزونه مي توانيد يک فروشگاه کامل در وب سايت خود داشته باشيد. قبل از اينکه وارد توضيحات کامل اپليکيشن ووکامرس شويم، بياييد تاريخچه اين اپليکيشن را با هم مرور کنيم. تيم سازنده اين افزونه، woothemes متشکل افرادي مانند مايک جولي، جيمز کلاستر، سانچز، و کوييج است.

جالب است بدانيد که اپليکيشن ووکامرس بيش از 6800000 دانلود داشته است. از جمله ويژگي هاي اصلي اين افزونه اين است که بعد از نصب آن، مي توانيد به راحتي محصولات خود را در سايت معرفي کنيد. سپس مشتريان نيز مي توانند از بين محصولات انتخاب کرده و پول آن را پرداخت کنند.

اپلیکیشن ووکامرس

هنگامي که اپليکيشن فروشگاهي را در سايت نصب مي کنيد، مي توانيد به دو صورت محصولات خود را به فروش برسانيد. روش اول اين است که محصولات را پستي ارسال کنيد. براي مثال، شما صاحب يک فروشگاه اينترنتي صنايع دستي و يا لوازم آرايشي بهداشتي هستيد، مشتري محصول خود را انتخاب مي کند، شما سفارش او را تحويل مي گيرد و پس از  حاضر شدن سفارشات آن را به صورت پستي ارسال کنيد.

و در حالت دوم، شما فايل ها را به فروش مي رسانيد. مثلا، شما صاحب يک وب سايت ترجمه و توليد محتوا هستيد، و يا يک شرکت برنامه نويسي داريد. در اين حالت، مي توانيد فايل هاي برنامه نويسي، فايل هاي گرافيکي، و يا فايل هاي ترجمه را به مشتريان بفروشيد.  در حالت فروش محصول  مجازي يا فايل، تيک گزينه محصول مجازي را فعال مي کنيد و خريدار پس از پرداخت پول، لينک دانلود و محصول را دريافت مي کند.


اپلیکیشن ووکامرس

امکانات متنوع اپلیکیشن ووکامرس

اپلیکیشن ووکامرس امکانات متنوعی دارد، از جمله این امکانات می توان به پرداخت ها، حمل و نقل، تنوع محصولات، گزارش ها، بازاریابی، و مالیات اشاره کرد. در اپلیکیشن ووکامرس سه شیوه پرداخت تعریف می شود: پرداخت درب منزل، پرداخت الکترونیکی، و یا پرداخت به وسیله چک. حتی می توانید روش های حمل و نقل را نیز تعیین کنید.

ممکن است بخواهید حمل و نقل رایگان در نظر بگیرید، هزینه ثابت و یا متغیری برای حمل و نقل تعیین کنید. همچنین می توانید گزارش فروش محصولات تان را به صورت روزانه، ماهانه و یا سالانه دریافت کنید. به کمک اپلیکیشن ووکامرس می توانید کد تخفیف تعریف کنید و به محصولات و مشتری های خاصی ارائه دهید.  


داشتن اپلیکیشن ووکامرس چه ضرورتی دارد

از آنجایی که استفاده از تلفن همراه روند بسیار چشمگیری داشته و تقریبا این روزها اکثر افراد از گوشی های همراه برای دسترسی به اینترنت و خرید های آنلاین استفاده می کنند، ساخت اپلیکیشن ووکامرستقریبا برای کسب و کارهای فروشگاهی الزامی است. پس اگر شما در کار فروش محصولات آنلاین هستید و یک سایت فروشگاهی دارید که با ووکامرس  طراحی شده، این مقاله برای ساخت اپلیکیشن ووکامرس می تواند به  شما کمک کند.

زمانی که وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود را می سازید، برای اینکه بتوانید خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید و فرایند خرید و فروش را مدیریت کنید، به یک برنامه اندروید و آیفون احتیاج دارید.ساخت برنامه اندروید و آیفون کار هر کسی نیست و اگر دانش برنامه نویسی ندارید، بهتر است یک برنامه نویس مجرب برای این کار در نظر بگیرید. البته در این میان، برخی سایت و اپلیکیشن ها هستند که در زمان کوتاه برای شما یک اپلیکیشن می سازند. مسلما کیفیت این اپلیکیشن ها خیلی سطح بالا نیست.

اپلیکیشن ووکامرس

برای اینکه بهتر بتوانید ضرورت ساخت و نصب اپلیکیشن ووکامرس را بهتر درک کنید، بهتر است به اپلیکیشن های اجتماعی نگاهی بیاندازید. فیسبوک و توییتر، دو شبکه اجتماعی هستند که هر دو سایت دارند. اما اکثر کاربران از اپلیکیشن آنها استفاده می کنند. زیرا اپلیکیشن برنامه ای است که روی گوشی تلفن همراه وجود دارد و مردم نیز از تلفن همراه برای همه کارهای خود استفاده می کنند. خواندن پیام ها، سفارش، خرید، اجرای کد تخفیف، از امکانات یک اپلیکیشن فروشگاهی مانند ووکامرس است.


امکاناتی که ووکامرس برای ما ایجاد می کند

ووکامرس افزونه ای است که خوشبختانه علاوه بر اینکه کار با آن ساده است،  تمامی نیاز های ابتدایی یک فرد را برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بر آورده می کند.

 از جمله ویژگی ها و امکانات خاص ووکامرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محصولات را می توان به صورت نامحدود در داخل اپلیکیشن تعریف کرد .
 • مشتری می تواند محصول را در اپلیکیشن ووکامرس ثبت کند
 • دسته بندی های مختلفی می توان برای محصول گذاشت
 • برای تمامی محصولات می توان گالری تصاویر تعریف کرد
 • همه ی تصاویر محصولات را می توان با بزرگنمایی بهتر دید مثل بزرگنمایی محصولات دیجیکالا
 • یادگیری آسان
 • داشتن فرم تماس
 • نشان دادن محصولات پر فروش
 • پشتیبانی از واحد های پولی مختلف
 • امکان نظر دادن امتیاز دهی
 • امکان درست کردن خبرنامه و ارسال آن به مشتری
 • ایجاد کردن و نمایش دادن تبلیغات در نقاط مختلف سایت
 • گذاشتن مدیر های مختلف برای فروشگاه اینترنتی
 • جستوجوی هوشمند و راحت محصولات
 • ویژگی های محصولات را می توان به صورت نامحدود تعریف کرد
 • تعیین حجم و وزن محصولات برای حمل بار
 • داشتن سبد کالا برای ثبت چندین خرید
 • ارسال پیام کوتاه و ایمیل به مشتری
 • استفاده از درگاه های مختلف پرداختی
 • انواع روش حمل را نیز می توان برای آن تعریف کرد
 • می توانیم کپن تخفیف دریافت کنیم.

از آنجاییکه ووکامرس تحت ورد پرس است ، پس همه ی امکانات ورد پرس را دارا می باشد. این روز ها هزاران اپلیکیشن فروشگاهی وجود دارند که توسط ووکامرس طراحی شده اند. اپلیکیشن سازهای زیادی هستند که با کمک آن ها می توان اپلیکیشن ووکامرس درست کرد.


مراحل ساخت اپلیکیشن ووکامرس با استفاده از افزونه ی TM store

افزونه ی TM store  یکی از افزونه های وردپرس است که برای ساخت اپلیکیشن ووکامرس بسیار کاربردی است. خب برای شروع  باید در سایت به قسمت افزونه های وردپرس بروید در قسمت جست و جو TM store  را سرچ کنید وآن را نصب و سپس فعال سازی کنید. پس از فعال سازی کامل این افزونه به صفحه ی تنظیمات آن رفته و اطلاعات خود را مانند تصویر وارد کنید.

برای این که API consumer key  را بدست بیارید، باید به بخش ووکامرس برید و بعد پیکر بندی سپس API ، کلید ها برنامه ها. توجه داشته باشید که حتما دسترسی که دارید خواندن و نوشتن باشد.    حال بعد از اینکه کلید API ساخته شد اطلاعات آن را در قسمت های مربوطه ی TM store  وارد کنید. بعد از ورود تمامیه اطلاعات لازمه submit  را بزنید. اگر اطلاعاتتون را درست وارد کرده باشید بعد از زدن دکمه ی sample dynamic layout  به صورت خود به خود به صفحه ای منتقل می شوید که برای وب سایت افزونه است.


اپلیکیشن ووکامرس

طراحی اپلیکیشن ووکامرس و تاثیر آن بر برندسازی کسب و کارها

برند سازی یک مبحث مهم برای هر کسب و کاری است. اگر بخواهید مردم محصول و شرکت شما را بشناسند، و از شما خرید کنند، در واقع به دنبال برند سازی هستید. تمام کسب و کارهای بزرگ، استراتژی ها و فرایندهای منظم و دقیقی برای برندسازی خود در نظر می گیرند. مراحل، روندها، رویکردها، و ابزارهایی که برای برندسازی استفاده می شود، همگی حائز اهمیت هستند. برگزاری کنفرانس، نمایشگاه، تبلیغات بنری، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات در سطح شهر، وسایل نقلیه، طراحی وب سایت، و ساخت اپلیکیشن همگی از ابزارهای برندسازی هستند. داشتن اپلیکیشن، و طراحی اپلیکیشن ووکامرسمخصوص کسب و کار نیز در این دسته قرار دارد.

برند یک طرح، نشانه، یا یک تصویر است که محصولات و خدمات شما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند. در واقع، هر کسب و کاری با برندش شناخته می شود. برای مثال برندهای زیادی در عرصه پوشاک وجود دارند، اما هر کدام در ذهن مردم جدا و تفکیک شده هستند، یا به اصطلاح برای خود برند دارند. برندسازی به شما کمک می کند که در میان رقبای خود بدرخشید. حالا اینجا این سوال مطرح می شود که واقعا داشتن یک اپلیکیشن ووکامرس یا اپلیکیشن فروشگاهی چه ربطی به برندسازی دارد؟

پاسخ به این سوال به نفوذ اینترنت و تکنولوژی در زندگی مردم ربط پیدا می کند. امروزه مردم راحت ترین کارها مانند سفارش غذا، درخواست تاکسی، سفارش میوه و مواد غذایی، سفارش برای خشک شویی و بسیاری از موارد دیگر را با تلفن هوشمند خود انجام می دهند.  با این توضیحات، سوالی که بیان شد، خنده دار به نظر می رسد.


مدیریت اپلیکیشن ووکامرس

بعد از اینکه اپلیکیشن ووکامرس را خریداری می کنید و گوشی تان نصب می کنید، می توانید به راحتی محصولات و خرید و فروش خود را به راحتی مدیریت کنید. به علاوه، اپلیکیشن ووکامرس بر روی سیستم عامل های اندروید و iOS نصب شده و روند فروش شما را تسهیل می کند. همچنین می توانید، برای اپلیکیشن ووکامرس فروشگاه تان چندین مدیر تعیین کنید، دسترسی ها را تنظیم کنید، جزئیات سفارش را پیگیری کنید، اطلاعات آدرس حمل و مشتری را ثبت کنیم.

Comments (2)

 • yaser jam Reply

  امکان افزودن محصولات بی نهایت چه مزیتی دارد وقتی شناخت ما از کسب و کار تعداد محدودی از کالا است ؟

  2020-02-26 at 9:32 ق.ظ
  • parinaz1 Reply

   سلام وقتتون بخیر , کسب و کار ها می تواند با توجه به استراتزی درست سازمان به سرعت گسترش یابد به خصوص با استفاده از اپلیکیشن ووکامرس که این مسیر رشد و توسعه را می تواند سرعت ببخشد شما با رشد کسب و کارتان نیاز دارید تا محصولات دیگر و خدماتی که پاسخ گوی نیاز مشتریان بیشتری باشد را به محصولات خود اضافه کنید و اپلیکیشن ووکامرس درست همون ویژگی را که شما هم زمان با رشد به آن نیاز دارید را در اختیار شما می گذارد. علاوه بر آن شما می توانید اطلاعات تخصصی را در این زمینه از کارشناسان تابان شهر دریافت کنید تا بیش از پیش از انتخاب درست خود اطمینان حاصل کنید.

   2020-02-26 at 10:30 ق.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09123845470