خرید اپلیکیشن

قصد خرید اپلیکیشن دارید یا برای خرید اطلاعات کافی ندارید …

ما به عنون یکی از شرکت های پیشرو در طراحی انواع اپلیکیشن، در تصمیم به شما کمک خواهیم کرد. با آرشیو و تجربه ای کامل از انواع مختلف اپلیکیشن، میتوانیم قبل از خرید اپلیکیشن، کارشناسان ما با توجه به حوضه فعالیت شما، برطرف کردن درخواست و نیازهای شما و نیاز های کاربران شما در اپلیکیشن به شما مشاوره ای جامع و کامل در پیاده سازی استراتژی های لازم قبل از خرید خواهند داد. حال به بررسی و معرفی برخی از اپلیکیشن های اختصاصی تابان شهر میپردازیم. در هر قسمت میتوانید برای اطلاع از قیمت ها و توضیحات تکمیلی درباره امکانات و قابلیت های توسعه اپیلیکیشن ها اقدام کنید.


ساخت اپلیکیشن بازیافت زباله


اپلیکیشن بازیافت زباله راهی برای کسب درآمد و داشتن محیطی پاک تر را برای شما فراهم می کند، قبل از خرید اپلیکیشن، شما را از تکنولوژی های بکار رفته در ساخت مطلع میکنیم و میتوانید امکانات اپلیکیشن مثل امکانات ثبت کاربر و راننده، دسترسی راحت به نقشه و موقعیت ها و سایر قابلیت های پیشرفته آن را مشاهده و بررسی نمایید همچنین میتوانید قیمت آن را مشاهده و مقایسه کنید. و مهمترین ویژگی اپلیکیشن بازیافت امکان طراحی و توسعه آن به صورت اختصاصی برای شرکت و برند خود شما است.

خرید اپلیکیشن
خرید اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ


با خرید اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، به دلیل تمرکز بر بازار هدف بسیار گسترده، شما وارد یکی از بهترین کسب و کارهای حال حاضر ایران میشوید. این کسب و کار به دلیل ایجاد مزیت رقابتی قابل قبول در مقایسه با تاکسی سنتی، امکان رشد بسیار سریعی دارد. قبل از خرید تاکسی اینترنتی میتوانید از تکنولوژی های ساخت و تمامی امکانات آن مثل امکان دسترسی و واسط کاربری بسیار آسان، سرعت بالا اپلیکیشن در تعیین موقیت و سایر امکانات پیشرفته و به روز اپلیکیشن همچنین قابلیت های توسعه آن توسط مشاوره با کارشناسان مطلع شوید.

ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین


با توجه به مدرن شدن جامعه و اینکه کشور به وجود ابزارهای پیشرفته برای مدیریت فعالیت های مختلف نیاز دارد.  اجرای اصولی یک ایده در بازار رقابتی کنونی با توجه بر کسب و کارهای شکست خورده ، مطمئنا کار دشواری است ؛ تیم ما توانسته با کمک اجرای یک سیستم منظم در زمینه باربری آنلاین و حمل و نقل برون شهری برای راحت سازی فرآیند حمل و نقل جاده ای با ایده سفارش حمل بار به صورت آنلاین و قبول حمل بار از سوی رانندگان بین جاده ای به صورت کاملا آنلاین اقدام نماید.

خرید اپلیکیشن
خرید اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن مشابه دیجیکالا


به نظر شما ساخت اپلیکیشن فروشگاهی چه منفعتی دارد ؟ یک فروشگاه اینترنتی کامل ، چه ویژگی هایی دارد ؟ پاسخ این پرسش ها را میتوانید در ویژگی های این محصول بیابید .رسالت ما در تابان شهر همیاری و کمک به توسعه کسب و کارهاست ؛ برای دریافت مشاوره رایگان درباره ساخت اپلیکیشن فروشگاهی همین حالا اقدام کنید .

ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار


آیا  می خواهید یک استارتاپ برای خود را راه اندازی کنید؟! ولی نمیدانید از کجا؟! و چگونه ایده ساخت اپلیکیشن دیوار خود را در هرکجا که می خواهید استارت بزنید. کارشناسان تابان شهر آماده پاسخ به سؤالات شما در خصوص ساخت اپلیکیشن دیوار  هستند.

خرید اپلیکیشن