درباره کانون تابان شهر

تابان شهر حاصل یک تفکر از مجموعه ای خلاق بوده که از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی در عرصه تجارت بین المللی شروع نموده است و تا به امروز توانسته استوار و ثابت قدم باقی بماند. . . .
دعوت شده در نهمین کنفرانس بین المللی برند در سال 93

تقدیر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موضوع اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات

دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شادیاب منتخب و سخنران گردهمایی بزرگان کسب و کار اینترنتی (کنسرسیوم) ایران در سال 94

برنده هفتمین جشنواره وب ایران (مردمی) در سال 93 از کانون کار آفرینی ایران

 بنیان گذار

کمپانی تابان شهر در سال 2012 توسط مهیار خدایاری تاسیس شد و با دو نفر پرسنل و یک دفتر بیست متری فعالیت خود را در حوزه خدمات تبلیغاتی آفلاین و خدمات چاپی شروع  نمود و در مدت یک سال صاحب امتیاز سه ماهنامه تبلیغاتی شد. با روی بردن جامعه به سمت تبلیغات آنلاین تصمیم به فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ گرفته شد.

رشد مالی و دانشی

سر آغاز

در سال 2013 تابان شهر با وارد کردن تیم مارکتینگ و برنامه نویسان متخصص متمرکز به سمت لانچ کردن استارتاپ های بسیاری در داخل و خارج کشور حرکت کرد.
تابان شهر در سال 2015 با 30 نیرو مستقر در دفتر و بر پایه هدف تعیین شده حرکت کرد و در این بین نیروهای بسیاری را در زمینه سئو دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی تعلیم و آموزش داد تا در رشد این حوضه در جامعه کمک کند. و افتخاراتی در کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی و جشنواره وب ایران کسب نماید.

رشد مالی و دانشی دوم

گام دوم

در سال 2017 تابان شهر با 50 نفر پرسنل و 200 متر مساحت دفتر کار در حوزه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره راه اندازی استارت آپ ها فعالیت نمود و در این مرحله تابان شهر بیش از 200 استارت آپ درایران وخارج ایران لانچ کرد.

 

گسترش دادن دانش سئو

توسعه

در سال 2018 تابان شهر تصمیم به تخصصی کردن سئو برای سایت خود و استارتاپ های ایرانی اقدام کند از این رو با ارایه پروتکل های جدید در این زمینه توانست رتبه های خوبی برای سایت خود و استارتاپ های تحت کنترل خود به دست آورد که این موضوع باعٍث بیشتر شناخته شدن و فروش بیشتر کمپانی های تابان و وابسته تابان شهر شد.

گام به سوی جهانی شدن

سطح بین المللی

حال تابان شهر در سال 2020 با 70 نیرو درون سازمانی و برون سازمانی با تکیه دانش رسوب شده از سال 2013 گام برداشته تا بتواند در بازار جهانی ف=فعالیت خود را بیش از بیش بالا ببرد تا بتواند گام های بزرگی در راستای مجازی شدن کسب و کار ها بردارد با ما همراه باشید
مشاور شما: 09123845470