.

درباره ما

تابان شهر حاصل یک تفکر از مجموعه ای خلاق بوده که از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی در عرصه تجارت بین المللی شروع نموده است و تا به امروز توانسته استوار و ثابت قدم باقی بماند. . . .
درباره تابان شهر

بنیان گذار تابان شهر

کمپانی تابان شهر در سال 2012 توسط مهیار خدایاری تاسیس شد و با دو نفر پرسنل و یک دفتر بیست متری فعالیت خود را در حوزه خدمات تبلیغاتی آفلاین و خدمات چاپی شروع  نمود و در مدت یک سال صاحب امتیاز سه ماهنامه تبلیغاتی شد. با روی بردن جامعه به سمت تبلیغات آنلاین تصمیم به فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ گرفته شد.

رشد مالی و دانشی

در سال 2013 تابان شهر با وارد کردن تیم مارکتینگ و برنامه نویسان متخصص متمرکز به سمت لانچ کردن استارتاپ های بسیاری در داخل و خارج کشور حرکت کرد. تابان شهر در سال 2015 با 30 نیرو مستقر در دفتر و بر پایه هدف تعیین شده حرکت کرد و در این بین نیروهای بسیاری را در زمینه سئو دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی تعلیم و آموزش داد تا در رشد این حوضه در جامعه کمک کند. و افتخاراتی در کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی و جشنواره وب ایران کسب نماید.
رشد مالی و دانشی
caoTaban 1

رشد مالی و دانشی دوم

در سال 2017 تابان شهر با 50 نفر پرسنل و 200 متر مساحت دفتر کار در حوزه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره راه اندازی استارت آپ ها فعالیت نمود و در این مرحله تابان شهر بیش از 200 استارت آپ در ایران و خارج ایران لانچ کرد.

گسترش دادن دانش سئو

در سال 2018 تابان شهر تصمیم به تخصصی کردن سئو برای سایت خود و استارتاپ های ایرانی اقدام کند از این رو با ارائه پروتکل های جدید در این زمینه توانست رتبه های خوبی برای سایت خود و استارتاپ های تحت کنترل خود به دست آورد که این موضوع باعث بیشتر شناخته شدن و فروش بیشتر کمپانی های تابان و وابسته تابان شهر شد.
گسترش دادن دانش سئو
گام به سوی جهانی شدن

گام به سوی جهانی شدن

حال تابان شهر در سال 2020 با 70 نیرو درون سازمانی و برون سازمانی با تکیه دانش رسوب شده از سال 2013 گام برداشته تا بتواند در بازار جهانی فعالیت خود را بیش از بیش بالا ببرد تا بتواند گام های بزرگی در راستای مجازی شدن کسب و کار ها بردارد با ما همراه باشید.

3:24 ثانیه به تماشای یک روز کاری ما بنشینید

E

افتخارات خانواده تابان شهر

هدف ما با هم بزرگ شدن هست

3
2
1
منتخب جشنواره وب و موبایل ایران
نماد اعتماد الکترونیکی تابان شهر
نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال