.

درباره ما

پیک تابان شهر حاصل یک تفکر از مجموعه ای خلاق بوده که سه شنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ (Tuesday, May 1, 2012) فعالیت خود را آغاز نموده و همواره تلاش دارد تا بهترین را ارائه دهد.
مهیار خدایاری بنیان گذار تابان شهر

بنیان گذار کانون تابان شهر

کانون تابان شهر در سال 2012 توسط مهیار خدایاری تاسیس شد و با دو نفر پرسنل و یک دفتر بیست متری فعالیت خود را در حوزه خدمات تبلیغاتی آفلاین و خدمات چاپی شروع  نمود و در مدت یک سال صاحب امتیاز سه ماهنامه تبلیغاتی شد. با روی بردن جامعه به سمت تبلیغات آنلاین تصمیم به فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ گرفته شد.

رشد مالی و دانشی اول

در سال 2013 کانون تابان شهر با وارد کردن تیم مارکتینگ و برنامه نویسان متخصص متمرکز به سمت لانچ کردن استارتاپ های بسیاری در داخل و خارج کشور حرکت کرد. کانون تابان شهر در سال 2015 با 20 نیرو مستقر در دفتر و بر پایه هدف تعیین شده حرکت کرد و در این بین نیروهای بسیاری را در زمینه سئو دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی تعلیم و آموزش داد تا در رشد این حوضه در جامعه کمک کند. و افتخاراتی در کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی و جشنواره وب ایران کسب نماید.
قاضی و خدایاری تابان شهر
زیرساخت

اجرا یک زیرساخت هوشمندانه

از سال 2016 تا سال 2017 تمام تلاش ما فقط بر پایه درست کردن یک زیر ساخت قدرتمند که بتونه هم برای اعضای تیم دانش آور باشه هم برای توسعه مجموعه راهی هوار تر بسازه از این جهت ساخت نرم افزار مالی ،سیستم کنترل پروژه و ساختار آموزشی در کانون تابان شهر رنگ و بوی دیگری گرفت.

گسترش دادن دانش سئو

در سال 2018 کانون تابان شهر تصمیم به تخصصی کردن سئو برای سایت خود و استارتاپ های ایرانی اقدام کند از این رو با ارائه پروتکل های جدید در این زمینه توانست رتبه های خوبی برای سایت خود و استارتاپ های تحت کنترل خود به دست آورد که این موضوع باعث بیشتر شناخته شدن و فروش بیشتر کمپانی های تابان و وابسته کانون تابان شهر شد.
گسترش دادن دانش سئو
گام به سوی جهانی شدن

گام به سوی جهانی شدن

حال کانون تابان شهر با گذشت 2 سال فعالیت مستمر و تحقیق درباره سئو توانسته در سال 2020 با 40 نیرو درون سازمانی و برون سازمانی با تکیه دانش رسوب شده از سال 2013 با تمام کلمات اصلی حوزه کاری خود در گوگل جایگاه های بالایی کسب کند که این به ما میگه وقتشه در بازار جهانی فعالیت خود را بیش از بیش بالا ببریم تا بتوانیم گام های بزرگی در راستای مجازی شدن کسب و کار ها برداریم.

رشد مالی و دانشی دوم

و حالا در November سال 2021 ما توانستیم حدود 150 پروژه را در خارج ایران راه اندازی کنیم که دستخوش تلاش های سال گذاشته ما بوده.امروز یعنی 25 November تیم مارکتینگ و برنامه نویسی کانون تابان شهر گسترش چشمگیری در دانش فنی خود پیدا کرده که حالا وقت آن رسیده تا این دانش با باقی علاقه مندان به اشتراک گذاشته بشه.  
گسترش دادن دانش سئو
گام به سوی جهانی شدن

پیش به سوی تابان آکادمی

امروز که دارم این متن رو مینویسم دقیقا November 19, 2022 هست خانواده کانون تابان شهر 80 نفری شده و ما سایت taban.academy طراحی کردیم با کلمات آموزشی سئو صفحه دوم در نتایج گوگل هستیم که به ما این نوید رو میده به زودی قراره این دپارتمان یک سالهء ما رشد داشته و کنار هم شاهد رشد در سال آینده هستیم.

3:24 ثانیه به تماشای یک روز کاری ما بنشینید

یک روز کاری در تابان شهر
E

افتخارات کانون تابان شهر

هدف ما با هم بزرگ شدن هست

لوح تقدیر
brand9
FINSTARS
جشنواره وب و موبایل ایران
نماد اعتماد الکترونیکی
نشان ملی ثبت