ساخت اپلیکیشن باربری با تمام امکانات مورد نیاز

ساخت اپلیکیشن باربری

ساخت اپلیکیشن باربری

ویژگی های اپلیکیشن باربری


نسخه کاربر اپلیکیشن باربری

 

 • ابتدا کاربر در صفحه اولیه با انتخاب گزینه ثبت نام و پس از تکمیل اطلاعات تکمیلی و انتخاب یکی از سه نوع کاربری حقیقی، حقوقی و متصدی که هرکدام شرایط مخصوصی برای کاربر فراهم می کند ثبت نام می شود.
 • سپس با انتخاب گزینه ثبت نام کاربر شماره خود را وارد می کند و پس از دریافت کد ورود به اپلیکیشن و پس از تأیید کد وارده صفحه اصلی برای کاربر نمایش داده می شود.
 • در این بخش برای ایجاد سفارش جدید، با انتخاب استان، شهر و منطقه سکونت، فرمی برای ثبت اطلاعات باز می شود.
 • در این قسمت کاربر، مبدأ و مقصد بار خود را مشخص می کند. کاربر امکان افزایش تا 5 مبدأ و 5 مقصد را خواهد داشت. 
 • سپس با درج اطلاعات نهایی درباره بار، سفارش با موفقیت ثبت می شود و به بخش سفارش های در حال اجرا اضافه می شود.
 • حال سفارش ثبت شده و در صورت تأیید اپراتور، بین راننده ها به مناقصه گذاشته شده و نتیجه مناقصه  پس از پایان مناقصه، برای کاربر به نمایش گذاشته می شود.
 • کاربر یکی از گزینه ها را انتخاب کرده و پس از آن تمام وضعیت های راننده به کاربر نمایش داده می شود و با پرداخت وجه راننده سفارش با موفقیت به پایان خواهد رسید.

ساخت اپلیکیشن باربری

نگاهی بر روند کاری اپلیکیشن باربریساخت اپلیکیشن باربری

نسخه راننده اپلیکیشن باربری

 

  • ابتدا راننده در صفحه نخست پس از انتخاب گزینه ی ثبت نام با وارد کردن اطلاعات اولیه نظیر نوع وسیله نقلیه، اطلاعات اولیه راننده و … وارد صفحه ورود می شوند.  
  • پس از آن با وارد کردن شماره همراه خود  کدی جهت ورود به اپلیکیشن باربری به راننده ارسال شده که با وارد کردن آن راننده به صفحه اصلی هدایت می شود. 
  • صفحه اصلی ساخت اپلیکیشن باربری که دارای دو حالت فعال و غیرفعال بودن راننده است، راننده با انتخاب گزینه ی فعال بودن قادر به دریافت بار و ارسال پیشنهاد می باشد. 
  • در صورتی که اپراتور بارنامه را صادر کند اطلاعات مربوط به مبدأ و مقصد بار نمایش داده می شود؛ در صورت عدم تأیید اپراتور، قابلیت تماس با اپراتور در این بخش قرار داده شده است. 
  • پس از صدور بارنامه اطلاعات تکمیلی مربوط به بار مانند مبدأ و مقصد و… به راننده نمایش داده می شود.  
  • درصورتی که بیش از یک مبدأ وجود داشته باشد، لیست مبادی به صورت غیرفعال نمایش داده می شود که با دریافت هر بار از هر مبدأ گزینه مربوط به آن را فعال می کند.
  • همچنین پس از اتمام بارگیری از مبدا، مقاصد بارگیری نمایش داده می شود که راننده با تحویل هر بار به هر مقصد قادر به انتخاب مقصد بعدی خود خواهد بود.
  • در انتها بعد از تحویل بار در صورتی که تک مبدأ و تک مقصدی باشد،به اجبار صفحه ای برای دریافت امضای تحویل گیرنده نمایش داده می شود.

تکنولوژی های بکار رفته در ساخت اپلیکیشن باربری


نگاهی به اپلیکیشن باربری


لیست قیمت ساخت اپلیکیشن باربری


ساخت اپلیکیشن باربری
ساخت اپلیکیشن باربری
ساخت اپلیکیشن باربری

نمونه محصولات موفق

برای اطلاعات بیشتر از کارایی و تکنولوژی های بکار رفته روی عکس اپلیکیشن مورد نظر کلیک کنیدآیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای راه اندازی و ساخت اپلیکیشن باربری و سایر اپلیکیشن ها نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

اطلاعات بیشتر در خصوص ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین


ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین

تابان بار کاربر

این اپلیکیشن برای استفاده ی کاربران معمولی هست که صاحب یک بار هستند و قصد انتقال آن را از مکانی به مکان دیگر دارند.

در اپلیکیشن باربری ابتدا وارد صفحه ای می شویم که امکان ورود یا ثبت نام وجود دارد. با انتخاب گزینه ثبت نام به صفحه ی مربوط به ثبت نام رفته و بعد از پر کردن فرم های اطلاعات و تکمیل مراحل، ثبت نام شما انجام می شود. نکته ی مورد توجه این است که کاربر می تواند با عنوان های حقیقی، حقوقی و یا متصدی که در بالای صفحه قابل انتخاب است ثبت نام نماید.

در صورت انتخاب ورود به صفحه ای رفته که کاربر شماره تلفن همراه خود را وارد می نماید و بعد از تایید در صورت ثبت نام بودن یک پیامک حاوی یک کد به کاربر ارسال می شود و با وارد کردن کد در کادر مربوطه در صورت معتبر بودن کد به صفحه اصلی منتقل می شوید. نکته قابل توجه این است که بعد از ثبت نام موفق هم به صفحه ورود کد منتقل می شود.

صفحه اصلی (حقیقی و حقوقی)

در صفحه اصلی اپلیکیشن باربری سه تب مشاهده می شود تحت عنوان های سفارش های در حال انجام، سفارش های موفقیت آمیز و سفارش های ناموفق و همینطور دکمه ای در پایین صفحه برای افزودن سفارش جدید که با زدن آن مراحل زیر اتفاق می افتد:

وارد نقشه می شود و کاربر باید ابتدا استان را از طریق منوی کشویی در بالای صفحه انتخاب نماید و پس از آن شهر را به همین طریق وارد نماید.

 در مرحله بعد کاربر باید در محوطه ای که نقشه روی آن زوم شده یک مکان را انتخاب کرده و در آن مارکر بگذارد. نکته ی قابل توجه این است که کاربر یاید در استان انتخابی مارکر بگذارد. در غیر این صورت با پیغام ” لطفا داخل محوطه انتخاب نمایید “ مواجه می شود.

بعد از گذاشتن مارکر کادری برای ورود اطلاعات حاوی نام و نام خانوادگی، تلفن، آدرس و … باز می شود و کاربر می تواند با انتخاب مبدا یا مقصد و بودن در کادر مریوطه مارکری با همان عنوان روی نقشه ایجاد کند. نکته قابل توجه این است که کاربر می تواند به تعداد ۵ مبدا و ۵ مقصد روی نقشه ایجاد کند.

بعد از ایجاد مارکرها و زدن دکمه ی ثبت نهایی در صفحه، به صفحه ای برای دریافت اطلاعات بیشتر نظیر نام، محموله، نوع کامیون، تاریخ ، ساعت و حمل بار و… منتقل می شود.

در نهایت بعد از ثبت نهایی سفارش در اپلیکیشن باربری پیام موفقیت آمیز بودن نشان داده می شود و سفارش مربوطه به لیست سفارش های در حال انجام منتقل می شود.

سفارش های در حال انجام

این تب از اپلیکیشن باربری مربوط به سفارش های در حال انجام می باشد که در یکی از وضعیت های در انتظار تایید اپراتور، که بلافاصله بعد از ثبت سفارش تا زمان تایید توسط اپرانور نمایش داده می شود… بعد از تایید اپراتور در مرحله ی برگزاری مناقصه قرار می گیرد که در این مرحله این سفارش برای رانندگان کامیونی که در ثبت سفارش انتخاب شده ارسال می شود و در انتظار تایید هر یک از آن ها می ماند بعد از یک تایم مشخصی که توسط اپراتور مشخص شده مناقصه به پایان می رسد و وضعیت انتخاب راننده به کاربر نمایش داده می شود. نکته قابل توجه این است که تا قبل از انتخاب راننده کاربر می تواند از طریق دکمه ی حذف سفارش در همین لیست سفارش مورد نظر خود را لغو نماید. بعد از زدن انتخاب راننده به صفحه ای هدایت می شود که لیست رانندگانی که سفارش  مورد نظر را تایید نموده اند نمایش داده می شود و کاریر می تواند با توجه به مشخصات و امتیاز یا مبلغ پیشنهادی هر یک از آن ها را به دلخواه انتخاب نماید و بعد از این که راننده انتخاب شد تمام وضعیت های مربوط به راننده به علاوه ی موقعیت مکانی او به کاربر درد لیست نمایش داده می شود. کافیست دکمه ی مریوط به پیگیری سفارش، سفارش مورد نظر را زده تا این اطلاعات با جزییات بیشتر به کاربر نمایش داده می شود.در اپلیکیشن باربری، صفحه پیگیری درخواست شامل یک سری مراحل می باشد که با تغییر وضعیت راننده بروز رسانی می شود. نکته ی قابل توجه این است که کاربر با انتخاب پیش کرایه یا پس کرایه بودن سفارش در مراحل ثبت سفارش  مشخص می کند که مراحل به چه صورت باشد، در واقع با انتخاب پیش کرایه بعد از انتخاب راننده، گزینه ی پرداخت برای سفارش مورد نظر فعال می شود که کاربر در صورت داشتن موجودی می تواند مبلغ را از کیف پول کسر نماید و در صورت عدم موجودی گزینه ی پرداخت آنلاین فعال می شود که کاربر می تواند مبلغ پیش کرایه را پرداخت نماید.

ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین
لیست سفارش های موفق

این لیست مربوط به سفارش هایی می باشد که با موفقیت به اتمام رسیده اند، هر سفارش دو دکمه ی نمایش جزییات دارد که مربوط به جزییات بیشتر و درخواست مجدد می شوند، که با زدن این دکمه همانند ثبت سفارش جدید نقشه هدایت می شود با این تفاوت که مارکرها و اطلاعات بار سفارش قبلی در آن  وارد شده است و کاربر می تواند با تکمیل و تایید مراحل سفارش مورد نظر را مجدد درخواست نماید.

لیست سفارش های ناموفق

این لیست مربوط به سفارش هایی است که توسط اپراتور رد شده یا در صورت عدم تایید هیچ راننده ای لغو شده یا کاربر به دلخواه خود سفارش مربوطه را لغو کرده است.

منوی کشویی سمت راست اپ

ـ‌ ثبت درخواست حمل جدید: این قسمت دراین منو از اپلیکیشن باربری عملکردی شبیه به دکمه ی ثبت درخواست حمل جدید که  در صفحه اصلی می باشد را دارد.

ـ پروفایل کاربری: این منو مربوط به صفحه ی پروفایل می باشد که کاربر می تواند اطلاعات کاربری خود را تغییر دهد.

تراکنش های خارج از سیستم

لیست تراکنش های خارج از سیستم مربوط به تراکنش هایی است که اپراتور در پنل آن را به عنوان سفارش خارج از سیستم مشخص کرده است .علاوه بر این این قسمت در اپلیکیشن باریری قابلیت پایان دادن به محض اتمام عملیات و مشاهده ی جزییات بیشتر می باشد.

لیست سفارش

به صفحه اصلی اپ می رود که مربوط به لیست سفارش است.

مدیریت مالی

این بخش لیست تمام تراکنش های مالی را نمایش می دهد اعم از کاهش یا افزایش با توضیحات مربوطه به علاوه قابلیت افزایش کیف پول از طریق اتصال کوتاه با وارد کردن مبلغ وزدن دکمه ی افزایش موجودی می باشد.

ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین
اعلانات

این صفحه مربوط به نوتیفیکیشن هایی است که در موقعیت های مختلف به کاربر ارسال شده و آنها را در قالب یک لیست نمایش می دهد

پشتیبانی

در این صفحه اطلاعات مربوط به تماس و قوانین تابان بار نمایش داده می شود همچنین با کلیک روی هر یک از آیکن های تلگرام و اینستاگرام و آپارات به تابان بار در اپ مورد نظر می رود.

ارسال نظر و پیشنهادات

این صفحه مربوط به ارسال پیشنهاد و نظر به تیم پشتیبانی می باشد.

خروج از حساب کاربری

این گزینه برای خروج از حساب کاربری بوده که بعد از خروج به صفحه ی اول اپ بر می گردد.

صفحه اصلی (متصدی)

لیست مربوط به سفارش های کاربری می باشد که با زدن دکمه ثبت درخواست حمل به یک فرم هدایت می شود که در آن اطلاعات مربوط به بار، همینطور شهر و استان مبدا و مقصد از طریق انتخاب از منوی کشویی و تاریخ و ساعت و…. همینطور مبلغ پیشنهادی که می تواند یک عدد یا توافقی باشد، نمایش داده می شود. کاربر با تکمیل این فرم و زدن دکمه ی ثبت سفارش خود را ثبت می نماید و در صورتی که سفارشی حذف شود عنوان دکمه ی حذف به حذف شده تغییر می کند.

منوی کشویی

منوی کشویی سمت راست صفحه شامل گزینه های: ثبت درخواست حمل، لیست سفارش ها، پشتیبانی، ارسال نظرات و پیشنهادات، خروج از حسای کاربری که همه ی این ها عملکردی مانند گزینه های منوی کشویی حقیقی و حقوقی دارند.

تابان بار راننده

با ایده ساخت اپلیکیشن باربری بسیاری از مشکلات در روش های سنتی حل خواهد شد.

این اپلیکیشن برای راننده کامیون هایی است که از طریق ثبت نام در این اپلیکیشن می توانند به صورت آنلاین بار دریافت نمایند و به مقصد برسانند.

ورود

در ابتدا وارد صفحه ای می شویم که حالت های ورود و ثبت نام را داراست و می توان از طریق انتخاب گزینه ثبت نام به فرم های مربوط به کامیون ،کلاسه باری و … را ثبت نمایید و پس از آن وارد صفحه ورود شوید.

با انتخاب گزینه ی مربوط به ورود وارد صفحه دریافت شماره تلفن شده و پس از وارد نمودن شماره تلفن و تایید پیامکی حاوی کد به کاربر ارسال می شود که با وارد کردن کد مربوطه در کادرش و در صورت معتبر بودن به صفحه اصلی اپ هدایت می شود.

ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین
صفحه اصلی

در این صفحه از اپلیکیشن باربری دکمه ای برای حالت فعال و غیر فعال وجود دارد که در صورت فعال قادر به دریافت بار و ارسال پیشنهاد و در صورت غیر فعال مربوط به عدم دریافت بار و ارسال پیشنهاد می باشد.

در صورت فعال بودن قادر به دیدن منوهای زیر می باشید:

بارهای تابان بار

مربوط به صفحه ایست که دارای یک لیست از سفارش های ثبت شده از صاحبان بار است در این لیست قادر به دیدن جزییات بیشتر و ارسال پیشنهاد با مبلغ مورد نظر به کاربر هستید.

بارهای رزروی

بعد از ارسال پیشنهاد برای یک سفارش، سفارش مربوط لیست بارهای رزروی منتقل می شود که همچنین این لیست قابلیت نمایش در جزییات بیشتر را داراست.

بارهای متصدیان

این لیست در اپلیکیشن باربری در نظر گرفته شده و مربوط به بارهایی است که توسط متصدیان ایجاد شده و همانند بارهای تابان بار قابلیت رزرو را دارد.

پیام ها

مربوط به نوتیفیکیشن هایی است که در وضعیت های مختلف به کاریر ارسال شده و در قالب یک لیست به راننده نمایش داده می شود.

در پایین صفحه بخشی مربوط به موجودی می باشد و همینطور Refresh که در صورت زدن این دکمه صفحه به روز رسانی می شود.

منوی کشویی سمت راست

بارهای تابان بار

مربوط به صفحه ایست که دارای یک لیست از سفارش های ثبت شده از صاحبان بار است در این لیست قادر به دیدن جزییات بیشتر و ارسال پیشنهاد با مبلغ مورد نظر به کاربر هستید.

بارهای رزروی

بعد از ارسال پیشنهاد برای یک سفارش، سفارش مربوط لیست بارهای رزروی منتقل می شود که همچنین این لیست قابلیت نمایش در جزییات بیشتر را داراست.

بارهای متصدیان

این لیست در اپلیکیشن باربری در نظر گرفته شده و مربوط به بارهایی است که توسط متصدیان ایجاد شده و همانند بارهای تابان بار قابلیت رزرو را دارد.

پیام ها

مربوط به نوتیفیکیشن هایی است که در وضعیت های مختلف به کاریر ارسال شده و در قالب یک لیست به راننده نمایش داده می شود.

در پایین صفحه بخشی مربوط به موجودی می باشد و همینطور Refresh که در صورت زدن این دکمه صفحه به روز رسانی می شود.

منوی کشویی سمت راست

صفحه اصلی

 به صفحه اصلی می رود.

مدیریت مالی

در این صفحه لیستی از اطلاعات مربوط به تراکنش های مالی اعم از کاهش یا افزایش با دلیل مربوطه نمایش داده می شود همچنین کاربر با وارد کردن مبلغ مورد نظر و زدن افزایش موجودی به درگاه پرداخت ارسال وصل شده و قابلیت پرداخت آنلاین و شارژ کیف پول خود را دارد.

حساب کاربری

کاربر در این صفحه قادر به مشاهده اطلاعات کاربری خود و همچنین انتخاب و آپلود عکس می باشد. همچنین از طریق آیکن مربوط به خروج در بالای صفحه قادر به خروج از حساب کاربری خود می باشد.

بارهای تحویل داده شده

یکی از گزینه های ساخت اپلیکیشن باربری است که در این صفحه لیستی از بارهایی که با موفقیت تحویل داده شده اند مشاهده می شود همچنین این مورد هم شامل نمایش جزئیات بیشتر از طریق زدن دکمه ی جزییات بیشتر می باشد.

پشتیبانی

این صفحه مربوط به راه های برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی از طریق تماس تلفنی یا تلگرام می باشد.

ساخت اپلیکیشن باربری آنلاین
مراحل مربوط به دریافت و تحویل بار

بعد از اینکه یک بار انتخاب شد، اگر کاربر راننده ی مورد نظر را انتخاب نماید به صفحه ی مربوط به مراحل دریافت و ارسال بار در صفحه ی اصلی در اپلیکیشن باربری نمایش داده  می شود که اولین مرحله مربوط به صدور بارنامه می باشد در صورتی که اپراتور بارنامه را صادر نماید از این مرحله عبور کرده و اطلاعات مربوط به مبدا بارگیری و بار نمایش داده می شود در صورت عدم تایید اپراتور، قابلیت تماس با اپراتور در این مرحله وجود دارد. بعد از صدور بارنامه به ترتیب اطلاعات مربوط به بار همراه با تاریخ و ساعت و همچنین آدرس یا آدرس های مبدا به راننده نمایش داده می شود در صورتی که بیش از یک مبدا موجود باشد لیست مبدا ها به صورت غیر فعال نمایش داده می شود که با دریافت هر بار از هر مبدا گزینه ی مربوط به آن را فعال می نماید همچنین بعد از اتمام مبادی بارگیری، مقاصد بارگیری نمایش داده می شوند که راننده با تحویل هر بار به هر مقصد قادر به زدن دکمه مربوط به تحویل بار مقصد به مقصد مورد نظر می باشد. در انتها بعد از تحویل بار در صورتی که تک مبدا و تک مقصدی باشد صفحه ای برای دریافت امضا که به صورت اجباری و همینطور ارسال عکس مربوطه به تحویل گیرنده که به صورت اختیاری می باشد، نمایش  داده می شود.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای راه اندازی و ساخت اپلیکیشن باربری و سایر اپلیکیشن ها نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

Comments (6)

 • ستاره Reply

  فرق ui اختصاصی با غیر اختصاصی چیه؟ میشه توضیح بدید؟

  2019-11-27 at 12:28 ب.ظ
  • mostafa safari Reply

   سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر
   لطفا به صفحه تماس با ما برید و با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید.
   با تشکر

   2019-11-27 at 12:45 ب.ظ
 • هدی یوسفی Reply

  پشتیبانی هنگام باربری چگونه صورت می گیرد؟

  2020-02-03 at 11:48 ق.ظ
  • sarabyt Reply

   سلام دوست عزیز
   وقتتون بخیر
   پشتیبانی به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام صورت میگیرد. هرگونه که شما راحت باشید.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تخصصی در این زمینه با کارشناسان ما در تماس باشید.

   2020-02-03 at 12:03 ب.ظ
 • shakiba akbari Reply

  این اپلیکیشن چگونه می تواند در برند سازی شرکت باربری ما تاثیر گذار باشد ؟

  2020-02-10 at 10:54 ق.ظ
  • parinaz1 Reply

   سلام وقتتون بخیر شما با ساخت این اپلیکیشن راحتی و آسایش هر چه بیشتر را برای کاربران خود ایجاد می کنید. ارتباط خوب و مناسب شما با مشتریانتان می تواند بهترین راه برای ساختن تصویر خوب از برند شما و هویت برندتان در ذهن مشتریان باشد شما می تواند جهت دریافت اطلاعات تخصصی در این زمینه با کارشناسان تابان شهر در ارتباط باشید.

   2020-02-10 at 12:10 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09123845470