ساخت وب سایت رایگان

ساخت وب سایت رایگان دروغی گول زننده

ساخت وب سایت رایگان

 ساخت وب سایت رایگان چیست و اصلا مزیتی برای این کار می توان تصور داشت .ساخت طراحی سایت ها به صورت واقعی وجود دارد و یا یک دروغی است که صرفا برای دعوت از افرادی که می خواهند کسب و کار خود را با سرمایه کم اداره کنند است.در این مقاله به شما خواهیم گفت که سایت های رایگان یک دروغی گول زننده است که می تواند که بیش از سایت های پولی قرار است از شما پول دریافت کنند.

شما می دانید که تاثیر شما از حضور در فضای وب تا چه میزان بالا است و چه گونه می تواند در گسترش کسب و کار شما تاثیر داشته باشد. اما خب این تنها کار شما در پهنای وب نیست اگر شما هم برای دریافت سایت های رایگان وسوسه شده اید و فکر می کنید باید این کار را انجام دهید پس تا انتهای این مقاله با تابان شهر همراه باشید. اگر تجربه خوبی در زمینه سایت های رایگان داشته اید نیز می توانید با ما در میان بگذارید.


 معایب سایت های رایگان :

سایت های رایگان دارای باگ و ایرادی است.معایب ساختن سایت رایگان چیست ؟سایت های رایگان با توجه به رایگان بودنشان می توانند بسیار وسوسه برانگیز باشند. اما آیا همانطور که سایت های گوناگون در این زمینه به تبلیغات می پردازند می گویند نیاز به پرداخت یک ریال هم نیست برای داشتن سایت شخصیتان نیست کارآمد است؟ می تواند در مسیر رشد قدم برداشت.

ساخت وب سایت رایگان
  1. سایت سازی با وردپرس کاملا رایگان است :

آیا واقعا استفاده از وردپرس با توجه به شعار هایی که سایت های مختلف می دهید که بشتاپید سایت رایگان واقعا رایگان است ؟ خیر باید گفت رایگان واسه یه لحظشه , نصب وردپرس رایگان است اما خرج های دیگری را برای شما به همراه می آورد از جمله در ابتدای کار شما باید دامنه و هاست را خرید داری کنید و این دقیقا شروع خرج و مخارج شما برای رشد سایت شما است شما به سئو نیاز دارید شما نیاز دارید سایت خامی که اکنون دارید را به جایگاهی برسانید که معدود افرادی آن را ببینند مخاطبین تا صحفه 10 گوگل نخواهند پس شما علاوه بر هزینه باید تلاش بسیاری را برای این کار داشته باشید. علاوه بر این ها هزینه افزونه ها و قالب هایی که ممکن است به آن ها نیاز داشته باشید از 50 هزار تومان شروع می شود. پس همچین نمی تواند وردپرس را سایت ساز رایگان دانست .

علاوه بر این خرید ها سایت شما می تواند با مشکلاتی رو به رو شود که برای برطرف سازی آن ها نیاز به خرج کردن داشته باشید .

 

2. سایت ساز ها و فروشگاه ساز های رایگان :

سایت ساز هایی وجود دارند که در زمینه ارائه سایت های رایگان فعالیت می کنند و سایت هایی را به صورت رایگان ایجاد می کنند و به شما این امکان را می دهند تا در این بستر به طور رایگان سایت خود را داشته باشید طراحی و مدیریت آن را بدون این که به نیاز به دانستن زبان برنامه نویسی داشته باشید و برخی از این سایت ساز ها دامنه و هاست اشتراکی را در اختیار شما قرار می دهند.. درست است که برخی از این سایت ساز ها رایگان هستند اما این فرایند ساخت سایت کاملا به صورت رایگان انجام نمی پذیرد و هر کدام به شیوه خود هزینه ها را دریافت می کنند برای مثال:

  • سایت ساز های رایگانی که در ازای امکانات بیشتری که در اختیار شما قرار می دهند پول دریافت می کنند مانند( Wix )
  • سایت ساز هایی که از شما به صورت سالانه مبالغی را یا بر اساس مخارجی که انجام شده است و یا به صورت توافقی دریافت می کنند.
  • سایت ساز های دسته سوم با توجه به سودی که سایت برای شما ایجاد کرده است و توانسته در تاثیر گذار باشد پول دریافت می کنند.
ساخت وب سایت رایگان

سایت رایگان :

دقیقا با همین کلمه کلیدی می توانید در صفحات اول این سایت را بیابید وقتی کمی فقط کمی کنجاو می شوید که چطور و چگونه و وارد سایت می شوید می بینید خبری از سایت رایگان نیست و به شما طراحی سایت با ارزان ترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهند اگر باز هم کمی بیشتر کنجکاوه شوید سری به لیست قیمت های طراجی سایت های بسیار ارزانشان ( البته نه با تعریفی که شما از ارزان دارید ) می زنید متوجه می شوید که این هم دروغ بوده و قیمت ها با سایت های دیگر هیچ فرقی ندارند .

 کلام آخر :

خب همانطور که می بینید هیچ کدام از این کسب و کار ها به صورت رایگان خدماتی را به شما ارائه نمی دهند.آن ها هم مانند خیلی از کسب و کار ها به دنبال کسب سود هستند و می خواهند افرادی که با سرمایه کم وارد این بازار شده اند را جذب کنند. اگر سایتی نیز این ادعا را داشته باشد به طور حتم یک کاسه ای زیر نیم کاسه است و یا خیلی در این زمینه حرفه ای نیست , یا تجربه کافی را ندارد و می خواهد با سایت شما این تجربه را بدست بیاورد و بعد از به وجود آمدن مشکلی در سایت شما آن ها هیچ گونه پشتیبانی را از سایت شما انجام نمی دهند و یا تقاضای مبالغ بسیار بالایی را از شما می کنند.

راه حل :

اما این که هزینه را انجام دهید یا خیر ؟ در حقیقت ملاک اصلی شما برای داشتن یک سایت نباید بر اساس مبالغ دریافتی باشد با توجه به نمونه کار های موفق آن شرکت تصمیم بگیرید که آیا این شرکت در زمینه کاری شما می توانند به خوبی عمل کند و تجربه کافی را از این کار دارد یا خیر ؟

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09123845470