سایت آماده

چه کسب و کارهایی سایت آماده بگیرند؟

سایت آماده :

آیا دریافت یک سایت آماده برای هر کسب و کاری , کار درستی است یا خیر؟ نوع کسب و کار های گوناگون در این تصمیم گیری تاثیر گذار است در این مقاله تابان شهر با بیش از ده سال سابقه به شما خواهیم گفت که خرید این سایت های آماده چه مزایای دارد و اگر شما صاحب این کسب و کار ها هستید در صورت دریافت این سایت ها چگونه می توانید در رشد و توسعه کسب و کار با این سایت های آماده هم قدم شوید.

سایت های آماده چه سایت هایی هستند ؟

سایت های آماده سایت هایی هستند که به طور حرفه ای پیش از سفارش مشتریان ساخته می شوند و با توجه به هر نوع از کسب و کار خصوصیاتی در طراحی سایت برای آنها در نظر گرفته می شود تا بتوانند نیاز های کسب و کار ها را به خوبی بر طرف کنند؛ سایت های آماده علاوه بر این که نیاز های اساسی که هر از این کسب و کار ها دارند را پاسخ می دهند می توانند امتیازات و نکات مورد توجه بسیار زیادی را داشته باشند که با خلاقیت و تجربه ای که سازنده های آن ها در این زمینه دارند می توانند نیاز های آتی شما را نیز تامین کنند نیازی که شاید شما در ابتدای این راه به آن ها توجه نکرده اید قرار است آنها را با گذشت زمان از طریق تجربه متوجه آن بشوید. اما این سایت ها طبق اصول ساخته می شوند و آماده بهره برداری هستند.

سایت آماده در هر یک از کسب و کار ها

در این مقاله قصد داریم سایت های آماده و تاثیر آن را در انواع کسب و کار را بگوییم تا اگر شما هم صاحب یکی از این کسب و کار ها هستید میتوانید با این تفاسیر انتخاب مناسبی را داشته باشید.

خرید سایت فروشگاهی آماده :

 با مدرن شدن سبک زندگی مردم و تمایل بسیاری از افراد به راحتی بیشتر باعث شده کسب و کار های به فکر این باشند که به دنیای آنلاین ورود کنند به همین دلیل استقبال از سایت های فروشگاهی بیش از پیش شده است. به طور واضح بگوییم اگر شما چیزی برای فروش دارید و می خواهید در این بازار در مدت زمان کوتاهی وارد شوید پس بهتر است یک سایت فروشگاهی آماده تهیه کنید. برای شروع شما میتوانید از یک سایت آماده استفاده کنید . با سایت آماده شما میتوانید با سرعت بیشتری وارد بازارد شوید و بتوانید وبازار و مشتریان را با محصولات و خدمات را در مدت کوتاهی آشنا کنید همچنین بتوانید برای برند خود کمپین های تبلیغاتی داشته باشید انتخاب یک سایت آماده و متناسب با فروشگاه خود بسیار مهم است. سایت آماده دردسر های سایت هایی که به طور اختصاصی طراحی شده اند را ندارد یعنی هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمانی ریسک طراحی سایت اختصاصی را ندارند

سایت آماده

مزایای داشتن یک فروشگاه آنلاین :

 • فروش شما به گستردگی پنهای وب است.
 • مشتریان به راحتی به شما دسترسی خواهند داشت
 • برندینگ شما با قدرت توان رشد دارد.
 • بستر برای برندینگ شما از طرق بسیاری امکان پذیر است.
 • شما به صورت 24 ساعته با مشتریان خود در ارتباط هستید.
 • مشتریان در هر کجا که باشند شما در دسترس آن ها خواهید بود.
 • طراحی سایت فروشگاهی مطابق با نیاز های مشتریان است.
 • مشتریان با فراغ بال و با زمان بیشتر می توانند در فروشگاه شما قدم می زنند و با آسایش بیشتری خرید را انجام می دهند.
 • هنوز قانع نشدید؟ ….

خرید سایت آماده شرکتی :

امروزه شرکت ها کاملا به اهمیت داشتن یک نمایندگی فعال و 24 ساعته در فضای وب توجه داشته اند اما این نمایندگی را چگونه به دست می آورند؟ دو راه وجود دارد یا می خواهند سایت اختصاصی خود را داشته باشند و کسب و کارشان تا حدی یونیک است که می توان گفت هیچ سایت مشابهی برای آنها وجود ندارد و قصد دارند با صرف زمان این سایت برای آنها از صفر طراحی و ساخته شوند راهکار دوم استفاده از سایت های آماده هستند این دو کاملا دو قطب متفاوت هستند طراحی سایت اختصاصی حرفه ای تر است و قابلیت های بیشتری در اختیار شما میگذارد اما در عوض طراحی سایت آماده کم هزینه تر و سریع تر است در ادامه جزئی تر به مزایای آن خواهیم پرداخت :

سایت آماده
 • صرف زمان بسیار کم برای دریافت سایت
 • انجام و طراحی سایت توسط افرادی که در این زمینه دارای تجربه هستند و نیاز های مخاطبین شما را به خوبی دریافت کرده اند .
 • راه اندازی سایت با هزینه ای بسیار کم تر از سایت های اختصاصی
 • امکان برند سازی سریع
 • بهینه سازی سایت
 • داشتن آگاهی از رقبای شما و در نظر گرفتن نکات مزیت برتری شما
 • و بسیاری از امکناتی که شرکت ها در اختیار شما می گذارند.
 •  امکانات گسترده به‌صورت ماژول‌های آماده و گاهی اوقات رایگان.

نکته : شما می توانید تمام این امتیازات را داشته باشید اما همه شرکت ها در برآوردن این مزیت ها برای شما اقدام نخواهند نکته مهم این که در این راه باید برای مصرف درست سرمایه و دریافت بهترین نتیجه در انتخاب یک شرکت مطمئن بسیار توجه داشته باشید دقت داشته باشید که این شرکت هم در طراحی سایت باید تجربه بالایی داشته باشد و همچنین از نمونه کار های موفق آن ها مورد بررسی قرار دهید.


مزایای سایت آماده :

 • تحویل سریع سایت :

سایت های آماده به این دلیل که از پیش ساخته شده اند شما دیگر نیاز به صرف زمان برای ساخته شدن آن ها نیستید و می توانید در کوتاه ترین زمان آن را دریافت کنید و آن را در مسیر کسب وکار خود استفاده کنید .

 • هزینه کم تر از سایت های اختصاصی :

شما می توانید با صرف هزینه کم تر در مدت زمان کم تر سایت آماده را دریافت کنید که این در مقابل سایت های اختصاصی یک مزیت به شمار می آید.

 • این سایت ها توسط متخصصین و افراد با تجربه ساخته می شوند :

اگر شما تازه وارد این بازار یعنی کسب و کار های آنلاین شده اید تجربه شفافی از کار در این محیط و این که کاربر شما با ورود به این سایت دقیقا چه اطلاعات و چه خدماتی را نیاز دارد دریافت کنند باید به شما بگوییم که یک سایت آماده توسط افراد با تجربه در این زمینه ساخته می شوند و می تواند به خوبی به شما کمک کند تا ورودی خوبی را داشته باشید.شما در این طراحی به دلیل استفاده آن ها از افراد متخصص در این زمینه شاهد ایراداتی که در حین اداره این سایت ها به وجود می آیند نخواهید بود.

 • دیگر معایب سایت های اختصاصی را نخواهید داشت :

از معایب سایت های اختصاصی می توان به صرف زمان طولانی ، به این دلیل که یک سایت اختصاصی نیاز دارد تا از صفر نیاز سنجی کار صورت بپزیرد سایت طراحی شود, تجربه کاربری مناسب در آن رعایت شود در نهایت این امکان وجود دارد که به دلیل اعتماد به فردی که در این زمینه تجربه کافی را ندارد مخاطب و نیاز های  او را به خوبی نشناخته است سایت شما به آن اندازه ای که برای آن هزینه هایی را صرف کرده اید نتیجه را دریافت نکنید.

 • در هر صورت هم سایت های اختصاصی و هم سایت آماده دارای مزایا و معایبی هستند که هر یک از کسب و کار ها باید با توجه به نیاز هایی که دارند آن ها را انتخاب کنند نمی توان گفت سایت های آماده بهترین و یا سایت های اختصاصی بهترین است.

Share this post

Comments (4)

 • ghasem Reply

  سلام یعنی طراحی سایت اختصاصی از ابتدا کار درستی نیست و شما سایت آماده رو پیشنهاد میدید؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۰۷ at ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام خدمت شما ، همانطور که در این مقاله گفته شد جواب شما به به کسب و کار شما ، مخاطبان شما ، بودجه و زمانی که برای سایت اختصاص خواهید داد و موارد دیگر بستگی دارد شما باید ببینید که کدام یک برای شما مناسب تر هست و ما هرگز نمیگوییم که طراحی سایت آماده برای شروع بهتر است اما معمولا به این شکل است که سایت های آماده برای کسب و کار های کوچکی که به تازگی فعالیت خود را در دنیای وب آغاز کرده اند مناسب تر هست.

   ۱۳۹۹-۰۴-۰۷ at ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
 • vahid Reply

  سلام نمونه داخلی و خارجی خوب برای خرید سایت آماده سراغ دارید؟ ممنون میشم اگه بگید.

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
  • Amirreza Ghaffari Reply

   سلام وحید جان ، نمونه داخلی خیر اما نمونه خارجی ویکس و وب فلو بسیار شناخته شده هستند.

   ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱:۰۰ بعد از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاور شما: 09123845470