سایت آماده

چه کسب و کارهایی سایت آماده بگیرند؟

سایت آماده :

آیا دریافت یک سایت آماده برای هر کسب و کاری , کار درستی است یا خیر ؟نوع کسب و کار های گوناگون در این تصمیم گیری تاثیر گذار است در این مقاله تابان شهر با بیش از ده ساب سابقه به شما خواهیم گفت که خرید این سایت های آماده چه مزایای دارد و اگر شما صاحب این کسب و کار ها هستید در صورت دریافت این سایت ها چگونه می توانید در رشد و توسعه کسب و کار با این سایت های آماده هم قدم شوید.

سایت های آماده چه سایت هایی هستند ؟

سایت های آماده سایت هایی هستند که به طور حرفه ای پیش از سفارش مشتریان ساخته می شوند و با توجه به هر نوع از کسب و کار خصوصیاتی در طراحی سایت برای آنها در نظر گرفته می شود تا بتوانند نیاز های کسب و کار ها را به خوبی بر طرف کنند این سایت ها علاوه بر این که نیاز های اساسی که هر از این کسب و کار ها دارند را پاسخ می دهند می توانند امتیازات و نکات مورد توجه بسیار زیادی را داشته باشند که با خلاقیت و تجربه ای که سازنده های آن ها در این زمینه دارند می توانند نیاز های آتی شما را نیز تامین کنند نیازی که شاید شما در ابتدای این راه به آن ها توجه نکرده اید قرار است آنها را با گذشت زمان از طریق تجربه متوجه آن بشوید. اما این سایت ها طبق اصول ساخته می شوند و آماده بهره برداری هستند.

سایت آماده در هر یک از کسب و کار ها

در این مقاله قصد داریم سایت های آماده و تاثیر آن را در انواع کسب و کار را بگوییم تا اگر شما هم صاحب یکی از این کسب و کار ها هستید بتوانید با این تفاسیر انتخاب مناسبی را داشته باشید.

 خرید سایت فروشگاهی آماده :

سایت فروشگاه آنلاین با استقبا زیادی روبه رو شده است.به طور واضح بگویم اگر شما چیزی برای فروش دارید و می خواهید در این بازار در مدت زمان کوتاهی وارد شوید پس بهتر است یک سایت آماده داشته باشید تا  علاوه بر تجاربی که در آن استفاده شده است بتوانید با سرعت بیشتری وارد بازارد شوید و بتوانید وبازار و مشتریان را با محصولات و خدمات را در مدت کوتاهی آشنا کنید همچنین بتوانید برای برند خود کمپین های تبلیغاتی داشته باشید انتخاب یک سایت آماده و متناسب با فروشگاه خود بسیار مهم است.

سایت آماده

مزایای داشتن یک فروشگاه آنلاین :

 • فروش شما به گستردگی پنهای وب است.
 • مشتریان به راحتی به شما دسترسی خواهند داشت
 • برندینگ شما با قدرت توان رشد دارد.
 • بستر برای برندینگ شما از طرق بسیاری امکان پذیر است.
 • شما به صورت 24 ساعته با مشتریان خود در ارتباط هستید.
 • مشتریان در هر کجا که باشند شما در دسترس آن ها خواهید بود.
 • طراحی سایت فروشگاهی مطابق با نیاز های مشتریان است.
 • مشتریان با فراغ بال و با زمان بیشتر می توانند در فروشگاه شما قدم می زنند و با آسایش بیشتری خرید را انجام می دهند.
 • هنوز قانع نشدید؟ ….

خرید سایت آماده شرکتی :

امروزه شرکت ها کاملا به اهمیت داشتن یک نمایندگی فعال و 24 ساعته در فضای وب توجه داشته اند اما این نمایندی را چه گونه به دست می آورند؟ دو راه وجود دارد یا می خواند سایت اختصاصی خود را داشته باشند و کسب و کارشان تا حدی یونیک است که می توان گفت هیپ سایت مشابهی برای آنها وجود ندارد و قصد دارند با صرف زمان این سایت برای آنها از صفر طراحی و ساخته شوند راهکار دوم استفاده از سایت های آماده هستند که مزایایی از جمله :

سایت آماده
 • صرف زمان بیسیار کم برای دریافت سایت
 • انجام و طراحی سایت توسط افرادی که در این زمینه دارای تجربه هستند و نیاز های مخاطبین شما را به خوبی دریافت کرده اند .
 • راه اندازی سایت با هزینه ای بسیار کم تر از سایت های اختصاصی
 • امکان برند سازی سریع
 • بهینه سازی سایت
 • داشتن آگاهی از رقبای شما و در نظر گرفتن نکات مزیت برتری شما
 • و بسیاری از امکناتی که شرکت ها در اختیار شما می گذارند.

نکته : شما می توانید تمام این امتیازات را داشته باشید اما همه شرکت ها در برآوردن این مزیت ها برای شما اقدام نخواهند نکته مهم این که در این راه باید برای مصرف درست سرمایه و دریافت بهترین نتیجه در انتخاب یک شرکت مطمئن بسیار توجه داشته باشید دقت داشته باشید که این شرکت هم در طراحی سایت باید تجربه بالایی داشته باشد و همچنین از نمونه کار های موفق آن ها مورد بررسی قرار دهید.


 مزایای سایت آماده:

 • تحویل سریع سایت :

سایت های آماده به این دلیل که از پیش ساخته شده اند شما دیگر نیاز به صرف زمان برای ساخته شدن آن ها نیستید و می توانید در کوتاه ترین زمان آن را دریافت کنید و آن را در مسیر کسب وکار خود استفاده کنید .

 • هزینه کم تر از سایت های اختصاصی :

شما می توانید با صرف هزینه کم تر در مدت زمان کم تر سایت آماده را دریافت کنید که این در مقابل سایت های اختصاصی یک مزیت به شمار می آید.

 • این سایت ها توسط متخصصین و افراد با تجربه ساخته می شوند :

اگر شما تازه وارد این بازار یعنی کسب و کار های آنلاین شده اید تجربه شفافی از کار در این محیط و این که کاربر شما با ورود به این سایت دقیقا چه اطلاعات و چه خدماتی را نیاز دارد دریافت کنند باید به شما بگوییم که سایت های آماده توسط افراد با تجربه در این زمینه ساخته می شوند و می توانند به خوبی به شما کمک کنند تا ورود خوبی را داشته باشید.شما در این طراحی به دلیل استفاده آن ها از افراد متخصص در این زمینه شاهد ایراداتی که در حین اداره این سایت ها به وجود می آیند نخواهید بود.

 • دیگر معایب ساخته های اختصاصی را نخواهید داشت :

از معایب سایت های اختصاصی می توان به صرف زمان طولانی , به این دلیل که یک سایت اختصاصی نیاز دارد تا از صفر نیاز سنجی کار صورت بپزیرد سایت طراحی شود, تحربه کاربری مناسب در آن رعایت شود در نهایت این امکان وجود دارد که به دلیل اعتماد به فردی که در این زمینه تجربه کافی را ندارد مخاطب و نیاز های  او را به خوبی نشناخته است سایت شما به آن اندازه ای که برای آن هزینه هایی را صرف کرده اید نتیجه را دریافت نکنید.

 • در هر صورت هم سایت های اختصاصی و هم سایت های آماده دارای مزایا و معایبی هستند که هر یک از کسب و کار ها باید با توجه به نیاز هایی که دارند آن ها را انتخاب کنند نمی توان گفت سایت های آماده بهترین و یا سایت های اختصاصی بهترین است.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09123845470