طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

کانال ارتباطی مستقیم بین شما و مشتری

با توجه به اینکه فعالان در حوزه کسب و کار آنلاین هیچ فرصتی را برای جذب مخاطبان بیشتر برای برند خود از دست نمی دهند و همواره پیش قدم بودن نسبت به رقبا از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. اگر شما برای کسب و کار خود به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید و یا ios هستید ولی نمی دانید نیازهای واقعی کسب و کار شما برای رقابت با رقبانتان چیست می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین گزینه ها برای توسعه کسب و کارتان را معرفی کنیم.

مراحل طراحی اپلیکیشن را تماشا کنید!

اپلیکیشن مورد نیاز خود را دقیقا به همان شکل که می خواهید نشان داده شود طراحی و مدیریت کنید. تیم حرفه ای تابان شهر با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی اپلیکیشن شما را تا رسیدن به یک اپ اندروید حرفه ای و توسعه کسب و کارتان یاری می کند.

امکانات طراحی اپلیکیشن

 سازگار با اندروید نسخه ۶ به بالا

قابلیت شخصی سازی اپلیکیشن

  طراحی برای ارائه ی انواع خدمات

   طراحی بر اساس تجربه کاربری

سازگار با تمامی نسخه های ios

قابلیت لانچ در تمام شهر و کشورها

سرعت بارگذاری بالا و فوق العاده

    پشتیبانی ۶ ماه رایگان فنی اپ

سازگار با اندروید ۶ به بالا

طراحی اپلیکیشن اندروید توسط تابان شهر به گونه ای است که برای نسخه های اندروید بالای ۶ قابل استفاده و نصب است

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

قابلیت شخصی سازی

یکی از فوق العاده ترین قابلیت های اپ ساخته شده، قابلیت شخصی سازی است. این قابلیت باعث می شود کاربر در هنگام استفاده از اپ احساس راحتی کند و سریع با برنامه ارتباط برقرار کند.

سازگار با نسخه های ios

طراحی اپلیکیشن هم برای سیستم عامل اندروید انجام می شود و هم ios. اپلیکیشن هایی که برای سیستم عامل های ios طراحی می شوند همگی سازگار با نسخه ی ۶ به بالا هستند.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

طراحی برای ارائه انواع خدمات

یکی از کاربرد های طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند جهت ارائه خدمات باشد. خدماتی مانند تاکسی اینترنتی و یا سفارش حمل بار نمونه هایی عالی در این زمینه هستند

قابلیت لانچ در تمامی شهر و کشورها

اپ ساخته شده در هر شهر و کشوری قابل استفاده است و هیچ محدودیتی در تعیین لوکیشن ندارد.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

سرعت بارگذاری بالا

فرقی ندارد اپلیکیشن شما فروشگاهی است و یا خدماتی، سرعت بارگذاری بالایی در انتشار محصولات و یا ارائه ی خدمات دارد که خود فاکتور مهمی در انتخاب شدن توسط کاربران بیشتری است

طراحی براساس تجربه کاربری + نظر کارفرما

برای اینکه اپ طراحی شده براساس رفتار کاربران باشد و در هنگام استفاده آن گونه باشد که توجه آنها را برای انجام برخی رویدادها جلب کند، طراح گرافیکی ما طرحی را براساس تجربه کاربری ارائه می دهد و با تایید نهایی کارفرما، طرح راهی عملی شدن می رود.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

پشتیبانی ۶ ماه رایگان فنی

پس از اینکه اپ ساخته شد؛ به مدت ۶ ماه تیم پشتیبانی تابان شهر در خدمت شما است تا هرگونه مشکلات فنی اپلیکیشن را رفع کند و به شما کمک برساند

به مشاوره نیاز دارید؟

برای آگاهی از قیمت های طراحی اپلیکیشن و مشاوره رایگان با کارشناسان، با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای تابان شهر آماده ی خدمت گذاری به شما است.

ساخت اپلیکیشن

برندها

برند های معتبری که به تابان شهر اعتماد کردند و نتیجه ی فوق العاده ی اعتماد خود را نیز دیدند.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

نمونه کارها

محصولات

طراحی اپلیکیشن اندروید یا ios؟

با توجه به ذهنیت عامه ای که امکان دارد شما نیز آن را شنیده باشید و ادعا می کند به دلیل استفاده افراد بیشتری از گوشی های اندرویدی طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند گستره مخاطبان کسب و کار شما را وسیع تر کند. ولی نکته مهمی که وجود دارد این است که اگر قصد تولید اپلیکیشن به منظور توسعه کسب و کار خود را دارید باید از هر فرصتی برای کسب مخاطبان بیشتر و افزایش اعتبار و اعتماد برندتان استفاده کنید. اما ممکن است به این فکر کنید که هزینه های تولید اپلیکیشن در دو پلتفرم اندروید و ios به علاوه هزینه زمانی طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن در مقابل چالش های پیش روی معرفی و ترغیب مخاطبانتان برای استفاده از اپلیکیشن ممکن است شما را دچار تردید کند. ولی استفاده از تکنولوژی cross-platform این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم ساخته تا بتوانند توسعه اپلیکیشن را با یک بار کدنویسی ولی در دو خروجی اندروید و ios انجام دهند که قاعدتا هزینه های مالی و زمانی آن بسیار به صرفه تر خواهد بود.

مساله امنیت چالش توسعه
دهندگان اپلیکیشن اندروید

با توجه به اینکه سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل open source است. این مساله بستری باز را برای تشویق توسعه دهندگان به نوآوری بیشتر را فراهم کرده است. اما در مقابل مساله امنیت اپلیکیشن هایی که در نسخه اندروید پیاده سازی می شوند به یکی از چالش های پیش روی توسعه دهندگان اپلیکیشن تبدیل شده است. تیم ما با طراحی کردن اپلیکیشن به روزترین استانداردها و تکنیک های امنیتی در طراحی اپلیکیشن اندروید و ساخت اپلیکیشن اندروید امنیت صد در صد اپلیکیشن را تضمین می کند.

طراحی اپلیکیشن

چرا تابان شهر را انتخاب کنید؟

 • ما در ابتدای کار کسب و کار شما را آنالیز و بررسی می کنیم. 
 • ما نوع نیاز کسب و کارتان را مشخص و استراتری مناسب برای آن را طراحی می کنیم.
 • ما به تداوم همکاری با مشتریان ایمان داریم و نه تنها در طراحی و توسعه وب سایت و طراحی اپلیکیشن حرفه ای بلکه در مارکتینگ و سئو نیز همراه شما خواهیم بود.
 • ما با بیش از سیزده سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی سایت و اپلیکیشن و سئو و دیجیتال مارکتینگ تجربه های خود را از چالش های کسب و کارهای مختلف برای کمک به توسعه کسب و کار مشتریان به کار می گیریم.
 • ما بهترین قیمت و به صرفه ترین استراتژی را طراحی می کنیم.
 • ما رقابتی کار می کنیم.
 • ما خدمات خود را تضمین می کنیم.
 • کیفیت تعامل با مشتریان از ابتدا تا بی پایان الویت اول ماست.
 • برای ما هیچ چیز به عنوان مانع در مسیر رشد معنی ندارد.

امکان توسعه قابلیت های سفارشی

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل اپن سورس است و همین مساله باعث شده است تا امکان اعمال قابیلیت های سفارشی در این پلتفرم برای توسعه دهندگان وجود داشته باشد. آنچه مهم است سفارشی سازی اپلیکیشن به دست توسعه دهندگان خلاق و با تجربه انجام شود تا این قابلیت های سفارشی در کوتاهترین پروسه بالاترین عملکرد را داشته باشند.

سیستم تولید و توسعه اپلیکیشن های موبایل تیم ما، با استفاده از به روز ترین متدها و فریم ورک ها بالاترین سطح کیفیت از نظر UI و UX در عین سادگی و روان بودن عملکرد اپلیکیشن برای مشتریان به ارمغان می آورد. استفاده از روش React Native در تیم تابان شهر این امکان را فراهم می سازد تا با یکبار کدنویسی و اجرای آن روی پلتفرم های مختلف، سرعت و عملکرد اپلیکیشن بسیار نزدیک به اپلیکیشن های توسعه داده شده به روش Native باشد.

طراحی اپلیکیشن اندروید گزینه مناسب برای تبلیغات و خرید های درون برنامه ای

اگر قصد دارید از تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای استفاده کنید گزینه مناسب برای شما طراحی اپلیکیشن اندروید است به جای استفاده از اپ سازها موجود. کاربران اپلیکیش های اندروید سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده اند و این مساله می تواند دلیل خوبی برای سرمایه گذاری در ساخت اپلیکیشن اندروید هایی باشد که به صورت درون برنامه ای کسب درآمد دارند.

تست عملکرد اپلیکیشن

 پس از طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید، عملکرد و سرعت لود اپلیکیشن بر روی دستگاه های مختلف تست و بررسی می شود تا سازگاری و کارایی اپلیکیشن در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد.

چرا طراحی اپلیکیشن اندروید؟

همانطور که در بالا گفته شد با توجه به آمارهای منتشر شده اخبار دیجیتال اکثر قریب به اتفاق مردم ایران از گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندرویداستفاده میکنند. پس هوشمندانه است که در زمینه اپ به سراغ ساخت اپلیکیشن اندروید برویم .که مخاطبان بیشتری بتوانیم جذب کنیم و کارمان را بهتری را معرفی کنیم.

این روزها سیستم عامل اندروید با گرفتن 80 درصد از سهم بازار  ، سیستم عامل غالب بازار است. اندروید بر تعداد بیشماری دستگاه تلفن همراه و تبلت درحال اجرا می باشد.

با اطلاع از این موضوع ممکن است تصور شود برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید بسیار ساده است . اما آیا واقعاً این طور است؟ چند سال پیش وقتی که آهنگ های رپ تازه داشتند محبوب می شدند و موی بلند جوان ها بحث برانگیز بود . برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید تقریبا پیچیده بود. توسعه دهندگان اندروید برای توسعه حتی ساده ترین اپلیکیشن ها نیز مشکلات زیادی داشتند.

IDE ها برای برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن اندروید دارای باگ بودند

آیا تا حالا شده برای تعمیر ماشین خود از یک بیل استفاده کنید؟ یا برای جذب کسی که دوستش دارید با لباس های 40 سال پیش ظاهر بشید ؟ 

در دنیای اندروید یک IDE رسمی وجود داشت به نام Eclipse ، که یک عالمه ایراد داشت و توانایی این را داشت که ظرف 10 دقیقه شما را به جنون برسونه .

پلاگین Eclipse ADT  پر از باگ بود ، خیلی کند بود ، و برای پروژه های پیچیده اصلا مناسب نبود . خیلی زود همه برای برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید از دستش خسته شدند و برای یک معجزه دعا می کردند.

 

سیستم عامل چند تکه

نسخه نان زنجفیلی ( 2.3.7) بخشی از سهم بازار سیستم عامل اندروید را اشغال کرده بود ( تقریبا 15 تا 20 درصد) .

همانطور که می دانید اندروید در نسخه 4 (ساندویچ بستنی ) کامل متحول شد ( المان های UI جدید دریافت کرد ، برای سخت افزار API های جدید اختصاص داده شد ، تراکم صفحه جدید … . این کار باعث شد تا برنامه نویسان بیشتر مراقب باشند تا اپلیکیشن های جدیدی که می نویسند هم در دستگاه های جدید قابل اجرا باشد و هم با نسخه های قدیمی تر سازگار باشد .

همه این مسائل روی پروسه برنامه نویسی اپلیکیشن و ساخت اپلیکیشن اندروید و مدت زمان توسعه یک برنامه تاثیر داشت همراه با باگ ها و مشکلات بیشتر.

طراحی اپلیکیشن

شرکت برنامه نویسی تابان شهر یک شرکت در زمینه ی طراحی اپلیکیشن اندروید می باشد که در زمینه سفارش اپلیکیشن، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه ای فعالیت میکند و با سابقه ای طولانی و درخشان در این حوزه به فعالیت خود ادامه می دهد.


طراحی اپلیکیشن

شبیه ساز های کند

 ما باید در طراحی اپلیکیشن اندروید اپلیکیشن ها را بر روی نسخه های مختلف اندروید و صفحه نمایش های مختلف تست کنیم .

پس باید حداقل چند دستگاه اندرویدی مختلف بخریم ، به نظر دیوانه کننده میاد؟ باشه ، پس بهتره از شبیه سازها استفاده کنیم . اما تا به حال شده از شبیه ساز خود اندروید استفاده کنید ؟ به طرز وحشتناکی کند است طوری که یک لحظه به خودتان می آیید و می بینید در حال شمارش ماشین های روبروی دفتر کارتان هستید . تا در این مدت برنامه شما در شبیه ساز اجرا شود.

رابط کاربری 

اگر شما دچار لغزش شده و نگاهی به برنامه های ios بی اندازید ، متوجه می شوید که آنها پر از زندگی و رنگ هستند .

همه چیز متحرک و سرزنده است ، تبدیل می شوند ، از راست به چپ و یا بالعکس حرکت می کنند .

اپلیکیشن های ما ثابت بود ، اگر می خواستیم تجربه کاربری را بهبود ببخشیم ، نسخه قدیمی نان زنجفیلی تمام امید و آرزوهای ما را از بین می برد.

اما این ها برای قدیم بود!


یک شروع تازه برای برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن اندروید

در سال 2014 همه چیز تغییر کرد ، و تغییر در حدی سریع بود که یک لحظه به خودتان می آمدید و می پرسیدید” کی این اتفاق افتاد؟؟؟” .

چیزی که خیلی مهم تر است این حقیقت است که کل اکو سیستم اندروید تحت تاثیر پیشرفت های زیادی قرار گرفت .

سخت افزار های جدید پدید آمد مثل ساعت های هوشمند ، نرم افزارهای جدید آمد مثل Gradle , Android Studio  ، سیستم عامل جدید آمد مثل اندروید 5.0  آبنبات چوبی .

همه کمک می کردند – گوگل ، تولید کنندگان دستگاه ها ، توسعه دهندگان .

همه یک هدف داشتند و یک سوال مشترک از خود می پرسیدند :

” خوب ، حالا که ما یک سیستم عامل پایدار داریم و میلیون ها اپلیکیشن و کاربر داریم ، چگونه می توانیم اندروید را ساده تر کنیم و پیشرفتش دهیم ؟ چطور می شود روند توسعه را بهتر کرد ؟

اینجاست که مفهوم منبع باز پتانسیل واقعی خودش را نشان می دهد .

طراحی اپلیکیشن

همه توانایی این را دارند که تغییر ایجاد کنند ، یک پیشرفت ، یک چیز جدید .

خیلی سخت است که همه تغییرات را اینجا خلاصه کنیم ، اما لیستی از تغییراتی که از نظر من مهم است را اینجا بیان می کنم :

1.Android Studio

IDE محبوب ما برای برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید در نهایت با نسخه 1.0 پایدار شد.

میخوام بگم پلاگین  Eclipse ADT  رسما منسوخ شده و قویا توصیه میکنم اپلیکیشن هایتان را به اندروید استودیو منتقل کنید.

2.Gradle

Gradle   یک ابزار اتوماسیون پروژه است که جایگزین Apache Ant به عنوان سیستم طراحی اپلیکیشن اندروید شده است.

این ابزار  به این علت که خیلی خوب می تواند همه چیز را خودکار انجام دهد محبوبیت خوبی در بین توسعه دهندگان اندروید بدست آورده .

به عنوان مثال از تقسیم اپلیکیشن هایمان به ویژگی های مختلف تا امضا با تنظیمات صحیح ، افزایش تعداد ساخت ما ، تعریف وابستگی های خارجی و خیلی موارد دیگر را می توان نام برد.

به همین علت Gradle   تقریبا تبدیل به ابزار “مدیریت” شده است.

با این ابزار ما تنظیمات پروژه را تعریف و نگهداری می کنیم .

Gradle    همچنین دلیلی است برای افزایش تعداد تست خودکار کتابخانه ها و ساخت خودکار سرور ها ، که سبب پیوستگی مداوم (CI) پروسه توسعه در سیستم عامل اندروید می شود.

اما همه چیز خوب و خوش نیست ، انتقاد شدیدی نسبت به سرعت اجرا  Gradle    وارد است.

واقعا در پروژه های پیچیده کند عمل می کند ، اما امیدواریم که این مسئله نیز خیلی زود در نسخه های بعدی حل شود .

3.Lollipop

طبق اظهارات گوگل Lollipop بزرگترین پیشرفت در سیستم عامل اندروید است ، و حق با آنها است.

همه قسمت های اندروید تحت اصلاح و پیشرفت قرار دارد .

اما ما همچنان منتظریم تا واکنش کاربران را نسبت به تغییرات ببینیم .

ما مشکلات زیادی با بروزرسانی دستگاه ها به Lollipop داشتیم ، اما امیدوار بودیم در نسخه های بعدی این مشکلات طراحی اپلیکیشن اندروید حل شود.

4.طراحی Material

خیلی راجع به رابط کاربری جدید اندروید ، به نام ” طراحی Material ” صحبت شده است.

این یکی دیگر از نوآوریهای اندروید در چند سال گذشته است ، که ظاهر و احساس کار کردن با اپلیکیشن های ما را تغییر داده است .

چیزی که من خیلی راجع به طراحی Material می پسندم این است که مفهوم تجربه کاربری را کامل تغییر داده است ” همه چیز مهم است” .

هیچ جزییات کوچکی وجود ندارد که بتوان نادیده گرفت .

مجبوریم به تک تک فعالیتهای کاربر پاسخ دهیم ، مثل کلیک ، لمس کردن و خیلی چیزهای دیگر.

همانطور که گوگل می گوید حرکت مفهوم ایجاد می کند.

ما باید بزرگ نمایی کنیم ، از رنگهای زنده استفاده کنیم ، در هر مرحله از انیمیشن استفاده کنیم ، فونت های زیبا و … خیلی ساده بگم باید به اپلیکیشن هایمان زندگی ببخشیم.

همچنین طراحی Material کاملا با اکوسیستم اندروید سازگار است .

و قابل اجرا روی صفحه نمایش هایی با سایز های مختلف می باشد .

همین علت است که طراحی اپلیکیشن اندروید  ظاهر مشابه ای در همه وسیله ها دارند اما کاملا یکسان نیستند.

5.هنر

همه راجع به طراحی صحبت می کنند ، اجزاء رابط کاربری ، انیمیشن ها ، رنگها … .

اما  ما برنامه نویس اپلیکیشن اندروید هستیم و علاقه مندیم زیر کاپوت را ببینیم .

پسر موتور رو ببین خیلی خوبه : یک سیستم زمان اجرا جدید به نام ART .

فقط جهت اطلاع بگم ، ART چیز جدیدی نیست ، قبلا هم روی نسخه کیت کت به عنوان سیستم زمان اجرای ثانویه معرفی شده بود.

با معرفی Lollipop تبدیل به سیستم اصلی شد که کاملا جایگزین Dalvik  شد.

ART به چند دلیل خیلی خوب است اما من فقط چند مورد را بیان می کنم:

 • از همگردانی(AOT (ahead-of-time استفاده می کند ، به معنی این است که زبان متوسطه را (Dalvik bytecode) با سیستم باینری اجرا می کند.
 • این کار سبب کاهش زمان اجرای اپلیکیشن می شود و با استفاده کمتر از CPU طول عمر شارژ باتری بیشتر می شود. اما از طرف دیگر مدت زمان نصب افزایش پیدا می کند.
 • از multidex پشتیبانی می کند .
 • فایل های دکس Dalvik یک نقص بزرگ داشتند ، آنها فقط قادر بودند 65356 روش را نگهداری کنند .
 • ما باید اپلیکیشن های اندروید را طوری سازماندهی می کردیم که روشها از این تعداد فراتر نرود .
 • اگرچه این تعداد خیلی زیاد به نظر می رسد ، اما اگر سرویس Google Play  را به حساب بیاوریم (که در بیشتر اپلیکیشن ها ضروری است ) و چند کتابخانه خارجی دیگر ، شما به راحتی از این تعداد عبور می کنید.
 • ART ،اپلیکیشن شما را در جهتی سازمان دهی می کند که ، کد بیت را در چند فایل دکس می شکند و همه را در یک فایل APK یکپارچه می کند.

4.اندروید همه جا هست

ما شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید برای ساعت های هوشمند ، تلویزیون ها و ماشین ها کرده ایم ولی کار به اینجا ختم نمی شود.

اگر شما در اتاق نشیمن نشسته اید و یک فنجان قهوه می نوشید ، یک لحظه به اطراف توجه کنید .

احتمالا طی 5 سال آینده حداقل پنج تا از این وسیله ها با سیستم عامل اندروید کار می کنند.

تلویزیون ، لپ تاپ ، تبلت ، دوربین ، دوچرخه ، لوازم آشپزخانه ، دستگاه های تنظیم دما ، ماشین ها و غیره .

اندروید در ابتدا به صورت آزمایشی شروع کرد.

و به مرور اثبات کرد می تواند روی هر وسیله ای که توانایی حمل یک میکرو پروسسور کوچک را داشته باشد ، اجرا شود.

5.کیفیت گوشی های  هوشمند افزایش پیدا کرده

همچنان گوشی های هوشمند وسیله اصلی برای سیستم عامل اندروید می باشند .

برای سال های ما با کیفیت این گوشی ها مشکل داشتیم .

وسیله های قدیمی تر اندروید خیلی زشت تر و کند تر از آیفون های قدیمی بودند .

این مسئله در مورد گوشی های ارزان تولیدی شرکت های چینی واقعاً درست بود.

خوشبختانه کیفیت و سرعت گوشی های هوشمند اندرویدی  هر روزه بهبود پیدا می کند .

امروزه ما کلی دستگاه جدید داریم که مناسب برای هر نیازی و با هر بودجه ای می باشند.

مهم نیست که درخواست شما برای یک گوشی با دوربین عالی است یا طراحی خوب ، پردازنده قوی یا باتری قوی است .

همه این موارد موجود است.

گوشی های هوشمند موتور لا و سامسونگ واقعا خوب هستند و مدل های مختلفی  برای هر رنج قیمتی با امکانات مناسب دارند.

همچنین یک تیم در گوگل مشغول طراحی یک گوشی هوشمند ماژولار است .

Project Ara   ادعا کرده است که کل دنیای اندروید را متحول می کند .

اگر همه چیز خوب پیش برود ، که حتما همینطور خواهد شد.


طراحی اپلیکیشن

دور شدن از JAVA

همانطور که نهایتا بیشتر مشکلات را با نسخه های سیستم عامل و IDE ها حل کردیم ، حالا می توانیم تمرکزمان را روی مشکلات دیگر اندروید قرار دهیم .

IMHO ، مهمترین مشکل ، مشکل هسته برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید است ،”JAVA ” . شرمنده ام  JAVA Harmony. چیزی که اصولا JAVA7. یا JAVA6.  است اما JAVA نیست .

اشتباه نکنید ، من قویا معتقدم که JAVA یک زبان برنامه نویسی خوب است .

اما فکر می کنم زمان مناسبی است برای اینکه از این حالت خارج شویم .

ما باید دنبال جایگزین مناسبی به جای JAVA برای برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن اندروید باشیم.

نگاهی به جدی ترین رقیبمان Apple بندازیم .

آنها یک زبان کاملا جدیدی به نام Swift معرفی کرده اند که ترکیبی از بهترین ویژگی های چند زبان برنامه نویسی است (مثل Python , Ruby یا C# ) .

ما نسبت به توسعه دهندگان ios به زمان زیادتری احتیاج داشتیم   تا همان اپلیکیشن را برنامه نویسی کنیم .

اکنون این اختلاف بیشتر هم شده است. به همین خاطر است که ما نیاز به یک زبان جدید داریم . همچنین ما چند ایده هم برای زبان جدید  جایگزین JAVA داریم . به نظر ما Groovy خوب است .

ترکیب آن تقریبا شبیه به JAVA است (درواقع روی JAVA برنامه نویسی شده ) و همچنین چند نمونه کار فعال هم داریم . فراموش نکنیم که این زبان اصلی برای Gradle است .

پس چرا برای برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید استفاده نشود؟ یا شاید Scala ( که خیلی سریع کاربران جدید پیدا کرده است ) یا  Kotlin.


با استفاده از Authentication Firebase کاربران را وارد کنید: کاربران را به سرعت و ایمن با استفاده از خدماتی که می شناسند و اعتماد می کنند.استفاده آن ها را آسان می سازد.

رمزهای عبور را با Smart Lock ذخیره کنید: در اپلیکیشن اطلاعات ورود به سیستم را برای برنامه خود ضبط کنید. تا کاربران بتوانند در هر دستگاه خود وارد سیستم شوند بدون اینکه دوباره رمز عبور خود را وارد کنید.

در تولید اپلیکیشن با خدمات بازی های Google Play قدرتمند شوید: پیاده سازی ویژگی های بازی محبوب – از جمله ماموریت ها، مدیران، چند نفره در زمان واقعی، و بیشتر – در حالی که همچنین به دست آوردن تجزیه و تحلیل جامع بازیکن.

بهترین شیوه های پیشرفته: بهبود برنامه خود را در A / B تست کنید: قبل از اینکه ویژگی های مفید و یا تغییرات محتوا را انتشار دهید. با آزمایش این تغییرات در نمونه ای از ان در کاربران خود مشکلات را پیدا کنید.

برای طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید درخواست مجوز زمان اجرا را به درستی انجام دهید: درخواست های اجازه را تأیید کنید تا اطمینان حاصل شود که کاربران شما به خوبی مطلع هستند و درخواست های خود را در زمان مناسب انجام می دهند.


Comments (25)

 • avatar
  امیر نظری Reply

  سلام ببخشید شما ی بزنامه اندرویدی مثل sms forwarder درست میکنید با همان امکانات و با نسخه اندروید و ios اگه درست میکنید ممنوم میشم قیمت رو ارسال کنید به ایمیل

  ۱۳۹۹-۰۱-۱۳ at ۷:۴۹ بعد از ظهر
  • avatar
   parinaz1 Reply

   سلام وقتتون بخیر , بله تیم تابان شهر این خدمت را نیز ارائه می دهد , شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت با شماره 09123845470 تماس حاصل فرمایید.

   ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ at ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
 • avatar
  pone goharshad Reply

  سلام , می توان گفت که طراحی گرافیکی مهم ترین نکته در طراحی و ساخت یک اپلیکیشن اندروید هست ؟

  ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ at ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
 • avatar
  حسن Reply

  نمونه طراحی اپلیکیشن شمارو کجا میتونم ببینم؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱:۳۲ بعد از ظهر
  • avatar
   Amirreza Ghaffari Reply

   سلام ، در بخش محصولات سایت شما میتونید یک دمو از طراحی اپلیکیشن ها مشاهده کنید.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ at ۱:۵۳ بعد از ظهر
 • avatar
  رضا Reply

  یه اپلیکیشن اندرویدی عین دیجیکالا قیمتش چقدر میشه

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ at ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
  • avatar
   mojtaba marashian Reply

   سلام و درود بر رضای عزیز
   رضا جان در این مورد با کارشناسان بخش طراحی اپلیکیشن ما تماس بگیرید

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ at ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
 • avatar
  eelia Reply

  سلام
  اپلیکیشن برای فروش محصولات خانگی میخواستم حدودا هزینه اش چقدر میشه؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۴:۰۵ بعد از ظهر
  • avatar
   mojtaba marashian Reply

   سلام و درود ایلیا جان
   برای اطلاع از قیمت طراحی اپلیکیشن با کارشناسان ما در ساخت اپلیکیشن در تماس باش

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ at ۴:۰۹ بعد از ظهر
 • avatar
  abolfazl Reply

  سلام ، طراحی رابط کاربری جزو وظایف یک دولوپر هست؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۹:۳۳ قبل از ظهر
  • avatar
   Amirreza Ghaffari Reply

   سلام
   خیر معمولا این کار به طراح ui سپرده میشود.

   ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ at ۱۰:۱۳ قبل از ظهر
 • avatar
  قلاوی Reply

  نیاز به اپی دارم که رابط کاربری بسیار مناسب و ساده ای داشته باشه چون جامعه ی هدفم سنین بالایی هستن
  میشه همچین چیزی ؟

  ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
  • avatar
   mojtaba marashian Reply

   سلام و درود قلاوی جان
   تیم متخصصیت تابان متشکل از بهترین کارشناسان UI UX میباشد که بهترین رابط های کاربری رو برای شما طراحی میکنند
   میتونید در این باره با کارشناسان ما در تماس باشید

   ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ at ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
 • avatar
  امیری Reply

  آیا بعد راه اندازی اپلیکیشن باز هم امکان توسعه مجدد وجود دارد؟

  ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ at ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
  • avatar
   zahra hooshyar Reply

   با سلام بله امکان توسعه مجدد هست ولی بسته به ارتقا و توسعه شما هزینه ها متفاوت هست.

   ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ at ۱:۵۰ بعد از ظهر
 • avatar
  شیوا Reply

  سلام خسته نباشید
  یک اپ اندروید برای مادران شاغل که در طول روز از فرزندانشون دور هستند میخوام داشته باشم
  ایا اندروید گزینه ی مناسبی هست ؟

  ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ at ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
  • avatar
   hanie Reply

   سلام شیوای عزیز
   شما باید مشتریهاتون رو به دقت بشناسید و برایشان برنامه ریزی های نهایی رو انجام بدید .البته امکانش هست که هم برای اندروید و هم برای ios یک اپ بسازید برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید

   ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ at ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
 • avatar
  بهرام Reply

  ایا سیستم عامل اندروید اپن سورس است ؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ at ۱۰:۴۴ قبل از ظهر
  • avatar
   hanie Reply

   سلام بهرام جان
   بله سیستم عامل اندروید، یک سیستم عامل open source است

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ at ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
 • avatar
  ساسان Reply

  سلام دلیل تاکیدتون برای انتقال به Android Studio چیه دقیقا؟

  ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ at ۹:۰۶ قبل از ظهر
  • avatar
   hanie Reply

   سلام ساسان جان
   اندروید استودیو یکسری مزایا دارد که به نسبت دیگر برنامه ها برتری پیدا کرده است

   ورود Gradle به اندوید استودیو (قبلا گریدل را به صورت مفصل توضیح داده ایم)
   سیستم خطا یابی پیشرفته
   پشتیبانی از آخرین نسخه جاوا
   Monitoring فوق العاده قوی
   امکانات جانبی پیشرفته (ساخت عکس از نوع xml و vector)
   UI یا UserInterface بهتر نسبت به Eclipse
   فشرده سازی کد در اندروید استودیو حدودا ۴ برابر افزایش یافت
   مدیریت بهتر package با استفاده Project Structure
   امکانات بیشماری به اندروید استودیو اضافه شد که هیچ کدام در Eclipse نبود
   استفاده از کد های C و C++ در اندروید استودیو این امکان در Eclipse وجود ندارد.
   طولانی بودن زمان index و build در گریدل بین ۳۰ تا ۴۰ ثانیه در صورتی که پروژه کمی سنگین باشد.
   امکان مترال دیزان کردن به صورت ۰ تا ۱۰۰ وجود دارد.
   بازی سازی در آن آسان است.
   پشتیبانی از زبان Kotlin

   ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ at ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
 • avatar
  سرور Reply

  Lollipop چی هستش؟؟

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
  • avatar
   hanie Reply

   سلام سرور عزیز
   lollipop به معنی «آب‌نبات چوبی» هست. کاربران این دسته از گوشی های اندروید که مجهز به این سیستم بودند مشکلاتی از قبیل نیاز به یک دکمه ی پاور قدرتمند تر در اندروید Lollipop میخواستند ، راحتی کار با سوئیچر برنامه های فعال در اندروید Lollipop را نیاز دارند ، اولویت بندی های حالت سکوت در اندروید Lollipop (آب نبات چوبی) به خوبی رعایت نشده باشد و کاربران خواهان نسخه های قدیمی تر انتخاب و مدیریت حالت سکوت می باشند. در نسخه ی جدید اندروید برای حل این مشکل باید از ویجت های ثانویه در گوشی تلفن همراه استفاده کرد و…. مشکلات بسیار دیگری وجود دارد

   ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ at ۱۱:۵۷ قبل از ظهر
 • avatar
  شاپور Reply

  میخواستم تشکر کنم از تیم خوبتون که بسیار حرفه ای و دقبق هستید من نوذری هستم از اپلیکیشنم بسیار راضی هستم ممنون از کار فوق العادتون

  ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ at ۹:۵۳ قبل از ظهر
  • avatar
   hanie Reply

   سلام اقای نوذری ممنون از نظر خوبتون درباره ی تیم تابان شهر و اعتمادتون به ما .
   امیدوارم موفق باشید .

   ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ at ۱۰:۵۰ قبل از ظهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاور شما: 09123845470