طراحی سایت آماده

طراحی سایت آماده انتخاب مناسبی است؟

طراحی سایت آماده

طراحی سایت آماده در حال حاضر بازار داغی در دنیای وب دارد. کسب و کار ها دوست دارند خیلی سریع وب سایتشان آماده شود و با کمترین هزینه طراحی سایت آن ها انجام شود. اما خب این موضوع مشکلاتی را هم به همراه دارد که شاید خیلی ها از آن بی خبر باشند. حال ما می خواهیم بررسی کنیم که آیا این نوع از طراحی سایت واقعا انتخاب مناسبی است یا خیر. پس با تابان شهر در این مقاله همراه باشید.

طراحی سایت آماده چیست ؟

اول از همه ما باید این را بدانیم که طراحی سایت به صورت های مختلفی انجام می گیرد. اول اینکه ممکن است 0 تا 100 یک وبسایت توسط یک برنامه نویس یا شرکت برنامه نویسی طراحی شود که به آن طراحی سایت اختصاصی گفته می شود. ممکن است شما مایل باشید خودتان با سایت ساز رایگان ، ساخت سایت رایگان انجام بدهید که البته چندان رایگان هم نیست فقط شما مبلغ کمی را پرداخت می کنید. یا اینکه شما می توانید کلا از قالب های آماده استفاده کنید که قبلا طراحی شده اند.

طراحی سایت آماده استفاده از همین قالب های آماده می باشد که شما می توانید قالب های طراحی شده را از سایت های مخصوص دانلود کنید یا اینکه اگر قالب پیشرفته ای را می خواهید، آن را خریداری کنید. در این صورت دیگر نیازی نیست یک برنامه نویس سایت شما را از صفر بنویسد اما این را هم باید در نظر داشته باشید که ممکن از آن قالب چند سایت دیگر هم استفاده کنند و این مسلما برای برندینگ شما خوب نیست.

در چه صورت قالب آماده بخریم ؟

راه اندازی کسب و کار کوچک

همه کسانی که می خواهند در دنیای وب کسب و کار خود را راه اندازی کنند سرمایه های آنچنانی برای طراحی سایت اختصاصی ندارند. چه بسا اینکه بخواهند یک کسب و کار کوچک را راه اندازی کنند. پس برای کسب و کار های کوچک بهتر است از طراحی سایت آماده کمک گرفت که گاهی حتی خرج آن کمتر از صد هزار تومان می شود. اینگونه خیلی راحت شما می توانید کسب و کار کوچک خودتان را راه اندازی کنید.

سایت های شخصی

درست است که برندسازی شخصی یا پرسنال برندینگ اهمیت بسیار بالایی دارد. اما شاید بهتر باشد برای شروع کار شناساندن خودتان به مخاطبان همان اول به سراغ یک طراحی سایت اختصاصی پیچیده نروید. طراحی سایت آماده باعث می شود که فوت و فن پرسنال برندینگ دستتان بیاید و بعد از مدتی که نام شما همه گیر شد به سراغ یک طراحی سایت اختصاصی بروید.

 

طراحی سایت آماده

هزینه پایین و زمان کم

این مورد شاید بار ها و بار ها گفته شده و از نام موضوع هم کاملا مشخص است. اما تاکید بیشتر کسانی که از قالب های آماده استفاده می کنند بر روی این موضوعات هستش. اگر شما بخواهید در کمترین زمان ممکن با پایین ترین قیمت ( گاهی حتی رایگان ) صاحب یک سایت شوید، این قالب های آماده می تواند یاری رسان شما باشد.

جلوگیری از  پیگیری های پی در پی

در صورتی که شما یک طراحی سایت آماده داشته باشید اصلا نیازی نیست که همیشه پیگیر روند کار طراحی باشید و تماس های تلفنی مکرر برقرار کنید. سایت شما آماده و در دستتان است و آنقدر هم ساده و بی تکلف است که نیازی نیست برای پشتیبانی با برنامه نویس یا شرکت ارائه دهنده تماس بگیرید.

 

چرا این نوع از طراحی سایت را استفاده نکنیم ؟

کسب و کار بزرگ و قدرتمندی دارید

اگر شما قبل از اینکه به فکر داشتن یک سایت افتاده باشید، صاحب کسب و کاری بزرگ هستید و حتی رقیب های زیادی هم در این عرصه دارید بهتر است دور طراحی سایت آماده را به طور کلی خط بکشید. چون کسب و کار شما شایسته طراحی سایت اختصاصی با امکانات نامحدود است که اعتبار برند شما به هیچ عنوان زیر سوال نرود. این نوع طراحی سایت نه تنها تاثیر مثبتی بر کسب و کار شما ندارد بلکه حتی ممکن است نتیجه عکس نیز بدهد.

برند بزرگی هستید

سطح این مورد به شدت بالاتر از صرفا یک کسب و کار بزرگ است. اگر شما واحد فروش و روابط عمومی یک برند مشهور یا حتی نیمه مشهور هستید، در هیچ شرایطی حتی به عنوان تمرین و امتحان هم نباید به سراغ طراحی سایت آماده بروید. جواب اینکه چرا اینکار را نکنید هم کاملا مشخص است چون شما نمی خواهید خودتان را با طراحی سایت به دیگران بشناسانید، بلکه مخاطبان شما را می شناسند و اسم برند شما را جست و جو می کنند و به طور پیشفرض انتظار یک وب سایت عالی و زیبا را دارند که آن ها را غافلگیر کند.

 

طراحی سایت آماده

قصد بلند مدت دارید

حتی اگر شما یک کسب و کار معمولی هم باشید، در صورت اینکه تمام هدفتان گسترش دادن کسب و کارتان می باشد و اینکه به طور کلی دوست دارید از همان اول هم خودتان را به بهترین نحو ممکن به مخاطبان نشان دهید طراحی سایت آماده مناسب شما نیست. چون هر لحظه ممکن است برای قالب سایت شما مشکلی پیش بیاید و یا سایت از دسترس خارج شود و شما ندانید که چگونه باید سایت خودتان را برگردونید یا از چه کسی کمک بگیرید.

 

سخن آخر

خیلی رک بخوام به شم بگویم تنها بگویم طراحی سایت آماده تنها مزیتش نسبت به طراحی سایت اختصاصی هزینه پایین و مدت زمان کم آن است. البته اگر بدون دقت و عدم توجه به نوع کسب و کارتان هم آن ها را انتخاب کنید مشکلات زیادی در آینده پیش خواهد آمد و حتی ممکن است هزینه هایی را در دستان شما بگذارد. پس همیشه قبل از اینکه اقدام به نصب قالب آماده کنید این نکات را حتما مد نظرتان داشته باشید.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09123845470