طراحی سایت موبایل

با طراحی سایت اختصاصی

ایده های خود را واقعی کنید

وب سایت اختصاصی خود را دقیقا به همان شکل که می خواهید نشان داده شود طراحی و مدیریت کنید. تیم حرفه ای تابان شهر با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی سایت اختصاصی شما را تا رسیدن به یک وب سایت اختصاصی حرفه ای و توسعه کسب و کارتان یاری می کند.

طراحی سفارشی وب سایت

مطابق با نیازهای کسب و کار شما

یک طراحی وب سایت اختصاصی حرفه ای فراتر از زیبایی در فونت، رنگ و چیدمان و طراحی المان های صفحات است و می تواند تاثیر مستقیم در چگونگی شناساندن برندتان به مخاطبان داشته باشد. متخصصان حرفه ای تیم ما شما را در شناخت نیاز های کسب و کارتان تا پیاده سازی الگوریتم ها و امکانات لازم برای رسیدن به یک وب سایت اختصاصی حرفه ای همراهی می کنند. 

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در خصوص روند راه اندازی و طراحی سایت و نیازهای کسب و کارتان و یا اطلاع از هزینه های خدمات ما  نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

مدیریت  آسان با پنل مدیریت قدرتمند

با طراحی سایت اختصاصی حرفه ای

شاید برای اولین بار است که اقدام به طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کار خود می کنید و یا قبلا تجربه کار با طراحان سایت را داشته اید. دسترسی آسان پنل مدیریت و امکان ویرایش، افزودن و یا دراگ المان ها به راحتی یکی از ویژگی های مهم و کاربردی یک طراحی حرفه ای است و ما در نمونه کارهایمان در نظر گرفته ایم. 

طراحی سایت موبایل

طراحی سایت اختصاصی کاملا

ریسپانسیو در تمام دستگاه ها

با توجه به افزایش روز افزون کاربرانی که از طریق گوشی موبایل به اینترنت وصل می شوند اهمیت توجه نیازهای آنان غیر قابل چشم پوشی است. تجربه کاربری در گوشی های موبایل کمی متفاوت است و به طور مثال برای یک فروشگاه اینترنتی بسیار مهم است که زمینه تعاملات این کاربران با سایت خود را به خوبی فراهم کند تا مشتریان بتوانند تجربه کاربری خوبی داشته باشند. طراحی سایت به صورت واکنشگرا در تمامی دستگاه ها لازمه تمام کسب و کارهای اینترنتی است. تیم ما با توجه به خواسته های شما و نیازهای کسب و کارتان وب سایت اختصاصی شما را کاملا سازگار در تمام دستگاه ها طراحی می کند.

خدمات سئو سایت، تحلیل و آنالیز

مشتریان و دیجیتال مارکتینگ

تحلیل و آنالیز درست رقبا و مشتریان بالقوه تاثیر به سزایی در ایجاد کانال ارتباطی بین کسب و کار شما و مخاطبان جدید دارد. درک نیازهای مشتریان، خواسته ها و علایق آنها تاثیر زیادی در تعاملات سودآور شما با مشتریان خواهد داشت. کارشناسان ما با تحلیل تجارب مشتریان و ارائه راهکارهای خلاقانه دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت شما را در مسیر رشد کسب و کارتان در بازار دیجیتال یاری می کنند.

طراحی سایت موبایل

امکان طراحی اپلیکیشن اختصاصی متناسب با وب سایت اختصاصی شما

تیم تابان شهر در کنار خدمات طراحی سایت اختصاصی امکان طراحی اپکلیشن اختصاصی متناسب با طراحی و امکانات وب سایت برای مشتریان فراهم آورده است. اگر قصد راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی در کنار وب سایت خود دارید پس با ما تماس بگیرید!

طراحی سایت اختصاصی بر پایه استانداردهای سئو 

سئو فرندلی بودن سایت به معنای بهینه سازی طراحی وب سایت با استانداردهای سئو می باشد. که می تواند تاثیر مستقیم در سئو سایت شما و بهینه سازی رتبه شما در موتورهای جستجو داشته باشد. از جمله مواردی که در طراحی وب سایت به صورت اختصاصی لحاظ می شود انتخاب فونت خوانا با اندازه مناسب است تا خوانایی محتوا را برای بازدید کنندگان سایت آسان کند. انتخاب رنگ و طرح مناسب برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به سایت شما و همچنین طراحی منوی راهبری آسان که باعث می شود کاربران دسترسی آسانی به آنچه که در سایت شما جستجو می کنند داشته باشد و موتورهای جستجو بتوانند صفحات سایت کرال کنند و در نتایج جستجو نمایش دهند.    

طراحی سایت موبایل

تضمین امنیت اطلاعات سایت 

با توجه به این که در چند سال اخیر تعداد سایت هایی که مورد حمله هکرها قرار می گیرند افزایش قابل توجهی داشته است به همین علت مساله حفظ امنیت سایت و اطلاعات آن برای پیشگیری از احتمال هک شدن سایت توسط هکرها بسیار مهم است. ما این نوید را به شما می دهیم که تیم برنامه نویسان ما با رعایت تمام اصول امنیتی وب و قرار دادن سایت شما بر روی هاست های معتبر امنیت حضور آنلاین شما را تضمین خواهند کرد.

طراحی سایت موبایل

طراحی UX و UI حرفه ای

طراحی اصولی و استاندارد وب سایت علاوه بر ظاهر و طرح زیبا مورد پسند کاربران نیز باشد. طراحی UI و UX دو تخصص کاملا مستقل از یکدیگر هستند که باید توسط متخصصان مربوطه پیاده سازی شوند. طراحان تیم ما با درنظر گرفتن حالات و رفتار کاربران نسبت به محصول مورد نظر و تحلیل استراتژی های ارائه محصول  رابط کاربری و قالب سایت را طوری پیاده سازی می کنند تا در عین زیبایی و انسجام بخش های مختلف آن احساس خوبی را در قبل و بعد از بازدید سایتتان در کاربران ایجاد نماید.

محصولات ما را مشاهده کنید

سوپرمارکت آنلاین

سوپر مارکت خود را مجازی کنید

اپلیکیشن آگهی

اپلیکیشنی همانند دیوار

اپلیکیشن باربری آنلاین

بابری خود را هوشمند کنید

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

محبوب ترین استارتاپ روز

اپلیکیشن فروشگاهی

یک فروشگاه اینترنتی کامل

اپلیکیشن بازیافت

سیستم خود را حرفه ای کنید

نمونه کارهای طراحی سایت ما را مشاهده کنید

طراحی سایت اختصاصی تابان
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
09123845470