.

طراحی سایت استاتیک

 طراحی سایت استاتیک

اگر نیاز به سایت کوچک با صفحات محدود دارید بخوانید

سایت استاتیک وب سایتی است که دقیقاً همانطور که فایل ها در سرور ذخیره می شوند به مرورگر تحویل داده می شود. این سایت های از پیش ساخته شده با استفاده از HTML، CSS و جاوا اسکریپت ساخته می شوند.

سایت استاتیک چیست؟

با توجه به خواسته شما میتواند گزینه مناسب باشد.

سایت استاتیک چیست؟

سایت های استاتیک از آنجایی که از پیش ساخته شده اند و تعاملات سیستم های Back-end کمتری دارند، امنیت بیشتری را ارائه می دهند. و همچنین صرف زمان کمتری برای تولید محتوا میشود. سایت‌های استاتیک نیز سریع بارگیری می‌شوند و عملکرد، انعطاف ‌پذیری و مقیاسه ‌پذیری عالی را ارائه می‌دهند.

چرا سایت های استاتیک انتخاب مناسبی است…؟!

مزایای سایت استاتیک از نظر SEO

مزایای سایت استاتیک از نظر SEO

سایت استاتیک به علت سرعت لود بالا مزایای بهتری از نظر سئو دارد. نرخ پرش را کاهش و نرخ تعامل را بالا میبرد. و چون هک کردن این نوع سایت بسیار سخت تر بوده پس خطری هم برای حذف از فهرست موتورهای جستجوگر برای بدافزار و موارد مشابه ندارند.

اصطلاحات طراحی سایت استاتیک:

Z

STATICیا استاتیک

به معنای ایستایی 

Z

SEO(سئو)

بهینه سازی برای متورهای جستجوگر

Z

HOST یا هاست

فضای سایت برای بارگذاری اطلاعات

Z

ریسپانسیو

طراحی برای دستگاه های مختلف

Z

کد نویسی اختصاصی

 دادن دستورالعمل مد نظر کارفرما

امنیت سایت های استاتیک

امنیت سایت های استاتیک

سایت های استاتیک امنیت بیشتری را ارائه می دهند زیرا فایل های از پیش ساخته شده در حافظه پنهان از قبل برای بازدیدکنندگان وب سایت در دسترس هستند. نیازی به پاسخگویی به درخواست های کاربران با محتوای جدید در هر بار نیست، به این معنی که تعاملات کمتری با سیستم های باطن وجود دارد. فعل و انفعالات کمتر به معنای سطح پایین تر قابل هدف گیری و سیستم ایمن تر است.

انعطاف پذیری سایت های استاتیک

انعطاف پذیری سایت های استاتیک

وب‌سایت‌های استاتیک انعطاف‌پذیری بیشتری را فراهم می‌کنند زیرا توسعه‌دهندگان می‌توانند آزادانه تغییراتی در طرح‌بندی و محتوا در صفحات جداگانه ایجاد کنند. این همچنین بسیاری از محدودیت‌های طراحی را از بین می‌برد و اجازه می‌دهد انواع محتوای مختلف در صورت لزوم در صفحات مختلف نمایش داده شوند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تابان شهر

تغییر در یک قدمی شماست!

ارتباط اسکایپ تابان شهر
ارتباط واتساپ

جمع بندی آخر درباره طراحی سایت استاتیک

در آخر طـراحی سایت استاتیک گزینه خوبی برای کسب و کار شما هست یا خیر؟

 طراحی سایت استاتیک<br />

طراحی وب سایت استاتیک میتواند به لحاظ زمان و هزینه گزینه مناسبی باشد؛ نیاز به نگهداری و استفاده از منایع سرور کمتری نیاز دارد، قابل اعتماد هستند و هکرها توانایی کمتری  برای هک کردن آن دارند.اما با تمام این اوصاف مناسب استفاده برای هر نوع کسب و کاری نیستند. با توجه به موارد ذکر شده برای برخی کارها بسیار کاربردی و برای برخی غیر کاربردی هستند. برای انتخاب بهتر باید با کاشناسان مشورت کنید که تابان شهر در تمام موارد در کنار شماست.