.

طراحی سایت رستوران

دانلود PDF صفحه

 طراحی سایت رستوران

 طراحی سایت رستوران با امکانات ویژه

“طراحی سایت رستوران” از نیاز های امروزی تمام صاحبین رستوران ها و کترینگ ها می باشد. امروزه اکثریت کافه رستوران ها حداقل دارای یک وب سایت ساده برای اسکن و نمایش منو غذاها می باشند. شما نیز به عنوان یک رستوران دار با طراحی سایت رستوران می توانید از امکانات بروز بهره مند شوید و با توسعه آن می توانید خدمات سفارش آنلاین غذا را نیز داشته باشید.

 

مشاوره با کارشناس طراحی سایت

دمو سایت رستوران تابان شهر (تابان فود)

برای مشاهده دموی سایت با ما همراه باشید

برای بهترین انتخاب حتما به یک مشاور نیاز دارید!؟

مشاوره رایگان تابان شهر را از دست ندهید!

برای بهترین انتخاب حتما به یک مشاور نیاز دارید!؟

مشاوره رایگان تابان شهر را از دست ندهید!

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

داستان موفقیت تابان شهر
گرایی
نسیمی
فرهی
مقدم
حسینی
صدیقی

 ویژگی های طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران چه امکاناتی دارد ؟

تعیین ساعت کاری

امکان ثبت فروشنده

معرفی پزشکان و کادر درمان

امکان ثبت منو

ایجاد درمانگاه

درج نظرات مشتریان

معرفی خدمات

تعریف هزینه پیک

آپلود رزومه پزشکان

انتخاب موقعیت

پنل مدیریتی آسان

فیلتر بر اساس ویژگی ها

مجله سلامت

دسته بندی براساس غذا

فروش محصولات پزشکی

فروش پکیج عضویت

سایت های مشابه طراحی سایت رستوران

رقبا در این زمینه

طراحی سایت پزشکی

اسنپ فود

اسنپ فود جهت خدمات رستورانی شروع به فعالیت کرده است که تا به امروز یکی از بهترین ها در حیطه کاری خود است.

طراحی سایت پزشکی

ریحون

ریحون در تلاش برای بهترین شدن است و برای پیشرفت با رقیب خود چیلیوری یکی و با برند ریحون فعالیت میکنند.

سایر نکات طراحی سایت رستوران

تمامی نکاتی که در مورد طراحی سایت رستوران باید بدانید

دسترسی آسان تر

با افزایش ترافیک و حجم بالای استفاده روزانه از اینترنت کاربران برای صرفه جویی در وقت و زمان خود گرایش بالایی به اینترنت دارند که همین امر موجب محبوبیت استفاده از طراحی سایت رستوران شده است. با توجه به شرایط امروزه، اکثریت مشتریان از پلتفرم های آنلاین وعده های غذایی خود را سفارش می دهند چرا که سریع تر، راحت تر و به صرفه تر می باشد.

دسترسی آسان تر

محیط رستوران

با قرار دادن عکس های زیبا از محیط رستوران و غذاهای رستوران خود میتوانید جذب مخاطب داشته باشید و همین امر موجب بیشتر شدن کاربران و مخاطبان شما میشود. این تصاویر باید به شیوه ای باشند که مخاطبین شما به محیط رستوران شما علاقه پیدا کنند و به سمت شما جذب شوند. برای اینکه بهترین طراحی سایت رستوران را داشته باشید باید به کسب و کار خود بهای بیشتری بدهید؛ به همین منظور می توانید از خدماتی همچون عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و یا ساخت تیزر برای سایت رستوران خود استفاده کنید که از پرستیژ بالاتری برخوردار است.

ویژگی های طراحی سایت رستوران

امکان ثبت منوی رستوران

این مورد در طراحی سایت رستوران به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای رستوران خود و یا هر کدام از رستوران های داخل سایت منوی غذایی آن را قرار دهید. مشتریان شما می توانند از طریق این منو سفارش خود را انتخاب و به ثبت نهایی و پرداخت برسانند. وجود یک منوی دسته بندی شده، ساده و مشخص که در آن تمامی غذاها، پیش غذاها، دسر ها و نوشیدنی ها … تفکیک شده باشند به مشتری این امکان را می دهد تا بتواند با دید بازتر و راحت تری انتخاب خود را بکند.

امکان ثبت منوی رستوران

درج نظرات مشتریان

مشتریان با طراحی وب سایت رستوران می توانند برای هر غذا و یا رستوران نظر خود و تجربه خود را به ثبت برسانند. با ارائه کیفیت عالی به مشتریان خود می توانید نظرات مثبت بیشتری کثب کنید و امتیاز بیشتری بگیرید تا مشتریان جدید نیز بتوانند از تجارب مشتری های گذشته که از رستوران شما سفارش داده اند، استفاده کنند.

انتخاب موقعیت

با طراحی سایت رستوران مشتریان وبسایت رستوران شما می توانند موقعیت خود را بر روی نقشه مشخص کنند. اینکار باعث می شود تا تنها نزدیک ترین رستوران هایی که به موقعیت مشتری سرویس دهی دارند به او نمایش داده شوند تا در زمان و وقت مشتری صرفه جویی شود.

تعریف هزینه پیک

یکی دیگر از دغدغه هایی که با طراحی وب سایت رستوران از بین می رود، تعریف هزینه پیک برای مناطق مختلف است. همانطور که گفته شد مشتری می تواند موقعیت خود را بر روی نقشه مشخص کند تا نزدیک ترین رستوران ها و به خصوص آن هایی که در موقعیت مشتری سروی ارائه می دهند، به آن ها نمایش داده شود سپس با توجه به مسافت و تعرفه آن رستوران هزینه پیک برای شخص تعریف شده و نمایش داده می شود.

تعریف هزینه پیک

امکان فیلتر کردن بر اساس ویژگی ها

طراحی سایت رستوران به مشتریان شما این امکان را می دهد تا بتوانند رستوران ها یا غذا ها را بر اساس نیاز خود فیلتر کنند. به عنوان مثال می توانند رستوران هایی که غذای ایرانی ارائه می دهند را از فست فود ها تفکیک کنند، می توانند غذاهای سرد، گرم، ایرانی، فست فود و … را از یکدیگر جدا کنند و سریع تر به نتیجه ای که می خواهند برسند.

دسترسی آسان

تبلیغات کم هزینه

محیط رستوران

ویژگی های سایت رستوران

سوالات متداول طراحی سایت رستوران

سوالاتی که ممکن است در مورد طراحی سایت رستوران برای شما پیش آمده باشد:

هزینه طراحی سایت رستوران در تابان شهر چقدر می باشد؟

با توجه به نیاز شما پکیج های متفاوتی از پایه و اقتصادی تا پلن های ویژه و حرفه ای برای شما در نظر گرفته شده است که با مشاوره رایگان تابان شهر می توانید بهترین پلن را برای خود انتخاب کنید.

طراحی سایت رستوران چقدر زمان می خواهد؟

شرکت تابان شهر مفتخر است تا اعلام کند طراحی وب سایت رستورانی شما در حداکثر 20 الی 25 روز کاری به شما تحویل داده می شود.

آیا طراحی سایت رستوران، همان طراحی سایت مشابه اسنپ فود می باشد ؟

وب سایت اسنپ فود یکی از انواع سایت های رستورانی می باشد. این محصول تابان شهر (طراحی سایت رستوران) می تواند هم به عنوان سایت اختصاصی یک رستوران و یا کاملا مشابه به سیستم کاری اسنپ فود برای شما اجرا شود.

آیا سایت رستوران طراحی شده توسط تابان شهر قابلیت توسعه دارد؟

بله؛ شما می توانید سایت خود را در آینده بسته به تکنولوژی استفاده شده در آن ارتقا دهید..

آیا بعد از طراحی سایت رستوران توسط تابان شهر و تحویل آن از آن پشتیبانی می شود ؟

بله؛ بسته به پکیج انتخابی شما مدت زمان پشتیبانی می تواند متفاوت باشد اما جای نگرانی نیست، در صورت اتمام دوره پشتیبانی می توانید مجددا آن را تمدید کنید.