طراحی سایت موبایل

دسترسی گسترده برای تمامی کاربران

با طراحی سایت موبایل میزبان تمامی کاربران باشید. با طراحی سایت موبایل کاربرانی که از مرورگر های موبایل استفاده می کنند هم می توانند با سایت شما را مشاهده کنند. تیم حرفه ای تابان شهر با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی سایت اختصاصی شما را تا رسیدن به یک وب سایت اختصاصی حرفه ای و توسعه کسب و کارتان یاری می کند.

طراحی سفارشی وب سایت
مطابق با نیازهای کسب و کار شما

با طراحی سایت موبایل شما می توانید در متناسب با کسب و کارتان ان را طراحی کنید.تا کاربران را با نحو خدمات دهی و خدماتی که ارائه می دهید بیشتر از پیش آشنا شوند.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در خصوص روند راه اندازی طراحی سایت موبایل و نیازهای کسب و کارتان و یا اطلاع از هزینه های خدمات ما  نیاز به مشاوره دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

افزایش بازدید سایت

با توجه به افزایش استفاده کاربران از موبایل ها و مرور گر موبایل طراحی سایت موبایل می تواند زمینه تعامل بیشتر کاربران را با شما ایجاد کند.کاربران شما با هر سیستمی جست و جو کنند می توانند با سایت شما و خدماتی که ارائه می دهید آشنا شود.به راحتی وارد سایت شما شوند وبا شما و تیمتان ارتباط برقرار کنند. با طراحی یک سایت موبایل سایت شما متناسب یا تمامی دستگاه ها ایجاد می سازد.تیم ما با توجه به خواسته ها و نیاز های کسب و کارتان سایت شما را متناسب با تمامی دستگاه های  ایجاد می کند.

طراحی سایت موبایلَ

افزایش فروش

امروزه کاربران استفاده از موبایل ها را در انجام فعالیت هایشان بیشتر ترجیح می دهند همیشه در دسترشان است و راحت تر با آن ها ارتباط بر قرار می کنند. لذا شما با ایجاد بستری مناسب برای تعامل با کاربران در تمامی دستگاه ها باعث می شود تا کاربران با سایت و فعالیت شما ارتباط بیشتری برقرار سازند و افزایش فروش را برای شما به دنبال خواهد داشت.

دسترسی سریع کاربران

عموما کابرانی که از وب سایت های موبایل استفاده می کنند وقت محدودی دارند و پشت میز کارشان نیستند و می خواهند سریع به مطالبی که می خواهند. تیم ما در طراحی سایت موبایل این امکان را ایجاد می کند تا دسترسی و ظاهر سایت موبایل به گونه ای باشد که کاربران بتوانند سریع به مطلب مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

طراحی سایت موبایلَ

امکان طراحی اپلیکیشن اختصاصی متناسب با وب سایت موبایل شما

تیم تابان شهر در کنار خدمات طراحی سایت موبایل امکان طراحی اپکلیشن اختصاصی متناسب با طراحی و امکانات وب سایت برای مشتریان فراهم آورده است. اگر قصد راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی در کنار وب سایت خود دارید پس با ما تماس بگیرید!

طراحی سایت اختصاصی بر پایه استانداردهای سئو

سئو فرندلی بودن سایت به معنای بهینه سازی طراحی وب سایت با استانداردهای سئو می باشد. که می تواند تاثیر مستقیم در سئو سایت شما و بهینه سازی رتبه شما در موتورهای جستجو داشته باشد. از جمله مواردی که در طراحی وب سایت به صورت اختصاصی لحاظ می شود انتخاب فونت خوانا با اندازه مناسب است تا خوانایی محتوا را برای بازدید کنندگان سایت آسان کند. انتخاب رنگ و طرح مناسب برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به سایت شما و همچنین طراحی منوی راهبری آسان که باعث می شود کاربران دسترسی آسانی به آنچه که در سایت شما جستجو می کنند داشته باشد و موتورهای جستجو بتوانند صفحات سایت کرال کنند و در نتایج جستجو نمایش دهند.    

طراحی سایت موبایل

تضمین امنیت اطلاعات سایت

از مسائل مهم و قابل توجه در طراحی سایت موبایل امنیت آن است تا مورد حلمه هکر ها قرار نگیرند و امینت اطلاعات سایت و اطلاعات کاربران در آن حفظ شود.کاربران می خواهند اطلاعاتی را که در سایت شما وارد می کنند امنیت داشته باشد محفوظ باشد و توسط افراد دیگر دچار سواستفاده قرار نگیرد. احساس امنیت در سایت موبایل شما کاربران و مشتریان شما را ترغیب می کند تا دوباره به سایت شما سر بزنند و با اعتماد به شما و سایتتان از خدمات و محصولات شما استفاده کنند. ما این نوید را به شما می دهیم که تیم برنامه نویسی ما با رعایت تمام اصول امنیتی وب و استفاده از هاست هایی با امنیت بالا حضور آنلاین کاربران شما را تضمین نماید.

طراحی سایت موبایل

سرعت بالا در بارگیری

همه ما می دانیم سرعت بارگذاری سایت به میزان زیادی در رضایت کاربران تاثیر گذار است و پایین بودن سرعت لود باعث می شود تا کاربران سایت را ترک کنند. در طراحی سایت موبایل به دلیل حجم پایین سایت های موبایل سرعت بارگیری را پایین می آورد و باعث می شود تا کاربران حین استفاده از سایت شما احساس مطلوب تری داشته باشند و این احساس رضایت نه تنها باعث برقراری ارتباط با شما و سایتتان می شود بلکه باعث می شود تا سایت شما را به دوستان و آشنایشان هم معرفی کنند.این سرعت لود در رتبه شما در گوگل نیز تاثیر مطلوبی دارد. تیم ما با طراحی سایت موبایل با کمترین سرعت بارگیری میزان رضایت کاربران شما را افزایش خواهد داد.

محصولات ما را مشاهده کنید

سوپرمارکت آنلاین

سوپر مارکت خود را مجازی کنید

اپلیکیشن آگهی

اپلیکیشنی همانند دیوار

اپلیکیشن باربری آنلاین

بابری خود را هوشمند کنید

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

محبوب ترین استارتاپ روز

اپلیکیشن فروشگاهی

یک فروشگاه اینترنتی کامل

اپلیکیشن بازیافت

سیستم خود را حرفه ای کنید

نمونه کارهای طراحی سایت ما را مشاهده کنید

طراحی سایت موبایل
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت موبایل
طراحی سایت اختصاصی
مشاور شما: 09123845470