5 ویژگی اصلی فروشگاه ساز آنلاین

5 ویژگی اصلی فروشگاه ساز آنلاین

فروشگاه ساز های آنلاین چه ویژگی هایی را باید داشته باشند تا بتوانند به خوبی در مدیریت سایت فروشگاهی ما همکاری داشته باشد؟  فروشگاه ساز ویژگی های بسیار زیادی دارد که انتخاب آن ها باید با توجه به آن ها انجا شود اما اینکه چگونه می توان این ویژیگی به خوبی تشخیص داد را تابان شهر با بیش از ده سال سابقه در این مقاله به آن اشاره خواهد کرد.

انتخاب یک فروشگاه ساز مناسب :

انتخاب یک فروشگاه ساز خوب از مهم ترین کار ها در داشتن یک فروشگاه آنلاین است که می تواند در کارآمدی و مدیریت مناسب فروشگاه آنلاین شما تاثیر گذار باشد . به همین دلیل توجه به ویژیگی های یک فروشگاه ساز بسیار دارای اهمیت است اما ویژگی یک فروشگاه ساز خوب چیست و چگونه می تواند در مدیریت این فروشگاه آنلاین به شما کمک کند ؟ در مرحله اول انتخاب یک فروشگاه ساز باید بدانید که از این فروشگاه ساز چه می خواهید؟  توجه به نیاز های خود و نیاز هایی که در بازار این فروشگاه ها وجود دارد می تواند کمک بسیار شایانی را در انتخاب یک فروشگاه ساز خوب داشته باشد. ویژگی ها یی که برای یک فروشگاه می تواند خوب باشد می تواند در فروشگاه آنلاین شما بی فایده باشد به همین دلیل شناخت نیاز های خود و انتخاب فروشگاه ساز آنلاین بدون توجه به این که یک فروشگاه آنلاین دیگر با آن موفق شده پس حتما برای کسب و کار ما می تواند موثر باشد شاید تا حدودی در تصمیم گیری شما تاثیر گذار باشد اما معیار اصلی شما نمی تواند باشد .در این جا به 5 ویژگی اصلی فروشگاه ساز های آنلاین اشاره می شود .

 

  1.  قابلیت و ابزار سئو

یکی از ابزاری که در بهبود راهبرد فروشگاه آنلاین شما می تواند بسیار موثر باشد استفاده از ابزار سئو و بهبود سایت از نظر جست و جوی کاربرای در پهنای وب است. همانطور که می دانید سئو سایت یکی از بهترین راهکار ها در هدایت مشتریان از هر کجا در محیطی به پهنا وب است.

برخی از این ابزار ها در فروشگاه ساز های آنلاین به صورت آماده وجود دارد و شما با استفاده از آن ها می توانید دربهبود و توسعه سایت خود از آنها استفاده کنید اما برخی از این ابزار ها به صورت افزونه و پلاگین هایی باید توسط شما نصب شود. از فاکتور های مهم سئو که در اکثر فروشگاه ساز های آنلاین به این فاکتور های توجه می شود شامل عنوان مستقل برای هر صفحه, URL های مستقل , تگ های h1 مستقل , ریدایرکت های 301 , استفاده از نام دامنه فروشگاه شما و بسیاری دیگر که می تواند برای ارتقا رتبه سایت شما تاثیر گذار باشد.

فروشگاه ساز آنلاین
فروشگاه ساز آنلاین

2. دسته بندی محصولات

یکی از مزایایی که در استفاده کابران تاثیر گذار است و می تواند تجربه کاربری خوبی را برای آنها ایجاد کند دسته بندی محصولات است با استفاده از این ویژگی کاربران شما می توانند به سراغ دسته مورد نظر بروند و به جست و جوی کالای مورد نظر خود باشند.کاربران می توانند به راحتی محصولات مورد نیاز خود را بیابند. این دسته بندی بسیار مناسب برای مارکت پلیس ها هستند.

نکته : مارکت پلیس ها چیستند : مارکت پلیس ها در حقیقت پلتفرم و بستری را ایجاد می کند تا مشتریان بتوانند در یک جا امکانن خرید از چند تولید کنند را داشته باشند. مدیر یک مارکت پلیس نیازی به داشتن انباری از کالا را ندارد او صرفا موجودی انبار سایر تولید کنند را ارئه می دهد و امکانی را ایجاد می کند تا فروشندگان کوچک و برزگ در یک جا جمع شده و در دسترس کاربران باشند. مزیت این مارکت پلیس ها در ارائه دهی یک جای فروشندگان مختلف است و به کاربران این امکان را می دهد تا علاوه بر آشنایی با برند های مختلف ارائه دهنده یک محصول بتوانند در میان آن ها حرکت کرده و با دست باز تری به انتخاب بپردازند. همانطور که متوجه شده اید در این همانطور که در این مارکت پلیس امکان دیده شده هر چه بیشتر برنده ها است بازار رقابتی را نیز می تواند ایجاد کند .

3. اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

یکی از مهم ترین و محبوب ترین قسمت یک خرید اینترنتی استفاده از درگاه اینترنتی در پرداخت هزینه خرید است البته یه درگاه مطمئن و ایمن . یکی دیگر از 5 ویژگی فروشگاه ساز آنلاین در گاه پرداخت است که خرید را تسهیل می کند و باعث می شود تا به خوبی بتواند خرید را انجام داد

فروشگاه ساز آنلاین
فروشگاه ساز آنلاین

4. قابلیت ایجاد بستری برای ریسپانسیو

فروشگاه ساز آنلاین شما باید بستری برای دسترسی همه افراد و عنواع سیستم  ها و مرور گر ها را ایجاد کند. تا همه افراد در هر کجا که هستند بتوانند به فروشگاه اینترنتی شما دسترسی داشته باشند و شما بتوانید آن ها را با خدمات و محصولات یکه ارائه می دهید آشنا کنید. امروز استفاده از موبایل ها بسیار گسترش یافته است .قابلیت طراحی وب ریسپانسیو به کاربران شما این امکان را می دهد تا به راحتی و در هر حالی از سایت فروشگاهی شما بازدید کنند بدون نیاز به زوم و یا اسکرول صفحه .

5. جست و جوی پیشرفته

جست و جوی پیشرفته , دسترسی آسان خرید خوب و تجربه خوشایند . شما با ایجاد امکانی برای جست و جوی پیشرفته این امکان را فراهم می سازی تا کاربران دسترسی سریع به کالا ی مورد نیاز خود داشته باشند و بتوانند به خوبی با شما و فروشگاه شما ارتیاط بر قرار کنند.علاوه بر آن راحتی هر چه بیشتر مشتریان شما به معنی فروش بهتر و فروش های بیشتر در آینده است پس در تامین راحتی کاربران خود تمام موارد را بررسی کنید.
فروشگاه ساز آنلاین

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09123845470