قیمت طراحی سایت 

شروع یک موفقیت آنلاین، با هزینه‌ای مناسب و به‌صرفه، قیمت طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، معرفی

تعرفه قیمت طراحی سایت و امکانات بسته های مختلف پرتال را مقایسه کنید و با توجه به نیازهای خود یکی را انتخاب کنید. نگران نباشید! شما در آینده می توانید وب سایت یا فروشگاه خود را به بسته های بزرگتر ارتقا دهید.


پکیج سایت های معرفی

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

پکیج سایت های فروشگاهی

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

پکیج سایت های شرکتی

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

درباره قیمت طراحی سایت


قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن چقدر است؟ اساسا مطرح کردن این سوال اشتباه است. زیرا طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن یک محصول آماده نیستند. هر سایت و اپلیکیشنی مشخصات مخصوص به خود را دارد. و شما نمی توانید قیمت طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن را به سایت و اپلیکیشن دیگری نیز تعمیم دهید. با یک جست و جوی ساده در گوگل متوجه می شوید که هزینه های مختلف و گیج کننده ای برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن به شما پیشنهاد می کنند. اما واقعیت این است که تا زمانی که نیازها و خواسته های خود را دقیقا مشخص نکنید و با مشاوران و متخصصان مربوطه صحبت نکنید، نمی توانید به یک هزینه مناسب برسید. در این مقاله با موضوع هزینه طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن با ما همراه باشید. می توانید به پادکست مطالب نیز گوش دهید.

امکانات سایت فروشگاهی چیست؟

هر سایت فروشگاهی امکانات مشترکی دارد و باید آنها را از قبل مشخص کند. بنابراین قبل از سفارش وب سایت فروشگاهی، باید تمام جزئیات را مشخص کنید. قبل از شروع پروژه برنامه نویسی باید تعیین شود که می خواهید از یک سیستم اختصاصی برای وب سایت فروشگاهی خود استفاده کنید و یا با CMS سایت را طراحی کنید.

CMS و یا سایت اختصاصی چیست؟ این دو چه تفاوتی هایی با هم دارند؟

وب سایت ها و پلت فرم هایی که با CMS طراحی می شوند، یک سیستم مدیریت محتوا هستند، که از یک هسته مدیریت مرکزی مانند وردپرس، پرستا شاپ و غیره تشکیل شده اند. این سیستم ها یک بار تمام مراحل و روندهای یک کار ثابت را برنامه نویسی می کنند، مانند سیستم فروشگاهی. پس سیستم فروشگاهی تعریف مشخصی دارد. در همه جای دنیا نیز تمام سیستم های فروشگاهی مشابه هم هستند.

در این سیستم ها تعدادی ویژگی ها و امکانات وجود دارند که قابلیت تغییر و سفارشی سازی هستند. بنابراین سیستمی که هدفش جمع آوری پسماندها و بازیافت هستند و دارای درگاه پرداخت هستند، یک سایت فروشگاهی نیست. اگر می خواهید کاری در سیستم فروشگاهی انجام دهید که با امکانات و ویژگی های فروشگاهی ما سازگار است، بهتر است از CMS استفاده کنبد. البته با استفاده از CMS دیگر نمی توان در آینده، تغییری در سایت ایجاد کرد. در صورتی که اگر می خواهید یک ویژگی اختصاصی در سایت خود ایجاد کنید، باید از طراحی وب سایت اختصاصی استفاده کنید.

البته انتخاب CMS نیز بحث مفصلی است. CMS های مختلفی وجود دارند که پر کاربرد ترین و محبوب ترین آنها وردپرس و پرستا شاپ است. این دو سیستم تفاوت های، نقاط قوت و ضعف زیادی دارند. پرستا شاپ، سیستم فروشگاهی پیشرفته ای دارد.  در مقابل، بخش اپلیکیشن ووکامرس وردپرس، قابلیت های ضعیف تری دارد. اگر می خواهید به سمت Market place بروید، بهتر از CCMS ای مانند مجنتو استفاده کنید. مجنتو، قدرت و تمرکز بیشتری روی بحث Market place دارد. در این قسمت،  تمرکز زیادی روی سیستم های CMS نداریم.

در حالت دوم، یک سایت و پلت فرم اختصاصی وجود دارد. وب سایت اختصاصی یعنی وب سایتی که متفاوت از سیستم های موجود است و به طور خاص طراحی می شود. اگر امروز تصمیم بگیرید که از یک وب سایت اختصاصی برای سایت خود استفاده کنید، در آینده به راحتی می توانید تغییرات مورد نظر را در سایت ایجاد کنید.

برای مثال، تصور کنید که در ابتدا، شما برای سایت فروشگاهی خود از CMS استفاده کرده اید و حالا تصمیم گرفتید که تغییراتی در سایت خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید که این کار قیمت طراحی سایت شما را بالا می برد. اما اگر از اول، یک سایت اختصاصی سفارش دهید، به راحتی می توانید تغییرات دلخواه را در سایت ایجاد کنید.

برای مثال، تصور کنید می خواهید یک خودرو تهیه کنید. حالا باید ببینید این خودرو دارای چه امکاناتی است: فرمان، موتور، صندلی، چرخ و غیره از اجزای تشکیل دهنده خودرو هستند. یک پیکان 57 و یک ماشین لوکس و گران قیمت، مانند بوگاتی نیز این ویژگی ها را دارد. اما تفاوت قیمتی این دو بسیار متفاوت است.

09123845470