قیمت طراحی سایت معرفی

شروع یک موفقیت آنلاین، با هزینه‌ای مناسب و به‌صرفه

تعرفه قیمت طراحی سایت معرفی و امکانات بسته‌های مختلف پرتال را مقایسه کنید و با توجه به نیازهای خود یکی را انتخاب کنید. نگران نباشید! شما در آینده می‌توانید وب‌سایت یا فروشگاه خود را به بسته‌های بزرگ‌تر ارتقا دهید.

لیست قیمت طراحی سایت معرفی


قیمت طراحی سایت معرفی
قیمت طراحی سایت معرفی

 

 

 

 


سایت معرفی چیست؟

طراحی سایت معرفی و یا سایت تک صفحه ای یک وب سایت ساده با یک صفحه ی html است و صفحات دیگر مثل درباره ما و یا تماس با ما را ندارد. و همین باعث کاهش قیمت طراحی سایت معرفی می شود.

تمامی محتوای این سایت ها در همان صفحه ی اصلی بارگذاری می شود. برای راهبری کاربران یا از لینک هایی استفاده می شود که به محتوای مناسب پرش می کند و یا با اسکرول کردن به انها می رسند.

هدف از سایت معرفی این است که کاربر به طور مستقیم آنچه را که می خواهد پیدا کند و درباره اش تصمیم بگیرد. در واقع این سایت ها آنچه را که کاربر می خواهد به راحتی در اختیار او قرار می دهند.

سایت تک صفحه ای و یا چند صفحه ای، کدام بهتر است؟

انتخاب سایت تک صفحه ای و یا چند صفحه ای برای پیش از طراحی سایت برای کسب و کار، اقدامی مهم است. سایت معرفی برای موبایل و شبکه های اجتماعی به علت سرعت بالا، سادگی و ریسپانسیو بودن مناسب هست. اما در مقابل سایت های چند صفحه ای به علت جریان راهبری شفاف ، بیشتر برای کاربران قابل اعتماد است.

برای انتخاب بین طراحی سایت تک صفحه ای و چند صفحه ای باید محتوای سایت و جریان راهبری خود را بررسی کنید. اگر محتوای کمی دارید استفاده از سایت معرفی مناسب شما است.

اما باید توجه داشته باشید که برای سایت های معرفی فعالیت های بهینه سازی را نمی توان انجام داد و شانس زیادی برای به دست آوردن رتبه در گوگل ندارید.

تعیین قیمت سایت معرفی

یکی از مزایای طراحی سایت معرفی نسبت به سایت های چند صفحه ای ارزان بودن آنها است. به علت وجود تنها یک صفحه و امکانات و ویژگی های کم تر، قیمت طراحی سایت این گونه سایت ها پایین تر است. در زمانی که نیاز به  سایت فوری و کم قیمت دارید بهترین گزینه طراحی سایت تک صفحه ای است. بعدا می توانید سایت خود را ارتقا دهید.

09123845470