مشاوره سئو

تجربه قله نتایج گوگل

با مشاوره سئو تخصصی

هر کس می تواند سایت خود را بهینه کرده و در بالاترین نتایج گوگل آن را ببیند. اما چه کسی با آپدیت های روزانه ی گوگل به طور کامل آشنا است و می تواند استراتژی مناسب را بچیند؟ خدمات مشاوره سئو تخصصی تابان شهر با بررسی و آنالیز سایت شما به صورت دوره ای برنامه ای هدفمند و استراتژیک را برای انجام فعالیت های مرتبط به سئو به شما ارائه می دهد. پس با داشتن یک راهکار قدرتمند سایت خود را سئو کنید.

راهکارهایی که مشاوره سئو به شما ارائه می دهد

تدوین استراتژی

در آخر استراتژی کامل و کاربردی که شامل برنامه ریزی ماه به ماه است به شما تحویل داده می شود و نتایج حاصل از فرآیندها نیز به صورت گزارشی ارسال می گردد.

بررسی و آنالیز سایت

به کمک ابزارهای قدرتمند و حرفه ای سئو، سایت شما آنالیز می شود و اصلاحات لازم در قالب فایلی برای شما ارسال می شود تا با اعمال آنها رتبه بهبود یابد

بررسی رقبای سایت

رقبای سایت شما که در رتبه های بالاتری هستند بررسی می شوند و استراتژی کار آنها آنالیز می شود و گزارشی کامل برای شما ارسال خواهد شد

کشف نقاط ضعف و قوت

کارشناسان ما با بررسی سایت شما، نقاط ضعف و قوت را کشف می کنند سپس راهکارهایی ارائه می دهند تا نقاط قوت تقویت شوند و نقاط ضعف از بین بروند.

چرا به مشاوره سئو نیاز داریم؟

با مشاوره سئو هر ماه شاهد افزایش میزان ترافیک و کلیک سایت خود هستید.

مشاوره سئو
مشاوره سئو

میزان رضایت مشتریان تابان شهر از مشاوره سئو

آقای علی نسیمی

آقای علی نسیمیمدیر عامل - شرکت کهربادر

“تمام هزینه هایم به سود تبدیل شد”

تنها پس از سه ماه بستن قرار داد مشاوره سئو با تابان شهر، مشتریان ما بسیار افزایش یافت و تمام هزینه های ما به سود تبدیل شد.

خانم دکتر فهیمه کوشکی

خانم دکتر فهیمه کوشکیمتخصص دندانپزشکی کودکان

“افزایش مشتریان به صورت باورنکردنی”

از زمانی که با تابان شهر آشنا شدم راهنمایی ها و مشاوره فوق العادشان کمک بزرگی به بهینه سازی سایت من کرده است که روزانه شاهد افزایش مشتریان خود به صورت باورنکردنی هستم.

آقای محمد احمدی

آقای محمد احمدیمدیر داخلی - شرکت ساختمانی پارس ویلا

“زنگ تلفن هایمان قطع نمی شود”

بعد از اینکه کار مشاوره سئو را با تابان شهر آغاز کردیم، هم خودمان در زمینه سئو بسیار ماهر شدیم و هم سایتمان آن قدر حرفه ای و مطابق با اصول شده است که دیگر زنگ تلفن هایمان قطع نمی شود.

تعرفه های مشاوره سئو

پلن پیشرفته

1.800.000 تومان (ماهیانه)

 • 4 جلسه حضوری(2 ساعته)
 • 4 مشاور تلفنی یک ساعته
 • ارسال گزارش فنی به صورت هفتگی

پلن پایه

500.000 تومان (ماهیانه)

 • 4 جلسه حضوری
 • ارسال نتایج آنالیز
 • ارائه صورت جلسه

پلن بیزینسی

1.000.000 تومان (ماهیانه)

 • ارائه گزارش فنی
 • 4 مشاوره تلفنی یک ساعته
 • ارائه گزارش فنی

وظایف کلیدی تیم مشاوره سئو

ارائه پیشنهاداتی از کلمات کلیدی پر سرچ با سختی و رقابت کم + long tail 

بررسی سرعت سایت و ارائه راهکار برای بهبود سرعت لود

تحویل برنامه زمانبندی تولید محتوا همراه با عناوین مناسب

زمانبندی مناسب برای فعالیت در شبکه های اجتماعی و کامنت مارکتینگ

راهنمایی و آموزش چگونگی لینک سازی خارجی

یادآوری جهت آپدیت محتواها و اعمال تغییرات لازم

موفقیت های ما را با چشم خودتان ببینید


مشاوره سئو
 تعمیر آسانسور  صفحه اول
 نصب آسانسور  صفحه اول
 فروش آسانسور  صفحه اول
 موتور آسانسور  صفحه اول

مشاوره سئو
 قیمت کرکره برقی  صفحه اول
نصب کرکره برقی  صفحه اول
جک درب پارکینگ  صفحه اول
قیمت جک پارکینگ  صفحه اول

مشاوره سئو
خرید ویلا در زیباکنار  صفحه اول
خرید ویلا زیباکنار  صفحه اول

سوال هایی که از مشاور سئو باید پرسید:

بسیاری از ابزارهای سئو هستند که برای آنالیز سایت مفید و کاربردی هستند البته تعداد زیادی از آنها برای کلمات و سایت های فارسی قابل استفاده نیستند. تیم حرفه ای تابان شهر از ابزارهایی مثل سرچ کنسول، گوگل آنالیتیکس، Ahref، Similarweb و بسیاری دیگر از ابزارها استفاده می کند.

چه کسی بهتر از خود شما با فعالیت هایتان آشنا است و می تواند محتواهایی مرتبط بنویسد؟ زمانی که شما از مشاوره استفاده می کنید هم هزینه ی کمتری را پرداخت می کنید و هم خود نیز در این زمینه مهارت پیدا می کنید.

این امر بستگی به سختی و میزان رقابت کلمه کلیدی شما دارد. اما اگر شما به صورت روزانه فعالیت زیادی بر روی سایت خود انجام دهید و مطابق با برنامه پیشنهادی رفتار کنید به طور میانگین بعد از 2 تا 3 ماه سایت شما در صفحات گوگل قابل مشاهده است.

تابان شهر بیش از 10 سال است که با تیم حرفه ای و متخصص خود در حال فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت است. نمونه کارهای ما در این زمینه و رضایت مشتریان گواه خوبی برای اطمینان شما است.

 

فرم درخواست مشاوره سئو

 

   

  همین الان با مشاوره سئو ما تماس بگیرید

  شماره ی تماس : 09120367930

  چه زمان به مشاوره سئو نیاز داریم؟

  گام اول را جدی بگیرید

  از زمانی که سایت خود را طراحی کردید و یا تحویل گرفتید شما به مشاوره سئو نیاز دارید.

  فقط این مشاوره در هر مرحله از کار می تواند متفاوت باشد.

  در ابتدای کار شما نیاز به نام برند، انتخاب کلمات کلیدی و تدوین استراتژی دارید.

  پس از آن سایت شما باید به خوبی بررسی شود تا مشکلات جزئی در آن ها وجود نداشته باشد.

  مشاوره سئو

  ما در ادامه راه با شما هستیم

  در مراحل بعدی نیاز به عناوین برای تولید محتوا، لینک سازی و انجام کار های مربوط به سئو خارجی دارید.

  برای اینکه میزان ترافیک سایت خود را افزایش دهید، مشتریان خود را زیاد کنید و معاملات پر سودی داشته باشید حتما به مشاور متخصص نیاز دارید.

  پس برای مشاوره تخصصی سئو منتظر رسیدن زمان نباشید. و از همین حالا استارت کسب درآمد بیشتر را بزنید.

  خدمات مشاوره سئو چگونه انجام می شود؟

  همان طور که در بالاتر هم ذکر شد، تیم مشاوره سئو یکسری وظایفی بر عهده دارند و درزمان تعیین شده باید آنها را به شما تحویل دهند. حال بهتر است کمی بیشتر با این وظایف آشنا شوید چرا که سئو کار اصلی خود شما هستید.

  استخراج و ارائه کلمات کلیدی

  سئو برپایه کلمات کلیدی عمل می کند. درواقع هدف شما از سئو کردن این است که وقتی کلمه ای (که همان کلمه کلیدی است) در گوگل سرچ می شود، سایت شما در نتایج نشان داده شود. پس انتخاب کلمه کلیدی بسیار مهم است.

  در انتخاب کلمات کلیدی چه معیارهایی مد نظر هستند؟

  مشاوره سئو
  1-میزان سرچ کلمات

  به تعداد سرچ هایی که کلمه کلیدی در نظر گرفته شده توسط افراد به طور میانگین در یک ماه را داشته است میزان سرچ و یا keyword search volume می گویند. کلمه ای که انتخاب می شود باید سرچ بالایی داشته باشد. اگر ما با کلمه ای لینک یک گوگل هم باشیم اما در ماه فقط 2 سرچ داشته باشد مشخصا هیچ فاییده ای برای کسب و کار ما ندارد. البته نمی توان عدد مشخصی را برای میزان سرچ تعیین کرد. مثلا بگوییم سرچ 200 تا در ماه خوب است و 50 تا کم. چراکه میزان سرچ در هر کسب و کاری متفاوت است. ممکن است 200 تا خیلی کم باشد و برعکس 50 تا سرچ در ماه خیلی خوب و عالی.

  همان طور که گفتیم میزان سرچ به نوع کسب و کار مربوط است. برای مثال کسب و کاری که فروش اقلام نسوز انجام می دهند، مشتریان آنها مردم عام و همه کس نیستند. بلکه جامعه ی هدفشان گروه محدودی از افراد هستند که در همین زمینه فعالیت دارند پس نباید انتظار سرچ ولوم بالایی را هم داشته باشیم.

  در مقابل فروش محصولاتی مانند فروش لوازم خانگی، چون می توانند بیشتر افراد جامعه را شامل شود، پس کلمه کلیدی ما می تواند سرچ ولوم بالایی داشته باشد. پس مشاوره سئو حتما باید میزان سرچ کلمات را در نظر بگیرد

  مشاوره سئو

  2-میزان سختی کلمات

  شاخص دیگر کلمات کلیدی که بسیار هم مهم است، سختی و یا difficulty است. سختی کلمات بر عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن رقبا هستند. اگر رقیب های سایت ما در این کلمه، ارزشمند برای گوگل باشند، باعث بالا رفتن سختی کلمات می شوند. منظور از ارزشمندی یعنی DA و PA بالایی داشته باشند، صفحات UI/UX مناسب داشته و کاربران بتوانند تعاملی درست داشته باشند و خیلی موارد دیگر. کلماتی که مشاوره سئو به شما پیشنهاد می دهد ممکن است سختی از یک تا 50 داشته باشد.

  سختی کلمات گستره ی متفاوتی دارد:

  سختی 1-15: کار روی این کلمات آسان است و با فعالیت های درست و مستمر کمتر از 5 ماه در صفحات اول نتایج حضور دارند.

  سختی 15-25: سطح این کلمات متوسط است کار بیشتری نیاز دارند و کمتر از 8 ماه در صفحات اول گوگل هستند.

  سختی 25-35: کلمات به نسبت سختی هستند که سئو داخلی و به خصوص سئو خارجی مستمر و درستی را احتیاج دارد. کمتر از 10 ماه در صفحات اول نتایج هستند.

  سختی 35 به بالا: کلمات بسیار سختی هستند. نمی شود گفت حضور آنها در صفحات اول غیر ممکن است اما فعالیت زیاد و مسمتر و هزینه ی بالایی نیاز دارند. حدود یک سال نیاز است تا به صفحات اول برسند.

  مشاوره سئو

  3-مرتبط بودن با حوزه ی کاری

  واضح است که کلماتی که انتخاب می شوند باید مرتبط با خدماتی که ارائه می شوند و یا محصولاتی که به فروش می رسند باشند. کلماتی که برای فروش انتخاب می شوند بهتر است “خرید” و یا “فروش” داشته باشند و همچنین برای خدمات هم کلمه ای انتخاب شود که واقعا آن سرویس تامین شود. مثلا اگر خدمات شما تعمیر برد لبتاب است، و تعمیر صفحه کلید لبتاب را ارائه نمی دهید، پس کلمه ی مناسبی نیست.

  مشاوره سئو و تیم حرفه ای و متخصص تابان شهر نیز با درنظر گرفتن تمامی مواردی که در بالا ذکر شد به کمک ابزارهای تخصصی در این زمینه مانند moz و kwfinder  و در کنار مشورت با شما کلمات کلیدی مناسب با کسب کارتان را استخراج کرده و در اختیار شما قرار می دهد.


  ارائه راهکار برای بهبود سرعت سایت

  یک عامل خیلی مهم برای گوگل ، سرعت لود سایت است. سرعت بارگذاری و یا load سایت بهتر است از 3 ثانیه کمتر باشد. ابزارهای گوناگونی وجود دارند که این اندازه گیری ها را انجام می دهند اما در بین همه ی آنها ابزار GTmetrix دقیق تر است که مشاوران مربوط به سئو از آن کمک می گیرند.

  سرعت بارگذاری سایت علاوه بر گوگل، بر روی رفتار کاربران نیز تاثیر زیادی می گذارد. اگر این سرعت زیاد باشد، یعنی خیلی طول بکشد تا سایت به طور کامل نماش داده شود و یا به اصطلاح بالا بیاید، کاربر ممکن است صفحه را ترک کرده و به سراغ لینک های دیگر برود. که این اتفاق خیلی بدی است و باعث افزایش bounce rate می شود.

  عوامل بسیاری هستند که بر روی این سرعت بارگذاری تاثیر می گذارند، عواملی مانند عکس هایی با حجم بالا، وجود کد های css و js بهینه نشده، تعداد درخواست های بالا از سمت سرور و خیلی موارد دیگر.

  تیم تابان شهر با بررسی سرعت بارگذاری در ابزارهای قدرتمند، تمامی مواردی را که باعث بالا رفتن سرعت لود می شوند را استخراج کرده و به همراه راه حل به شما ارائه می دهند.

  مشاوره سئو

  جدول زمانبندی تولید محتوا

  “محتوا پادشاه است”. این جمله ی کلیدی را شاید شما هم شنیده باشید. انتشار دادن محتوا در یک زمانبندی مشخص، تاثیر چشمگیری بر روی سئو سایت شما می گذارد. برای این کار تیم ما پله هایی را مرحله به مرحله طی می کند:

  مشاوره سئو
  1-تعیین کردن long tail

  در ابتدا لازم است لانگ تیل هایی را برای پروژه مشخص شود. منظور از long tail کلماتی هستند که مرتبط با کلمات کلیدی و در عین حال حاوی اطلاعاتی هستند تا به کاربر منتقل شوند. در مقالاتی هستند که قرار است در بخش بلاگ منتشر شوند.  برای مثال اگر کلمه کلیدی ما “تعمیر مبل” است لانگ تیل ما می تواند “معرفی انواع پارچه مبل” باشد. بهتر است در همان ابتدای کار تعدادی لانگ تیل برای 3 ماه آینده تعیین شوند  که تیم مشاوره سئو لیستی کامل را به شما ارائه می دهد.

  2-انتخاب عنوان مناسب برای لانگ تیل ها

  هر مقاله ای نیاز به یک عنوان مناسب دارد. عنوان هایی که برای هر لانگ تیل مشخص می شوند نباید تکراری باشند و تا حد امکان از عناوین جذاب استفاده شود. کلماتی مانند “بهترین”، “برترین”،”جذاب ترین” و یا به کار گیری اعداد می تواند تاثیری چشمگیری به خصوص در CTR و یا نرخ کلیک داشته باشد.

  3-تعیین جدول زمانبندی

  همیشه مقالات را بر اساس یک جدول زمانبندی منظم انتشار دهید. در هر هفته حدود 3 تا 4 مقاله راس یک ساعت مشخص باید منتشر شود.

  مشاوره سئو

  مشاوره سئو

  زمان بندی مناسب برای فعالیت در شبکه های اجتماعی

  پس از این که سه مرحله ی بالا را انجام دادید و صفحات شما از نظر سئو داخلی مناسب بود، باید به سراغ راه اندازی و فعالیت در شبکه های اجتماعی بروید. از این مرحله تقریبا به کمک مشاور سئو وارد سئو خارجی می شویم. اگر از قبل شبکه های اجتماعی شما فعال هستند که چه بهتر اگر نه برای شبکه هایی مانند لینکدین، فیسبوک، توییتر و اینستاگرام یک اکانت ساخته می شود.

  شاید خیلی متوجه تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو نباشید اما بدانید فعالیت های مستمر و درست در این شبکه ها بسیار مفید است و مشاوره سئو نیز اطلاعات دقیقی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

  یکی از کارهای مهم که به عنوان لینک دهی خارجی استفاده می شود، گذاشتن آدرس سایت در پروفایل است. همچنین تقریبا هر روز باید پستی در شبکه های اجتماعی منتشر شود که لینک لندینگ های مورد نظر داشته باشد. توجه کیند در این قسمت هدف ما از فعالیت در فضای مجازی برندینگ و یا دریافت مشتری از این راه نیست. بلکه ما فقط از طریق این شبکه های بک لینک گذاری می کنیم که تاثیر خوبی بر روی سئو می گذارد.


  کامنت مارکتینگ

  کامنت گذاری در صفحات سایت بسیار با اهمیت است. درواقع کامنت یک جور آپدیت صفحه به حساب می آید و نشان دهنده ی تعامل کاربر با صفحات سایت ما است. کامنت مارکتینگ باید به صورت دقیق انجام شود. وقتی یک کاربر در سایت ما کامنت می گذارد باید با لحنی دوستانه جواب او داده شود. پاسخ به کامنت ها نهایتا تا چندساعت بعد از کامنت گذاری باشد. پس لازم است هر چند ساعت یکبار کامنت ها را چک کنید تا یک وقت کامنتی را از دست ندهید.

  روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که به سمت سئوی کلاه خاکستری می رود و خود برای سایت کامنت می گذاریم. البته این کار بسیار حیاتی است و اگر اشتباه انجام شود، سایت لطمه ی بزرگی می خورد پس بهتر است با کمک مشاوره سئو تابان شهر این کار را پیش ببرید.

  مشاوره سئو

  راهنمایی و آموزش چگونگی لینک سازی خارجی

  یکی از حساس ترین کارها در زمینه ی سئو خارجی، لینک سازی است. بک لینک گذاری درواقع، لینک دهی از سایت های دیگر به سایت خودمان است. چند روش مختلف لینک سازی خارجی وجود دارد اما حتما در نظر داشته باشید که این کار را پس از مشورت با مشاوره سئو انجام دهید. زیراکه هر عمل اشتباه شما تاثیرات مخربی بر روی سایت می گذارد.

  1-لینک گذاری در بلاگ: بلاگ های مختلفی وجود دارند که می توان در آنها صفحاتی را ساخت و محتوایی را در آن قرار داد و به سایت خود نیز لینک داد. اما در هر بلاگی نمی توان این کار را کرد. اگر بلاگ DA وPA پایینی داشته باشد و همچنین Spam Score اش بالا باشد، تاثیر مثبت که ندارد باعث افت رتبه ی سایت نیز می شود.

  2-رپورتاژ: انتشار رپورتاژ خبری در خبرگزاری های مطرح کشور، یکی دیگر از روش های بک لینک گذاری است. رپورتاژ نوعی محتوا است که ظاهر آن خبری است و اطلاعی از محصول و یا خدمات را می دهد اما باطن  و حقیقت آن تبلیغات است. در این محتوای منتشر شده به سایت خودمان نیز می توانیم لینک دهیم. خبرگزاری که از نظر گوگل ارزشمند باشد، اگر به سایت ما لینک دهد تاثیر خوبی بر روی رتبه ها می گذارد.

  تیم مارکتینگ تابان شهر با گزینش بهترین خبرگزاری، رپورتاژ شما را در آنجا منتشر می کند.

  3-کامنت گذاری: یک روشی که به خصوص چندین سال پیش در سئو بسیار رایج بود، لینک دهی در کامنت ها بود. سایت هایی که کامنت آن ها باز است، می توان ضمن کامنتی که گذاشته می شود به سایت خودمان نیز لینک دهیم. اما سایت های کمی هستند که کامنت باز دارند و شناسایی آنها سخت است. تیم مشاوره سئو لیست کاملی از این سایت ها در اختیار شما قرار می دهند.

   4-لینک دهی در ویکی: سایت های ویکی (فارسی و انگلیسی) منبع خوبی برای لینک گذاری هستند. اما با گذاشتن لینک در مقالات این سایت ها مانند ویکی پدیا، بلافاصله متوجه شده و آنها را پاک می کنند. پس لازم است اعتبار خوبی در این سایت ها داشته باشیم. تیم سئو تابان شهر با فعالیت چند ساله در بک لینک گذاری در سایت های ویکی به شما در این زمینه کمک می کنند.

  5-سوشال سیگنال: همان طور که در بخش قبلی هم بحث کردیم، شبکه های اجتماعی هم یک بستر مناسب برای لینک سازی هستند. بخصوص لینک در پروفایل بسیار پر تاثیر است.

  همچنین در رسانه هایی مانند آپارات و یا نماشا نیز در پروفایل می توان به سایت خود لینک داد.

  این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که بک لینک های موقت اصلا خوب نیستند. بک لینکی که گذاشته می شود نباید پس از مدت کوتاهی پاک شود و اگر دائمی باشد خیلی خوب است.

  یادآوری جهت آپدیت محتوا

  همیشه نوشتن محتوا و آپلود آن کافی نیست. هر لندینگی که ساخته می شود و یا هر مقاله ای که نوشته می شود نیاز به آپدیت های منظم دارد. اما آپدیت باید طق اصولی مشخص پیش برود تا به رتبه ی فعلی سایت آسیب نرساند.

  برای آپدیت لندینگ پیج ها چند فاکتور اساسی را بررسی می کنیم و سپس آپدیت را آغاز می کنیم:

  بررسی رقبا: سایت هایی که رقیب شما هستند را به طور کامل باید بررسی کنید و از نوع تولید محتوا، لینک سازی و کامنت مارکتینگ آنها در لندینگ های خود بهره ببرید.

  بررسی سرچ کنسول: همان طور که می دانید سرچ کنسول یک ابزار کلیدی و مهم در سئو است. شما به صورت دوره ای باید وضعیت کلمات کلیدی پروژه ی خود را در سرچ کنسول بررسی کنید و آپدیت هایی مطابق با آن برای افزایش میزان کلیک و impression انجام دهید.

  بررسی آنالیتیکس: زمانی که رتبه ی سایت شما در صفحات یک و یا دو گوگل است، باید رفتار کاربران خود را توسط ابزار گوگل آنالیتیکس بررسی کنید و سعی کنید میزان bounce rate و time on page صفحات را بهبود ببخشید.

  همچنین مقالاتی را که منتشر می کنید نیز به طور منظم باید آپدیت کنید. برای آپدیت مقالات می توانید محتوایی به آن اضافه کنید و یا کامنت مارکتینگ را انجام دهید و حتی ویدئو تولید کنید و آن را در مقاله منتشر کنید.

  به یاد داشته باشد گوگل به آپدیت های منظم و مرتب اهمیت زیادی می دهد پس حتما تقویم آپدیت خود را بنویسید.


  کار با ابزارهای سئو

  یکی از کلیدی ترین و مهم ترین فعالیت ها در طی مشاوره گرفتن سئو ، کار با ابزارهای بروز سئو و بهینه سازی لندینگ پیج ها با این ابزارها است. در ابتدای کار استفاده از ابزارها و پلت فرم های خود گوگل پیشنهاد می شود و در ادامه ابزارهای سئوی دیگر. ما نیز در ابتدای کار به بررسی ابزارهای گوگل می پردازیم:

  گوگل سرچ کنسول

  سرچ کنسول یک ابزار مهم و پرکاربرد در زمینه ی سئو است. شما در ابتدای کار باید این ابزار را به سایت خود متصل کنید و پس از چند روز شاهد آمار کلی سایت خود خواهید بود. آنالیز و بررسی سرچ کنسول راهی پر پیچ و خم است که تنها تجربه و مهارت است که راه حل عبور از این مسیر است. اما برای ابتدای کار بهتر است با مفاهیم کلی آن آشنا شویم:

  Performance: این قسمت دارای 4 بخش اصلی یعنی: click,impression,ctr,position است. کلیک که میانگین تعداد کلی کلیک است که بر روی لینک سایت شما در نتایج گوگل و یا SERP شده است. منظور از impression میزان دیده شدن در SERP است. CTR میانگین تعداد کلیک بر imp است و position هم جایگاه سایت شما در نتیج گوگل است.

  در این قسمت نتایجی گوناگونی از سرچ هایی که در سایت شما انجام شده و به طور کلی نحوه عملکرد را به ما نشان می دهد. این قسمت نموداری دارد که با اعمال فیلتر و مشخص کردن زمان بندی می توان نتایج مورد نظر را دید. برای مثال شما می توانید در قسمت فیلتر query کلمه کلیدی موردنظر خود را وارد کنید و وضعیت آن را به طور کلی مشاهده کنید. همچنین می توانید url سایت خود را نیز وارد کرده و وضعیت کلی آن را مشاهده کنید. اعمال فیلتر برای دستگاه های موبایل و تبلت و یا کشور نیز وجود دارد.

  مشاور سئو کیست؟

  شاید خیلی از کسانی که سایت دارند آشنایی کافی با مفهوم مشاوره سئو نداشته باشند. در برخی از شرکت ها برای سایت خود تیم جاگانه استخدام می‌کنند و همچنین فردی را به عنوان کارشناس سئو و یا مدیر سئو نیز در کنار کارشناس محتوا و مدیر سایت استخدام می کنند. اما پس از چند ماه به علت بالا بودن هزینه‌ها ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوند و در کل بیخیال سئو کردن بشوند. اما یک پیشنهاد ویژه برای چنین شرکت هایی داریم. دارندگان سایت می‌توانند با کمک گرفتن از مشاوره سئو سایت خود را با هزینه ای پایین خود مسئولان سایت سئو کنند و پس از چند ماه شاهد نتایج خارق‌العاده باشند.
  درواقع چه کسی بهتر از خود شما می‌تواند سایت شما را سئو کند؟ شما خودتان بهتر از هر کس دیگه ای به حرفه و فعالیت خود آشنا هستید و به راحتی می‌توانید محتوا تولید کنید و لندینگ بسازید. فقط کافیه چند جلسه مشاوره با یک تیم کار بلد داشته باشید تا شاهد داشتن رتبه ای عالی شوید.

  مشاور سئو چه خدماتی را انجام می دهد؟

  تیم مشاوره سئو از صفر تا ۱۰۰ کار با شما است.
  -تعیین بودجه و هزینه‌ها در ۶ ماه پیش رو
  -بررسی فعالیت و خدماتی که عرضه می کنید+بررسی رقبا
  -پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب برای سئو + کمک در انتخاب
  -تحویل ساختار برای ایجاد لندینگ پیج مناسب با کلمات کلیدی
  -تحویل لانگ تیل های مناسب برای تولید محتوا
  -تعیین تقویم برای انتشار مقالات
  -یادآوری جهت آپدیت لندینگ پیج ها
  -آموزش کامنت مارکتینگ و بکارگیری در سایت
  -منتشر کردن رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های معتبر
  -آموزش نصب و کار با ابزار تخصصی گوگل سرچ کنسول
  -آموزش نصب و کار با ابزار آنالیزی گوگل آنالیتیکس
  -بررسی مقالات و محتواهای انتشار رفته و ارسال موارد قابل بازبینی
  -ارائه پیشنهاد برای لینک سازی و خرید بک لینک معتبر
  -ارائه راهکار برای تثبیت رتبه ی بدست آمده

  Comments (20)

  • reza Reply

   سلام من یک سایتی دارم در خصوص طراحی جواهرات، کلمات کلیدی که پیدا کردم یکی آموزشگاه طراحی طلا و جواهر و یکی آموزش طراحی طلا و جواهر، سرچ ولوم هر دو هم 960 است. ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟ میشه لطفا راهنماییم کنید.

   ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ at ۲:۰۳ بعد از ظهر
   • anna yousefi Reply

    سلام رضا عزیز

    برای تعیین کلمه کلیدی علاوه بر سرچ کنسول، به سختی و یا difficulty هم نیازمندیم. این کلماتی که پیدا کردی میزان سختی اونها چقدره؟

    ۱۳۹۹-۰۴-۳۱ at ۱۰:۴۱ قبل از ظهر
    • reza Reply

     بله درست می گید. سختی کلمه ی آموزشگاه 9 و سختی کلمه ی آموزش 13 است. پس فک کنم همون که سختی کمتری داره رو باید انتخاب کنم.

     ۱۳۹۹-۰۴-۳۱ at ۱:۳۶ بعد از ظهر
     • anna yousefi Reply

      بله رضای عزیز همین طوره.
      البته سرچ دو تا کلمه بالاعه و سختی نسبتا خوبی هم دارند. من پیشنهاد میکنم هر دو کلمه را به عنوان کلمه کلیدی انتخاب کنید و لندینگ براشون بسازید.
      موفق باشید

      ۱۳۹۹-۰۵-۰۱ at ۱۰:۱۹ قبل از ظهر
  • رومینا جعفری Reply

   سلام خسته نباشید
   می خواستم بدونم انتشار مقاله توی بلاگ های مختلف و لینک دادن به سایت خودمون هم میتونه تاثیر مثبتی بر روی سئو بزاره؟

   ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ at ۱:۳۳ بعد از ظهر
   • anna yousefi Reply

    سلام رومینا جان
    درسته لینک گذاری در وبلاگ ها میتونه گزینه ی خوبی برای لینک سازی خارجی باشه اما باید دقت کنید که وبلاگ مد نظر شما da و pa و همچنین spam score چندی داره و اگه پایین باشه میتونه حتی به سایت شما آسیب هم وارد کنه

    ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ at ۲:۲۸ بعد از ظهر
  • مبینا نصیری Reply

   سلام- من الان روی سایتم تقریبا یک ماه دارم کار میکنم و یک لندینگ هم ساختم و کلمه کلیدیشو هم انتخاب کردم ولی از صفحه ی 7 تکون نمیخوره. چیکار باید کنم؟

   ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
   • anna yousefi Reply

    سلام مبینای عزیز
    گرفتن رتبه برای هر لندینگ پیج و هر پروژه به موارد مختلفی بستگی داره. اولا:
    یک ماه برای مشاهده ی نتیجه خیلی زوده ولی باز هم بستگی به سختی کلمه کلیدی داره. difficulty کلمه کلیدی شما چند است؟

    ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
    • مبینا نصیری Reply

     واقعا خیلی بیشتر از یک ماه طول میکشه؟
     کلمه کلیدی من سختی: 26 و سرچ ولوم:210 داره

     ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۲:۳۳ بعد از ظهر
     • anna yousefi Reply

      بله سئو کردن یک پروسه ی چند ماهه است.
      خب کلمه کلیدی شما سختی تقریبا بالایی داره. پس نیاز حداقل 5 ماه کار مداوم (آپدیت محتوا- لینک سازی- کامنت مارکتینگ و …) رو براش انجام بدین تا نتیجه بگیرید. برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما می توانید تماس بگیرید.

      ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ at ۳:۱۲ بعد از ظهر
  • علیرضا مفتاح Reply

   سلام
   برای سنجش سرعت سایت به غیر از gtmetrix چه ابزارهای دیگه ای هست؟

   ۱۳۹۹-۰۷-۲۱ at ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
   • سبحان بهرامی زاده Reply

    سلام دوست عزیز. خیلی از ابزار ها هستند که برای اینکار کاربرد دارند مانند Google Page Speed که یکی از بهترین ابزار ها برای سنجش سرعت سایت است.

    ۱۳۹۹-۰۷-۲۱ at ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
  • فرناز Reply

   سلام. در محتواهایی که نوشتید از لندینگ پیج صحبت کردید. من کامل متوجه نشدم معنی لندینگ پیج چیه؟

   ۱۳۹۹-۰۷-۲۸ at ۳:۳۱ بعد از ظهر
   • سبحان بهرامی زاده Reply

    سلام دوست عزیز. لندینگ پیج یا همان صفحات ورود صفحاتی هستند که کاربران آن ها را در نتایج موتور های جست و جو می بینند و از آن طریق وارد سایت شما می شوند.

    ۱۳۹۹-۰۷-۲۸ at ۷:۴۴ بعد از ظهر
  • غمزه پور Reply

   سلام
   من با دو کلمه ی “گلدان چوبی” و “‘گلدان شیشه ای” مدتی در صفحه ی یک گوگل بودم ولی الان تقریبا دو هفته است که هیچ رتبه ای با “‘گلدان شیشه ای ” ندارم. میتونید کمکم کنید چرا این طوری شده؟ و یا چطوری میتونم علت یابی کنم؟

   ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ at ۱۱:۳۲ قبل از ظهر
   • سبحان بهرامی زاده Reply

    سلام دوست عزیز. مسلما به شما کمک خواهیم کرد اما برای همچین موضوعی نمی توان توضیح در کامنت داده شود شما می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در بالا صفحه ارتباط بگیرید تا بتوانید مشکل را با آن ها مطرح کنید.

    ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ at ۱:۵۳ بعد از ظهر
  • فاطمه گودرزی Reply

   سلام
   به طور میانگین چندتا مقاله در هر ماه باید منتشر بشه؟ چندتا کلمه باشن بهتره؟

   ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ at ۵:۴۱ بعد از ظهر
   • سبحان بهرامی زاده Reply

    سلام خانم گودرزی. این موضوع کاملا بستگی به موضوع فعالیت شما و مدت زمانی است که سایت شما فعال است. بهتر است در دوره اولیه سایت شما مقالات هر روز به طور مرتب انتشار پیدا کنند و در دوره های بعدی روز های مشخصی برای مقالات در نظر گرفته شود تا باز هم به طور مرتب و در ساعت معین مقالات انتشار یابند.

    ۱۳۹۹-۰۹-۰۹ at ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
  • دنا مهیاران Reply

   سلام. چه مدت طول می کشه تا سایت ما در صفحات اول گوگل بیاد؟

   ۱۳۹۹-۰۹-۱۲ at ۲:۰۹ بعد از ظهر
   • سبحان بهرامی زاده Reply

    سلام دوست عزیز. این موضوع بستگی به درجه سختی کلمه شما دارد. هرچند به طور میانگین چیزی حدود 6 الی 8 ماه این موضوع طول می کشد.

    ۱۳۹۹-۰۹-۱۲ at ۵:۴۱ بعد از ظهر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس + استعلام قیمت