نمونه کارهای تابان


خود را برای دیدن نمونه کارهای شگفت انگیز تابان آماده کنید! 

نمونه کارهای فوق العاده ی تابان در سه بخش طراحی سایت، اپلیکیشن و راه اندازی استارتاپ ثمره 10 سال فعالیت مستمر تیم سخت کوش ماست

کتابخانه

نمونه کارهای طراحی سایت

برای آشنایی بیشتر با نحوه ی کار تیم طراح سایت ما می توانید نمونه کارهای تابان شهر را در این زمینه مشاهده کنید. تنوع سایت های طراحی شده هم از نظر فروشگاهی، خدماتی و یا شرکتی بودن و هم از نظر اختصاصی و یا وردپرسی بودن باعث به وجود آوردن پکیجی فوق العاده شده است که همگی نشانگر میزان توانایی تیم در خصوص کار در همه ی زمینه هاست و هیچ محدودیتی برای آن ها وجو ندارد.

کتابخانه

نمونه کارهای اپلیکیشن

ما به آن دسته از کاربرانمان که علاقمند به داشتن اپلیکیشن مناسب با کسب و کار خود هستند، پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای ما را در این زمینه مشاهده کنند. اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم تابان شهر همگی بر اساس بروزترین تکنولوژی ها و استانداردهای جهانی هستند که قابلیت توسعه ی آنها نیز مانع عقب ماندن از رقبا می شود

استارتاپ در سطح بین الملل

راه انداختن استارتاپ یک ایده ی فوق العاده برای داشتن کسب و کار است. تیم تابان شهر از ابتدای راه تا بلوغ استارتاپ همراه همیشگی گروه است. استارتاپ های ایرانی و بین الملی که تابان راه اندازی کرده است همگی جایگاه ویژه ای در رفع نیازهای روزمره ی مردم دارند و بسیار پر اهمیت هستند. پس قبل از تصمیم گیری بهتر است آنها را بررسی کنید.

همین حالا برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن اقدام کنید!

امروزه اکثر مشاغل شروع به کسب درآمد از طریق شبکه های اینترنتی و یا به اصطلاح آنلاین، هستند و اغلب سود بیشتری به نسبت کسب درآمد به شکل رایج را به دست می‌آورند. برای رسیدن به بازدهی و سود بیشتر در کسب و کار و بیزینس های مختلف باید روشی جدید و تاثیرگذار در کسب و کارتان را آغاز کنید. رسیدن به درآمد بالا کار سختی نیست و می‌توانید با انواع مشاغل شروع به طراحی سایت و یا اپلیکیشن مخصوص به خود کنید برای مشاوره و اقدام با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید تا بهترین گزینه انتخاب شما باشد.

آخرین نمونه کارهای اپلیکیشن

نمونه کارهای راه اندازی استارتاپ

مشاور شما: 09123628295