.

لیست قیمت خدمات پشتیبانی

مناسب ترین قیمت ها برای شروع یک تحول عظیم

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

مزایا پشتیبانی سایت

وقتی طراحی سایت شما انجام می شود، هر آن ممکن است که هرگونه مشکلی برای آن پیش بیاید، این امر طبیعی می باشد.سایت شما حتی اگر بدون هیچگونه مشکل و باگ فنی هم طراحی شده باشد، دنیای وب هرگز بی عیب و نقص نیست. هر آن هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و زمانی شما می توانید از گزند این مشکلات در امان باشید که یک پشتیبانی سایت حرفه ای داشته باشید.

آرامش خیال از امنیت سایت

 لحظه ممکن است مشکلات امنیتی برای سایت پیش بیاید. افراد سودجو در کمین هستند که از اطلاعات سایت شما استفاده کنند. پشتیبان سایت امنیت سایت شما را تضمین می کند تا دیگر نگران این دست از موارد نباشید.

مشتریان از سرعت سایت شما راضی اند

 اگر مشکلی در فعالیت های آن ها پیش بیاید یا به خاطر وجود مشکلی در سایت نتوانند به هدف خودشان برسند، تیم پشتیبانی به کمک شما و در آخر به کمک آن ها میاید تا مشکل هرچه سریعتر رفع شود.

N

در دسترس بودن دائمی

پشتیبانی برای سایت شما باعث می شود سایت از دسترس خارج نشود.بالا نگه داشتن همیشگی سایت کار چندان آسانی نیست و نیاز است که کسی پشتیبانی سایت شما را به این منظور بر عهده داشته باشد.

بروز رسانی منظم

 پشتیبانی سایت برای شما لازم است. فعالیت سایت شما نشان دهنده زنده بودن سایت است و این موضوع نشان دهنده این است که شما در حال کار هستید و مخاطبان می توانند به شما اعتماد کنند.

داشتن آمار سایت

حتی اگر خودتان وقت نداشته باشید که خیلی پیگیر آمار های سلامت سایتتان باشید،  پشتیبانی هر چند وقت یکبار گزارشی از سلامت سایت شما را برایتان می فرستد تا شما همیشه از وضعیت سایتتان با خبر باشید

v

سوالات خود را به راحتی بپرسید

مهم نیست سوال شما درباره کدام یک از بخش های سایت می باشد. مهم این است که برای هرکدام از سوال های شما پاسخی وجود دارد. پشتیبانی سایت شما این وظیفه را دارد که پاسخگوی پرسش های شما باشد .

وجود همیشگی یک همراه خوب

با وجود پشتیبان سایت دیگر نیازی نیست برای هر مشکلی که بوجود می آید، لازم باشد که هزینه های بالا را متقبل شوید. ممکن است دیگران تخصصی در کار سایت شما نداشته باشند و مشکلات بیشتری بوجود بیاید.

آسودگی از بار مشکلات سایت

 ممکن است برای انجام صحیح هرکدام از آن ها نتوانید زمان لازم را صرف کنید. اینجاست که پشتیبان سایت به کمک شما می آید و دیگر می توانید تمرکز اصلیتان را بر روی کار اصلی خودتان بگذارید