.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

سایت شما در دستان امن پشتیبانی سایت تابان شهر

وقتی یک سایتی طراحی می شود، کار با آن تازه شروع می شود. در حین این کاری که شروع شده است، هر مشکلی ممکن است که پیش بیاید. مشکلی که برای رفع آن ها باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. کاری که تابان شهر قرار است آن را برای شما راحت تر کند و اگر مشکلی برای سایت شما پیش آمد، فورا آن را برطرف کند.

 

مشاوره با کارشناس ما

لیست قیمت خدمات پشتیبانی

مناسب ترین قیمت ها برای شروع یک خیال راحت

برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

مزایای پشتیبانی سایت

وقتی طراحی سایت شما انجام می شود، هر آن ممکن است که هرگونه مشکلی برای آن پیش بیاید، این امر طبیعی می باشد.سایت شما حتی اگر بدون هیچگونه مشکل و باگ فنی هم طراحی شده باشد، دنیای وب هرگز بی عیب و نقص نیست. هر آن هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و زمانی شما می توانید از گزند این مشکلات در امان باشید که یک پشتیبانی سایت حرفه ای داشته باشید.

آرامش خیال از امنیت سایت

 لحظه ممکن است مشکلات امنیتی برای سایت پیش بیاید. افراد سودجو در کمین هستند که از اطلاعات سایت شما استفاده کنند. پشتیبان سایت امنیت سایت شما را تضمین می کند تا دیگر نگران این دست از موارد نباشید.

مشتریان از سرعت سایت شما راضی اند

 اگر مشکلی در فعالیت های آن ها پیش بیاید یا به خاطر وجود مشکلی در سایت نتوانند به هدف خودشان برسند، تیم پشتیبانی به کمک شما و در آخر به کمک آن ها میاید تا مشکل هرچه سریعتر رفع شود.

N

در دسترس بودن دائمی

پشتیبانی برای سایت شما باعث می شود سایت از دسترس خارج نشود.بالا نگه داشتن همیشگی سایت کار چندان آسانی نیست و نیاز است که کسی پشتیبانی سایت شما را به این منظور بر عهده داشته باشد.

بروز رسانی منظم

 پشتیبانی سایت برای شما لازم است. فعالیت سایت شما نشان دهنده زنده بودن سایت است و این موضوع نشان دهنده این است که شما در حال کار هستید و مخاطبان می توانند به شما اعتماد کنند.

داشتن آمار سایت

حتی اگر خودتان وقت نداشته باشید که خیلی پیگیر آمار های سلامت سایتتان باشید،  پشتیبانی هر چند وقت یکبار گزارشی از سلامت سایت شما را برایتان می فرستد تا شما همیشه از وضعیت سایتتان با خبر باشید

v

سوالات خود را به راحتی بپرسید

مهم نیست سوال شما درباره کدام یک از بخش های سایت می باشد. مهم این است که برای هرکدام از سوال های شما پاسخی وجود دارد. پشتیبانی سایت شما این وظیفه را دارد که پاسخگوی پرسش های شما باشد .

وجود همیشگی یک همراه خوب

با وجود پشتیبان سایت دیگر نیازی نیست برای هر مشکلی که بوجود می آید، لازم باشد که هزینه های بالا را متقبل شوید. ممکن است دیگران تخصصی در کار سایت شما نداشته باشند و مشکلات بیشتری بوجود بیاید.

آسودگی از بار مشکلات سایت

 ممکن است برای انجام صحیح هرکدام از آن ها نتوانید زمان لازم را صرف کنید. اینجاست که پشتیبان سایت به کمک شما می آید و دیگر می توانید تمرکز اصلیتان را بر روی کار اصلی خودتان بگذارید

داستان موفقیت تابان شهر

در تابان شهر کسب و کارهای نوپایی حضور پیدا کردند که در گذر زمان با فعالیت های تیم تابان شهر به پروژه های موفقی تبدیل شدند که بعد از موفقیت هم تحت پشتیبانی سایت تابان شهر هستند و حال رو به روی دوربین تابان شهر قرار گرفته اند و از تجربه هایشان برای شما می گویند ، برای شنیدن داستان موفقیت آنها همراه ما باشید.

داستان موفقیت تابان شهر
گرایی
نسیمی
فرهی
مقدم
حسینی
صدیقی

افتخارات تابان شهر

بخشی از افتخارات و جوایز ما

تقدیر از تابان شهر
لوح تقدیر تابان شهر
finstars
لوح تقدیر تابان شهر
جشنواره وب ایران

هرآنچه باید از پشتیبانی سایت بدانید

در اینجا می خواهیم کمی دقیق تر با پشتیبانی سایت آشنا بشویم

پشتیبانی سایت چیست؟

شاید اولین سوالی که درباره “پشتیبانی سایت” پیش می آید این باشد که اصلا این مفهوم چیست و درباره چه موضوعی صحبت می کند؟

اگر بخواهیم دقیق بگوییم، پشتیبانی سایت شامل تمام فعالیت‌ها و خدماتی است که به منظور حفظ و بهبود عملکرد و عملیات یک وبسایت ارائه می‌شود. هدف اصلی پشتیبانی سایت ایجاد یک تجربه کاربری مطلوب برای بازدیدکنندگان و کاربران سایت است. اما آیا این تعریف در همه جا درست است؟ درست بودنش چیزی نیست که در آن شکی داشته باشیم اما این مفهوم در هر جایی ممکن است معنی متفاوتی داشته باشد. برای همین هم باید اول از همه با انواع آن آشنا بشویم.

پشتیبانی سایت چیست

انواع پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت تنها محدود به یک کار خاص نمی شود و برای اینکه این مفهوم را به خوبی متوجه شویم باید انواع زمینه های آن را بشناسیم. در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 1. پشتیبانی فنی سایت: پشتیبانی فنی سایت شامل مدیریت سرور، پشتیبانی از نرم‌افزارها و سیستم‌عامل‌های استفاده شده در سایت، رفع اشکالات فنی و عملکردی، بروزرسانی‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی و همچنین مدیریت پهنای باند سرور می‌شود.
 2. پشتیبانی محتوا: پشتیبانی محتوایی سایت شامل مدیریت و به‌روزرسانی محتوای سایت، اضافه کردن صفحات جدید، تصاویر، ویدئوها و سایر عناصر چندرسانه‌ای، اصلاح و بهینه‌سازی محتوا برای بهبود جستجوگرهای موتورهای جستجو و تجربه کاربری بهینه‌تر.
 3. پشتیبانی امنیتی: پشتیبانی امنیتی سایت شامل مدیریت و رصد امنیت سایت برای جلوگیری از حملات نفوذ، حفاظت از اطلاعات کاربران و داده‌های محرمانه، نصب و پیکربندی سیستم‌های امنیتی، رمزنگاری اطلاعات و اجرای به‌روزرسانی‌های امنیتی مرتبط.
 4. پشتیبانی مشتریان: این مورد شامل پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مشتریان، رفع مشکلات و اشکالات فنی، ارائه راهنما و آموزش در مورد استفاده از سایت و خدمات مرتبط، پشتیبانی از پرداخت‌ها و تراکنش‌های آنلاین و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان می‌باشد.

دیدیم که مفهومی مانند پشتیبانی سایت محدود به یک سری امور خاص نمی شود و در هرجایی و با هر موضوعی می تواند شکل دیگری به خودش بگیرد. حال آن شرکت پشتیبانی سایت ای موفق است که بیشتر این خدمات را ارائه بدهد و احاطه کامل به بیشتر آن ها داشته باشد.

انواع پشتیبانی سایت چیست

در خدمات پشتیبانی سایت چه مواردی باید در نظر گرفته بشه؟

زمانی که ما قرار است خدمات پشتیبانی سایت ارائه بدهیم یا این خدمات را به هر نحوی دریافت کنیم، باید چند مورد را حتما در نظر داشته باشیم. این موارد خیلی مهم هستند و قبل از اقدام باید درباره آن ها اطلاعات کسب کنیم.

 • زمینه و محدوده پشتیبانی: آیا این خدمات پشتیبانی شامل موارد فنی، محتوا، امنیت و مشتریان می‌شود؟
 • سطح تخصص و تجربه: آیا تیم پشتیبانی سایت تخصص کافی در زمینه فنی، امنیت، محتوا و روابط مشتریان دارد؟ آیا آنها تجربه کافی در ارائه خدمات پشتیبانی سایت دارند؟
 • زمان پاسخگویی: چقدر طول می‌کشد تا تیم پشتیبانی به درخواست‌ها و سوالات پاسخ دهد؟ آیا پاسخگویی در ساعات غیراداری و در مواقع اضطراری نیز انجام می‌شود؟
 • روش‌های ارتباطی: آیا روش‌های مختلف ارتباطی مانند تلفن، ایمیل، چت آنلاین و یا سیستم تیکتینگ برای ارتباط با تیم پشتیبانی وجود دارد؟
 • قرارداد و قیمت‌گذاری: چه نوع قراردادی برای خدمات پشتیبانی وجود دارد؟ آیا قیمت‌ها بر اساس بسته‌های مختلف یا به صورت سفارشی تعیین می‌شوند؟
 • سوابق و مراجع: آیا مشتریان قبلی تجربه خوبی از خدمات پشتیبانی این تیم داشته‌اند؟ آیا مراجعه به نمونه کارها و ارائه شاهدان می‌تواند به مشتری کمک کند تا تصمیم درستی بگیرد؟
 • زمانبندی و دسترسی: آیا تیم پشتیبانی در دسترس است و می‌تواند در زمان‌های ضروری و به‌ موقع پاسخ دهد؟ آیا زمانبندی ارائه خدمات به درستی تعیین می‌شود؟
 • امنیت: چه اقداماتی برای حفظ امنیت سایت و اطلاعات مشتریان انجام می‌شود؟ آیا تیم پشتیبانی مجوز‌ها و اقدامات لازم را برای حفاظت از اطلاعات حساس دارد؟

با در نظر گرفتن این موارد، پشتیبانی سایت هم روند خوبی را طی خواهد کرد.

خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت وردپرسی چیست؟

یکی از اصلی ترین خدماتی که تابان شهر ارائه می دهد “پشتیبانی سایت وردپرس” است. در این نوع از پشتیبانی، تمامی امور مرتبط با یک سایت وردپرسی انجام می شوند و یک متخصص وردپرس، همیشه پاسخگوی شما برای رفع مشکلات شما در سایت وردپرسیتان می باشد.

هرچند که این را باید بدانیم که پشتیبانی فقط محدود به سایت های وردپرسی نمی شود، اما در هر صورت، بیشتر سایت های ایرانی از این CMS استفاده می کنند و در نتیجه پشتیبانی هر لحظه ممکن است که به یک نیاز اساسی تبدیل شود. برای همین هم خدمات پشتیبانی سایت برای این CMS بیشتر در نظر گرفته می شود.

پشتیبانی سایت وردپرس

چه سایت هایی به پشتیبانی نیاز دارند؟

شاید این سوال، مشخص ترین جواب ممکن را داشته باشد: همه سایت ها به پشتیبانی نیاز دارند! هر سایتی با هر محتوایی معمولا نیاز به پشتیبانی دارد. تنها سایت هایی که نیاز به پشتیبانی ندارند شاید سایت هایی هستند که حضورشان در فضای وب اصلا جدی نیست و برنامه های بلند مدت برای آن ها تعریف نشده است.

حالا چرا اصلا همه سایت ها به خدمات پشتیبانی سایت نیاز دارند؟ به این دلیل که سایت، مفهومی هستش که همیشه با مشکلات و باگ ها دست و پنجه نرم می کند. یک سایت، مانند یک خودرو می ماند و همیشه نیاز به مراقبت دارد. چون همانطور که یک خودرو در طول فعالیت خود نیاز به تغییرات فنی دارد، یک سایت هم شرایط مشابهی را تجربه می کند.

چه سایت هایی نیاز به پشتیبانی دارند

سخن پایانی

پشتیبانی سایت در حرفه ای ترین حالت خود، به این صورت است که هر آنچه که داخل یک سایت است پشتیبانی بشود. انتظاری که شما باید از یک پشتیبان سایت داشته باشید این است که با بخش های مختلف یک سایت آشنایی داشته باشد و نسبت به امور سایت، احاطه کافی را داشته باشد تا بتوانید به راحتی سایتتان را در اختیار او قرار بدهید. اگر در رابطه با پشتیبانی سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در تابان شهر صحبت کنید.

پشتیبانی سایت چیست؟

انواع پشتیبانی

موارد خدمات پشتیبانی

پشتیبانی از سایت وردپرسی

سایت های هدف پشتیبانی

سخن پایانی