طراحی اپلیکیشن آموزش موسیقی استادکت


Project Description

برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل آموزش موسیقی استادکت یکی دیگر از نمونه کارهایی می باشد که با زبان برنامه نویسی iOS  و فریم ورک Swift در شرکت برنامه نویسی تابان شهر طراحی و توسعه یافته و در مارکت های معتبر منتشر یافته و درمارکت سیب اپ عنوان اپلیکیشن ویژه را از آن خود کرد.

استاد کت 1

به شما پیشنهاد می کنم که مقاله ی ما درباره ی ساخت اپلیکیشن را مطالعه نمایید

در اینجا تعدادی از امکانات و قابلیت های این اپلیکیشن را باهم بررسی می کنیم.

اپلیکیشن ios استادکت نخستین اپلیکیشن آموزش موسیقی به زبان فارسی است که از اساتید مجرب داخلی و خارجی برای آموزشها استفاده شده و یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن امنیت بالای آن است که به هیچ عنوان ویدیوهای آموزشی قابلیت دانلود ندارند و کاربران ملزم به پرداخت حق آموزش می باشند به همین منظور اساتید با خیال آسوده ویدیوهای آموزشی خود را در این اپلیکیشن منتشر می کنند.

اگر علاقه مند به موسیقی هستید و فرصت کافی برای رفتن به آموزشگاه موسیقی ندارید با استفاده از اپلیکیشن ios استادکت به راحتی می توانید شاخه موسیقی مورد علاقه خود را یاد بگیرید .

                                                        استاد کت 2 استاد کت 3

 برای دریافت اپلیکیشن ios استادکت  از سیب اپ برروی لینک کلیک کنید همچنین اپلیکیشن اندروید استادکت را از گوگل پلی می توانید دانلود کنید.

نکات و ترفندهای مفید برای طراحی اپلیکیشن iOS

بعضی وقت ها تعیین نقطه استارت برای طراحی اپلیکیشن iOS (آی او اس) با توجه به روش ها و امکانات فراوانی که برای این کار به وجود آمده است دشوار و گیج کننده شده است. بنابراین، چنانچه قصد ورود به دنیای طراحی و ساخت اپلیکیشن iOS را دارید اما نمیدانید از کجا بایستی شروع نمایید، یا اینکه صرفا به دنبال نکات و ترفندهای مفیدی درباره طراحی اپلیکیشن های اپل هستید، موارد ذکر شده زیر را مشاهده کنید.

تجربه کار با دستگاه های تولید شده توسط شرکت اپل را کسب نمایید

استفاده زیاد و مداوم از دستگاه های آیفون با سیستم عامل IOS و تسلط بر امکانات و ویژگی های آن به شما در طراحی اپلیکیشن iOS کمک بسیاری کند. به عنوان مثال اگر برای آیفون اپلیکیشن می سازید، داشتن یک گوشی آیفون و استفاده مداوم از آن یک نیاز کاملا ضروری می باشد. زیرا باعث میشود که تمامی اطلاعات مورد نیاز گوشی آیفون خود را بشناسید و از مزایا، معایب، امکانات، و ویژگی های آن آگاهی کافی را کسب نمایید. برای طراحی اپلیکیشن موفق باید شرایط و امکانات کاربرانتان را بسنجید و خود را جای آنها بگذارید.

                                                               استاد کت 4 استاد کت 5

همچنان روی کاربران اپلیکیشن IOS تمرکز نمایید

هنگام طراحی اپلیکیشن iOS حتما برای کاربران تان ارزش قائل شوید زیرا در نهایت آنها هستند که از اپلیکیشن شما استفاده خواهند کرد. به همین منظور، در طراحی صفحات و امکانات اپلیکیشن به اندازه کافی به «تجربه کاربری» توجه کنید. اپلیکیشن شما قرار است مشکلی را حل کند تا زندگی کاربران راحت تر شود، نه آنکه به مشکلاتشان اضافه کند. بنابراین همواره منوها، دکمه ها، ویژگی ها، و امکانات اپلیکیشن خود را به شکل ساده، واضح، و کاربرپسند طراحی کنید. رعایت این نکته به شما در بازاریابی اپلیکیشن و بهینه سازی اپ استور کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

از ابزارهای مطمئن که ثابت کرده اند به موقعیت موفق رسیده اند استفاده نمایید

ابزار و چارچوب های نرم افزاری زیادی هستند که برای طراحی اپلیکیشن IOS وجود دارد، و هر روز بر تعداد آنها اضافه می شود. هریک از این ابزارها، مزایا و معایب مختلفی دارند و کارهای متفاوتی انجام می دهند. چنانچه سابقه زیادی در طراحی و ساخت اپلیکشن IOS ندارید توصیه میکنیم از ابزارها و نرم افزارهای مطمئنی که قبلا تست شده که رضایت بخش برامه نویسان است استفاده نمایید و اطراف خود را با ابزار گوناگون شلوغ نکنید. میتوانید از ابزار و راهکارهای کارآمد شرکتهای توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل و یا ارائه دهندگان سرویس مقرون به صرفه اپلیکیشن ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن موبایل خود استفاده کنید.

به سراغ ابزارهای جدید و پر زرق و برق که شما را بیش از حد به خود مشغول کند نروید. از ابزارهای مطمئنی که سالیان سال مورد استفاده قرار گرفته و تجربه موفقی دارند استفاده نمایید. البته این به این معنا نیست که در پی به روز رسانی اطلاعات خود نبوده و از تحولات جدید بی خبر بمانید. اما بیش از اندازه برای آن وقت نگذارید، زیرا باعث میشود از کار اصلی باز بمانید.

استفاده از تکنولوژی های مطمئن مانند Xcode و Swift که از محبوبیت بالای بین برنامه نویسان IOS هستند باعث میشود که دانش و تخصص زیربنایی IOS را کسب نمایید، و بدین ترتیب میتوانید از هر نوع ابزار و نرم افزار جدیدی که عرضه میشود به نحو احسن استفاده نمایید.

فایل هایتان را نام گذاری و مرتب سازی نمایید
بیشتر پروژه های بزرگ و به نام، به خصوص اگر به صورت گروهی اجرا شوند، فایل های برنامه نویسی متعدد و متنوعی خواهند داشت. بنابراین مهم است از همان ابتدای پروژه کلیه فایل ها و منابع خود را نام گذاری، ساماندهی، و مرتب سازی نمایید. بخصوص افرادی که تجربه و مهارت کمتری دارند حتما باید این کار را به دقت انجام دهند تا اعضاء حرفه ای تر گروه بتوانند پروژه را بهتر مدیریت کنند.

اگر خودتان بصورت انفرادی روی طراحی اپلیکیشن IOS کار میکنید ممکن است در پروژه با مشکلاتی مواجه شوید و به کمک افراد متخصص و قوی تر نیاز پیدا کنید. در این صورت، چنانچه از ابتدا به فایل هایتان نظم داده و آنها را نام گذاری و دسته بندی کرده باشید مطمئنا فردی که به کمک تان می آید بهتر قادر خواهد بود شما را یاری کند. روش های مختلفی برای ساماندهی کدها و فایل ها وجود دارد. یک روش مناسب برای این کار را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید.

تست، سنجش، و کنترل کنید
اپل در رابطه با تایید اپلیکیشن جهت ثبت در اپ استور مقررات و استانداردهای معقول سفت و سختی به دلیل جذب بیشتر مردم نسبت به آیفون دارد. البته هدف اپل از این کار سنگ انداختن پیش پای توسعه دهندگان نیست، بلکه قصد دارد از کیفیت بالا و کارکرد صحیح اپلیکیشن ها و جلب رضایت کاربران اطمینان حاصل نماید. بنابراین، ابتدا همه کارهایی که قبل از طراحی اپلیکیشن IOS باید انجام شود را به دقت بررسی نمایید تا در طول اجرای کار با مشکل عمده ای مواجه نشوید. سپس اقدام به طارحی اپلیکیشن خود کنید. در طول ساخت اپلیکیشن IOS همه مراحل را مورد ارزیابی قرار دهید تا مطمئن شوید که قسمت های مختلف به درستی کار میکنند. بدین ترتیب میتوان مشکلات و باگ های احتمالی را حین توسعه برطرف کرد.

شرکت قدرمتند و عظیم اپل اپلیکیشن هایی که خطا یا اشکال نرم افزاری داشته باشند را تایید نمیکند. بنابراین هیچگاه اپلیکشن مشکل دار به اپل نفرستید چون در آن زمان فقط یک زمان بیهوده را برای طراحی اپلیکیشن IOS گذاشتید که نتیجه ای دربر ندارد.

میتوان از نرم افزار فوق العاده ی Xcode و دیگر سیستم های تست و کنترل به منظور کسب اطمینان از صحت کارکرد و بدون مشکل و باگ اپلیکیشن استفاده نماییم و از وجود ایرادات احتمالی که می تواند زمان مصرفی برای طراحی اپلیکیشن مطلع شویم. با انجام این کار در حین توسعه اپلیکیشن میتوانید از تبدیل شدن ایرادات خیلی کوچک به مشکلات بزرگ جلوگیری کنیم و اپلیکیشن IOS خود را با اطمینان خاطر به اپ استور بفرستید.

اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین چانچو مارکت که به نکات مهم که بایستی انجام شود را رعایت کرده است که می توانید از مارکت سیب اپ دانلود نمایید

برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن با کارشناسان تابان شهر تماس بگیرید.

Live Preview

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *