Project Description
ساخت اپلیکیشن استادکت

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

امروزه با تمام مشکلاتی که وجود داره شاید در راه یادگیری موسیقی با مشکلات زیادی رو به رو بشیم از جمله وجود ترافیک برای رسیدن به محل آموزشگاه، هدر رفتن وقت در زمان رفت و برگشت، هزینه های زیاد آموزشگاه ها، هزینه ی رفت و آمد و خیلی دیگر از مشکلات. هدف اصلی استادکت آسان شدن یادگیری موسیقی و حل این مشکلات بود.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی استادکت و ساخت اپلیکیشن راحتی کاربران است. پس ما به این فکر افتادیم که اپلیکیشنی طراحی کنیم تا مردم بتوانند به راحتی و بدون مشکل موسیقی یاد بگیرند. دیگر مشکلات رفت و آمد وجود نداشته باشه و هزینه ها هم کاهش پیدا کنه. همین طور در وقت هم صرفه جویی شود.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد ساخت اپلیکیشن استادکت با بهترین نتیجه ایجاد شد. اپلیکیشن به راحتی قابل استفاده است. آموزش های متنوع و گوناگون از چندین ساز موسیقی یکی بزرگ ترین مزیت های این اپ است. پرداخت کم هزینه این اپلیکیشن باعث محبوبیت این اپ شد.

شما می توانید با استادکت به راحتی و بدون درگیری موسیقی یاد بگیرید و پیشرفت کنید.

استاد کت

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

تکنولوژی های به کار رفته در استادکتاستاد کت

گالری تصاویر استادکت


نمونه کار های مشابه


تماس + استعلام قیمت