Project Description
اپلیکیشن آزمون تسکا

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

امتحان نهایی و کنکور دغدغه ی دانش آموزان از زمانی که وارد دوره دوم متوسطه می شوند، است. یکی از بزرگترین نگرانی های آنها این است که سر جلسه ی امتحان با سوالات جدیدی روبه رو شوند و یا زمان کم بیاورند و نتوانند به تمامی سوالات پاسخ دهند. وجود کتاب های کمک درسی متفاوت و سی دی های آموزشی گوناگون هم مشکلی را که حل نمی کند، بیشتر موجب سردرگمی هم می شود. پس دانش آموزان به ابزاری احتیاج دارند که با کمترین هزینه بتوانند اولا دانش خود را زیاد کنند و ثانیا در مدیریت زمان بهتر عمل کنند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

گروهی خلاق و توانمند به این فکر افتادند تا راه حلی را برای حل این مشکلات پیدا کنند. آن ها نیازمند بستری بودند تا در ابتدا استادان متخصص و حرفه ای سوالاتی را طرح کنند و سپس دانش آموزان به صورت سرگرمی ( نه در حالت جدی و خشک امتحانی) آزمون بدهند. پس از جست و جو های متوالی، این گروه خلاق به تابان شهر رسیدند. تیم حرفه ای تابان شهر پس از مشورت به این نتیجه رسید که ساخت اپلیکیشن می تواند راه حل خوبی برای این مشکل باشد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد ساخت اپلیکیشن آزمون تسکا با بهترین نتیجه ایجاد شد. اپلیکیشنی که به راحتی قابل استفاده است. دانش آموزان پس از نصب این اپلیکیشن شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از دریافت کد تایید، ثبت نام خود را در اپلیکیشن تکمیل می کنند. سپس پایه ی تحصیلی خود را انتخاب کرده و در قالب بازی می توانند آزمون دهند. آزمون را برای هر درسی خودشان می توانند انتخاب کنند و هر تست زمان معینی دارد که خود بهترین راه حل برای یادگیری مدیریت زمان است.

قابلیت فوق العاده ی دیگر اپلیکیشن آزمون تسکا امکان شرکت در کنکور آزمایشی است که شرایط کنکور واقعی را رقم می زند. همچنین وجود سوالات بیشمار، دانش آموزان را با نمونه سوالات متفاوتی آشنا می کند که توسط استادان مجرب طرح شده اند.

تابان شهر بار دیگر با فعالیت در سطح آموزشی و دانش افزونی نشان داد که توانایی های منحصر به فردی در طراحی اپلیکیشن و همچنین طراحی سایت دارد.

اپلیکیشن آزمون تسکا

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

تکنولوژی های به کار رفته در تسکا اپاپلیکیشن آزمون تسکا

گالری تصاویر اپلیکیشن آزمون تسکا


نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123628295