Project Description
اپلیکیشن موبایل بیوتی

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

با روی کار آمدن تعداد زیادی سالن های زیبایی در هر منطقه و محله، انتخاب را برای افراد سخت می کند. همچنین برای آگاهی از خدمات و قیمت ها، سر زدن به هر کدام آنها کار سخت و زمان گیری است. اگر هم آرایشگاه موردنظر تایید شود، مواردی از قبیل انتخاب مدل مو، رنگ ناخن و یا خیلی دیگر از خدمات در ابتدای ورود به آرایشگاه می تواند زمان گیر باشد. پس راه حلی نیاز است تا تمامی این مشکلات برطرف شوند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

گروهی خلاق و توانمند به این فکر افتادند تا راه حلی را برای حل این مشکلات در کانادا پیدا کنند. بعد از تمام پرس و جوها، آنها به تابان شهر رسیدند. پس از همفکری و مشورت هایی که انجام شد، ساخت اپلیکیشن برای این پروژه و به عنوان راه حل، می توانست نظری خوب و مفید باشد. اپلیکیشنی که توانایی ثبت آرایشگاه های مختلف را بر روی نقشه داشته باشد، خدمات هر کدام را با قیمت هایشان به نمایش بگذارد و همچنین قابلیت پرداخت به صورت آنلاین را نیز داشته باشد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد ساخت اپلیکیشن موبایل بیوتی با بهترین نتیجه ایجاد شد. اپلیکیشنی که به راحتی قابل استفاده است. شما می توانید تمامی خدمات سالن های زیبایی نزدیک و یا دور از خود را با جزئیات کامل و با مدل های مختلف مشاهده کنید. برای دیدن نمونه کارهای هر یک از آرایشگر ها نیازی به سر زدن به اینستاگرام آنها نیست. زیرا تمامی نمونه کارها در موبایل بیوتی موجود است. همچنین قیمت ها به صورت روزانه آپدیت می شوند و امکان پرداخت به صورت آنلاین نیز وجود دارد. 

برای گرفتن وقت هم نیازی به تلفن زدن پی در پی و یا مراجعه حضوری ندارید، فقط کافیه از تقویم موجود، ساعت و روز خود را انتخاب کنید.

تابان شهر بار دیگر با فعالیت در سطح بین المللی نشان داد که توانایی های منحصر به فردی در طراحی اپلیکیشن و همچنین طراحی سایت دارد.

اپلیکیشن موبایل بیوتی

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

تکنولوژی های به کار رفته در موبایل بیوتیاپلیکیشن موبایل بیوتی

گالری تصاویر اپلیکیشن موبایل بیوتی


نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123628295