Project Description
طراحی اپلیکیشن و سایت دیوار کانادا

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

همیشه پیدا کردن یک سرویس کار خوب کار بسیار سختیه. تازه اگر به چند تا سرویس کار در زمینه های مختلف هم نیاز داشته باشید که کار سخت تر هم می شود. در ضمن پیدا کردن فردی قابل اعتماد مثلا برای نگهداری از بچه و یا نظافت منزل خود چالش بزرگیه. تیم حرفه ای دیوار کانادا با هدف ایجاد شغل و رفع مسائل ذکر شده در کانادا به فکر راه حلی افتادند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

بعد از مشورتی که این تیم با گروه تابان شهر داشتند، پیشنهاداتی ارائه شد که برخی از آنها داشتن سایت و اپ و راه اندازی یک استارتاپ بود. اپی که بتواند تمامی خدمات و سرویس ها را با توجه به موقعیت مکانی کاربر، به آنها نشان دهد و در واقع زمینه ای برای اشتغال زایی باشد. از این جهت که تمامی ارائه دهندگان و سرویس کاران با ثبت نام در این اپ، مهارت خود را معرفی کنند و  از طریق کاربر انتخاب شوند. 

این بهترین نتیجه بود…

بعد از تمام کارهایی که توسط تیم برنامه نویس، توسعه، طراحی و ایده پرداز انجام شد، اپلیکیشن و سایت دیوار کانادا بهترین نتیجه را به همراه داشت. هدف از ساخت اپلیکیشن و راه اندازی استارتاپ رضایت و سهولت کاربران است. اپلیکیشن دیوار کانادا برای کشور کانادا و جهت ارسال سرویس کار به تمام نقاط کشور با توجه به موقعیت مکانی شما بر روی نقشه است. 

تیم حرفه ای تابان شهر با طراحی کردن سایت، اپ و راه اندازی استارتاپ دیوار کانادا بار دیگر توانایی خود را نشان همه داد. 

طراحی اپلیکیشن و سایت دیوار کانادا

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای ساخت تیزر تبلیغاتی نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت و اپلیکیشن دیوار کاناداطراحی اپلیکیشن و سایت دیوار کانادا

گالری تصاویر اپلیکیشن دیوار کانادا


نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123628295