Project Description
اپلیکیشن پرده داوودی

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

مسئله دقیقا این است که مشتریان زمان زیادی را برای مراجعه به بازار های فروش پرده و انتخاب و در نهایت خرید آنها صرف می کنند و همچنین فروشندگان نیز زمان و انرژی زیادی را صرف معرفی محصول خود به مشتریان و ترغیب آنها به خرید پرده از فروشگاه آن ها می کنند. همانطور که می دانید حجم عظیمی از مشتریانی که با قصد خرید مراجعه می کنند و در بازار به جست و جو می پردازند در نهایت به خرید منجر نمی شود. فروشندگان نیز موفق به فروش محصولات خود به نسبت حجمی از زمان و انرژی که می گذارند فروش ندارند و تفاوت های هر چند کوچک آنها با رقبایشان باعث می شود مشتریان از انتخاب محصولشان صرف نظر کنند.ما چه طور به ساخت اپلیکیشن پرده داوودی رسیدیم؟

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی در ارائه ی راه حل، راحتی و سهولت در خرید و فروش بود.بهترین راه حل کم کردن فاصله میان فروشندگان و خریداران بود.تا هم خریداران بتوانند در هر کجا که هستند با محصولات و ویژگی های آن آشنا شوند تا با صرف زمان و انرژی کمتر با این بازار و محصولات موجود در آن آشنا شوند, همچنین فروشندگان بتوانند مشتریانی را علاوه بر شهر خود از سایر شهر ها نیز داشته باشند.فروشندگان بتوانند بهترین عملکرد خود را داشته باشند تا در نهایت بهترین نتیجه را دریافت کنند. اما بهترین راه حل چیست؟ راه حلی که آسایش را برای هر دو طرف ایجاد کند و بتواند یک امتیاز برای کسب و کار فروشندگان باشد و آنها را با سایر کسب و کار ها متمایز کند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تمام کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد. ساخت اپلیکیشن پرده داوودی بهترین نتیجه را به همراه داشت.بهترین راه حل و نتیجه ساخت اپلیکیشن بود ،که تمام امکاناتی که یک فروشنده و خریدار از آن انتظار دارند را داشته باشد. و هم مشتریان شما بتواند در هر کجا با کسب و کار شما , محصولاتی که ارائه می دهید آشنا شوند و هم سایر کاربران با مشاهده امتیازی که فروشگاه شما با سایر فروشگاه ها دارد, به جمع مشتریان شما اضافه شوند.

اپلیکیشن پرده داوودی

تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن پرده داوودیاپلیکیشن پرده داوودی

گالری تصاویر اپلیکیشن پرده داوودی


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123628295