Project Description

اپلیکیشن گلین مارکت

اپلیکیشن گلین مارکت در سه بخش آیس گلین، سوپر گلین و فود گلین شروع به کار کرده است که با موفقیت نیز رو به رو بوده است. این روز ها برای افزایش میزان فروش باید به فروشگاه های اینترنتی متوصل شویم.

برای مشاهده این اپلیکیشن می توانید از مارکت های معتبر آن را دانلود کنید.

اپلیکیشن گلین مارکت
اپلیکیشن گلین مارکت
اپلیکیشن گلین مارکت

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

با شرایط اقتصادی و بخصوص با شیوع ویروس کرونا، خیلی از کسب و کار ها با ضرر و زیان زیادی رو به رو شدند. یکی از این کسب و کار ها فروشگاه ها و رستوران ها بودند. هر چه بیشتر می گذشت، فروش آنها نیز کمتر می شد. گلین مارکت هم از این مشکل دور نبود. پس صاحبین آن برای حل مشکل به فکر یک راه حل بودند.

راه حلش چی میتونه باشه؟

گروه گلین مارکت پس از پرس و جو و تحقیق متوجه شدند که باید کسب و کار خود را آنلاین کنند تا بتوانند از این معضلات خارج شوند. پس با شرکت برنامه نویسی تابان شهر آشنا شدند. تابان شهر پس از بررسی نیازمندی و امکانات پیشنهاد طراحی اپلیکیشن را داد. اپلیکیشنی که در سه مورد رستوران، بستنی و سوپرمارکت فروش داشته باشد. پس کار اصلی شروع شد.

این بهترین نتیجه بود...

پس از پایان تمامی تلاش های تیم برنامه نویسی، گرافیک، محتوا کار و توسعه دهنده، اپلیکیشن گلین مارکت بهترین نتیجه بود. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با تمامی امکانات که شامل درگاه پرداخت امن، افزودن محصولات بینهایت، قیمت دهی به محصولات، افزودن دسته بندی و .. ساخته شد.

تابان شهر بار دیگر با تولید اپلیکیشنی فروشگاهی تبحر و توانایی خود را در این زمینه نشان داد.

اپلیکیشن گلین مارکت

تکنولوژی های اپلیکیشن گلین مارکت

رنگ های بکار رفته

اپلیکیشن گلین مارکت
اپلیکیشن گلین مارکت

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها

مشاور شما: 09123628295