Project Description
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  مسئله دقیقا چیست؟

  ثبت زمان کاری با استفاده از کاغذ و قلم کاری خسته کننده و در عین حال زمان گیر است. همین طور استفاده ی بیش از اندازه از کاغذ هم هزینه ی اضافی دارد و هم به محیط زیست آسیب وارد می کند. همچنین علاوه بر ثبت زمان کاری، درخواست مرخصی و یا اطلاعاتی در خصوص پروژه ها نیز نیازمند کاغذ هستند. سخت بودن این کار هم برای کارمند است و هم برای کارفرما. کارفرما هم باید وقت بزارد و کاغذ ها را یکی یکی بررسی کند و زمان ها را حساب کند. پس نیاز به سیستمی دیجیتال برای رفع این مشکل است.

  طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

  راه حلش چی می تونه باشه؟

  هدف اصلی ما راحتی و سهولت کلیه ی کارکنان یک مجموعه است. راه حلی که برای این مشکلات ارائه شد سیستمی بود که بتواند تمام این کارها را انجام دهد. سیستمی که در عین حال سادگی باعث راحتی کاربران شود و زمان آن ها را هم خیلی اشغال نکند. اما در طراحی این سیستم باید امنیت کافی وجود داشته باشد و شخصی به نام ادمین که مورد اعتماد تیم نیز هست، کلیه ی مدیریت ها را انجام دهد تا مشکلی برای کارمندان به وجود نیاید.

  این بهترین نتیجه بود

  بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد طراحی سیستم مدیریت پروژه ی تایم شیت ساخته شد. این سیستم دقیقا آن چیزی بود که تابان شهر در نظر داشت. سیستمی که با طراحی سایت اختصاصی ساخته شد و دارای یک ادمین است تا برای هر کارمند پروفایلی بسازد و اطلاعات اولیه هر شخص را وارد کند. سپس هر کارمند با داشتن پروفایل اش می تواند زمانی که برای هر پروژه گذاشته است را ثبت کند. با استفاده از آن درخواست مرخصی دهد و یا اطلاعاتی که درباره ی هر پروژه است را ثبت کند و یا آن ها را مشاهده کند. همین طور مجموع زمانی که ثبت کرده است را نیز می تواند ببیند.

  تابان شهر با طراحی سیستم تایم شیت بار دیگر ثابت کرد که در طراحی سایت اختصاصی مهارت ویژه ای دارد و پیشرو در این زمینه است.

  طراحی سیستم مدیریت تایم شیت

  تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  گالری تصاویر طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت


  آیا نیاز به مشاوره دارید؟

  اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

  نمونه کار های مشابه


  تایم شیت چیست و چگونه کار میکند ؟

  تایم شیت یا سیستم مدیریت زمانبندی کارمندان یک جدول زمانبندی و یک پورتال است.

  از لحاظ فنی، یک جدول زمانی، یک قطعه کاغذ است که برای ردیابی زمان کار هر کارمند در یک کار یا پروژه استفاده می شود. این روش سنتی در حال حاضر در فرمت های دیجیتال قرار دارد.

  کارفرمایان یا مدیران از جدول زمانبندی برای پیگیری کارهای ساعتی، زمان ترک پروژه ،مدت ،زمان وعلت مرخصی، تعهدات و تنظیمات دیگر هنگام محاسبه حقوق و دستمزد استفاده می کنند. دوره های پرداخت توسط کارفرما ویا مدیران شرکت ها میتواند متفاوت باشد.

  اشکال رایج شامل :

  • هفتگی
  • دو هفته ای
  • ماهانه
  • و به طور تعریف شده (ساعتی یا تعداد روز مشخص شده) باشد

  هدف از یک جدول زمانی درسیستم تایم شیت چیست؟

  فراتر از زمان ورود به ساعات کار، یک جدول زمانی دیگر اهداف مرتبط با فرآیندهای کسب و کار را پر می کند. جدول زمانی یک روش ارزشمند برای ضبط و پیگیری میزان وقتی که کارکنان هر بخش است.

  اطلاعات گزارش شده را به ناظران (مدیریت و مسئولین بخش) ارائه می دهد. آنها می توانند ساعت های کاری مورد نیاز برای موقعیت ها ،پروژه ها و وظایف خاص را مشاهده کنند. این اطلاعات به برنامه ریزی، اختصاص دادن وظایف ، مشخص کردن وتخمین میزان ساعتی که برای انجام هر پروژه و هر نفر نیاز است . تعیین نیازهای استخدام کمک می کند.

  نرم افزار برای این فرآیند، ناظران را قادر می سازد برنامه ریزی بدون خطا را که معمولا با فرایندهای دستی ارتباط دارد، تنظیم کند.

  سرپرستان می توانند عملکرد را کنترل کنند و تصمیمات موثر را اتخاذ کنن.
  یک استفاده عمده در محیط مدیریت پروژه است.

  به طور فزاینده، کارفرمایان مزایای زمانبندی را برای هزینه گذاری و ارزیابی پروژه ها می بینند. علاوه بر این، مدیران می توانند هزینه های برنامه ریزی شده را نسبت به هزینه های واقعی برای پروژه ها و برنامه های مختلف مقایسه کنند.
  کارمندان قبل از ارسال آن برای تأیید در پایان هر روز، ساعتهای کاری خود را وارد می کنند. زمینه های سفارشی اجازه می دهد تا آنها را برای انجام وظایف، پروژه ها ، جلسات و فعالیت های خاص وارد کنند.

  کارکنان پس از ورود به پنل خود، جدول زمانی خود را برای تأیید ارسال نمایند. تا مشخص شود در ساعاتی که در محل کار حضور دارند زمان خود را صرف انجام چه کارهایی کرده اند.

  سرپرستان، مدیران پروژه یا نمایندگان مشتری ممکن است مجوز تأیید داشته باشند. آنها زمان وارد شده را بررسی می کنند و یا زمان تایید را تایید یا رد می کنند. هر جدول زمانی رد شده به کارمند برای اصلاح فرستاده می شود. تایم شیت تایید شده به محاسبه حقوق و دستمزد ارسال می شود پس از تصویب، مدیریت می تواند همچنان از داده ها برای اهداف مختلفی استفاده کند.

  برخی از این نمونه ها عبارتند از:

  • هزینه های کار را محاسبه کنید
  • ردیابی بهره وری تک به تک کارمندان
  • پروژه ها را نظارت کنید
  • ایجاد بودجه گروه
  • پیش بینی نیازهای آینده
  • تعیین سود

  زمانبندی الکترونیکی برای پیمانکاران در تایم شیت :

  سرپرستان، مدیران پروژه یا نمایندگان مشتری ممکن است مجوز تأیید داشته باشند.

  آنها زمان وارد شده را بررسی می کنند و یا زمان ثبت را تایید یا رد می کنند. هر جدول زمانی رد شده به کارمند برای اصلاح فرستاده می شود و تایم شیت تایید شده به واحد پردازش حقوق و دستمزد ارسال می شود

  زمان دقیق ردیابی، چه برای کارکنان منظم، کارمندان همراه و چه پیمانکاران، به کاهش هزینه های دستمزد کمک می کند. کارفرمایان سیستم کارآمدتری برای هر دسته از کارمندان و کارکنان دارند. آنها نمایانگر بصری از آنچه که نیاز به نیروی کار مولد دارند را ارائه شده است. تایم شیت از نرم افزارهایی که فقط جزئیات پرداخت حقوق را فراهم می کند پیشرفت کرده است. همان اطلاعاتی که برای پرداخت به کارکنان مناسب است، برای توسعه استراتژی های کسب و کارهم مفید است.

  از راه حل های مبتنی بر وب به زمانبندی دسکتاپ، راه حل های زمانبندی الکترونیکی کمک می کند .تا شرکت ها ساعت کار و حقوق و دستمزد را مدیریت و کنترل کنند.

  اکنون که با سیستم تایم شیت آشنا شدید به سراغ برخی از امکانات و آپشن های افزوده که توسط تابان شهر طراحی و توسعه شده است میپردازیم . به طور کلی سیستم تایم شیت دارای دو بخش تایم شیت کارمندان و تایم شیت مدیران میباشد .

  که هرکدام بخش ها و دسترسی های کاملا متفاوتی میباشد . در ابتدا بخش تایم شیت کارکنان را توضیح میدهیم. به طور کلی سیستم تایم شیت تابان شهر یک سیستم تحت وب است. که با نام کاربری و پسوورد شخص تعریف شده وارد میشود . به بخشهایی که امکان دسترسی برای کارمند نسبت یه وظیفه اش باز شده است میتواند دسترسی داشته باشد.


  سیستم تایم شیت تابان شهر دارای امکان

  • ثبت پروژه

  • تعیین مدت زمان
  • تعداد نفرات

  که روی آن پروژه کار میکنند را به طورهمزمان و جداگانه را دارد. همچنین میتوان چندین پروژه را هرکدام با محدودیت زمانی جدا و افراد مختلفی که روی پروژه کار میکنند را ثبت و تعیین کرد .

  فقط برای افرادی که درگیر پروژه هستند دسترسی داد.

  امکان دیگرسیستم تایم شیت شامل فیلد مرخصی است :

  این قسمت تایم شیت برای درخواست مرخصی طراحی شده است کلیه کارمندان و کارکنان موظف هستند برای درخواست مرخصی آن را در سیستم تایم شیت ثبت کنند.

  به این صورت که در تقویمی که در فیلد درخواست مرخصی تعبیه شده است .

  ابتدا روزی که قرار است مرخصی در آن روز شروع شود را انتخاب کنند ( تاریخ مرخصی ) .

  سپس راس ساعتی که قرار است مرخصی شروع شود را انتخاب کنند (ساعت مرخصی ).

  در مرحله بعد کارمند علت مرخصی خود را مینویسد که برای مدیریت و مسئول بخش فرستاده میشود برای مواقعی که فقط چند ساعت در یک روز مرخصی لازم است.

  همچنین برای یک روز کامل یا چند روز یا یک روز و چند ساعت کاری در روز بعد به طور مثال( کارمندی روز دوشنبه را کامل مرخصی میگیرد و برای روز سه شنبه هم 4 ساعت مرخصی میخواهد .اگرشروع ساعت کاری را 8 در نظر بگیریم این شخص راس ساعت 12 باید در محل کار حاضر شود .یعنی در تقویم روز دوشنبه را انتخاب میکند 8 ساعت کاری را مدت زمان مرخصی میزند که میشود. مدت زمان یک روز کامل کاری سپس برای تاریخ پایان مرخصی روز سه شنبه در تقویم و ساعت 12 در را زمان بندی ثبت میکند.که جمعا ساعات مرخصی این شخص میشود 12 ساعت کاری ) .

  به طور کلی این بخش دارای قابلیت ثبت شروع تاریخ ، زمان مرخصی و تاریخ ، ساعت پایان مرخصی میباشد. همچنین آپشن دیگری که در سیستم تایم شیت تعریف شده زمان و تاریخ وعلت مرخصی (مانند بیماری یا کار اداری و ….) کارمند برای مدیرکل مدیران میانی و یا مسئولین بخش(که دسترسی همه قابل ویرایش و تغییر میباشد) .به طور اتوماتیک و همزمان فرستاده میشود هم در سیستم تحت وب (تایم شیت مدیران) و هم به صورت اس ام اس (پیامک) برای مدیران ارسال میشود.

  این امر به این علت است که مرخصی نیاز به تایید مدیریت و مسئول بخش میباشد .

  که میتوان برای کارمندان و کارکنان هر بخش به طور جداگانه مدیران میانی و مسئولین بخش تعریف کرد .

  تا دسترسی های هر بخش تفکیک شود و همزمان مدیر کل ویا کسانی دسترسی بهشون داده شود به تمام قسمت ها دسترسی کامل دارند .

  به طور مثال شخصی که در دپارتمان فنی و اطلاعات کار میکند برای مرخصی به تایید مسئول بخش ، مدیر داخلی و مدیر کل نیاز دارد .

  یعنی هر سه باید نسبت به موقیعت کاری مرخصی کارمند را تایید کنند در صورت تایید هر یک از مدیران اس ام اس تایید آن مدیر به گوشی کارمند ارسال میشود .

  همزمان درصفحه تایم شیت کارمند هم با روشن شدن چراغ سبز یا قرمز روبروی اسم هر مدیر نشان میدهد که مدیر هر بخش مرخصی را تایید یا رد کرده است .

  همچنین تاریخچه درخواست ها به همراه اطلاعات روز تاریخ ساعت و علت مرخصی و تایید یا رد مدیران قابل مشاهده است برای اینکه هر کارمند کنترل تعداد ساعات و روز مرخصی خود در دست داشته با شد .

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  صفحه اصلی تایم شیت

  شامل فیلدی به نام پروژه ها در تایم شیت است که در آن پروژه های هر کارمند نسبت به وظیفه ای که دارد در ان باز شده و نسبت به قسمتی که مسئولیت آن را بر عهده دارد و مدت زمان حدودی که برای انجام کارلازم دارند به صورت تفکیک شده شامل جلسات (آموزشی- توجیحی- رفع باگ ها و اشکالات- تغییر در ساختار و یا ظاهر-هرگونه تغییرپیشبینی نشده )(ساعات انجام کار روی پروژه) برای پروژه های مشتریان تعریف شده است و کارمند میتوانید مدت زمان باقی مانده برای اتمام پروژه را مشاهده کند تا طی انجام آن مدیریت زمان داشته باشند همچنین شامل فیلد :

  • جلسات داخلی
  • اجرای امور تفیض شده
  • جلسه مستقیم با مدیرت عامل و…..

  فیلد بعدی درتایم شیت دیجیتال مارکتینگ است که شامل :

  • جلسه ها
  • توسعه و مطالعه بازار
  • تولید محتوا
  • شبکه اجتماعی
  • SEO
  • Google Analytics
  • Google adwords

  است که تمام این قسمت ها در تایم شیت به طور کاملا تفکیک شده است تا تک تک دقایقی که کارمندان جزو ساعات کاریشان است مشخص شود که در حال انجام چه کاری هستند و برای انجام هر کار یا پروزه به طور دقیق چه مقدار زمانی که صرف کردند اگر ساعات کاری پروژه ای بیشتر از مقداری شود که توسط مدیریت تعریف شده است ساعات کاری که برای پروژه تعریف شده است تمام میشود و کارمند دیگر نمیتواند تایم شیت ثبت کند و با اخطار مواجه میشود مگر از طرف مدیریت ساعت کاری اضافه شود به پروژه در این روش کارمندان پر کار و موثری که زود تر از وقت تعیین شده پروژه را به اتمام میرسانند از کارمندانی که در زمان تعیین شده موفق به اتمام پروژه نشده اند و به زمان اضافه نیاز دارند که موجب تاخیر در تحویل پروژه به کارفرما میشوند قابل شناسایی و تفکیک هستند که این امر در مجموع به کل سازمان کمک میکند تا برای تشویق یا تذکر به کارکنان هوشمندانه تر عمل کنند همچنین برای زیر نظر داشتن میزان بازدهی کارمندان و درصورت نیاز به تغییر سیاست های کاری شرکت کمک شایانی میکنند.

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت طراحی شده توسط تابان قابلیت ارسال و دریافت تیکت داخل سازمانی (بین کارکنان ، کارمندان و مدیران) به طور مثال فرض کنید کارمندی درخواست اطلاعات و دیتابیس از مسئول بخش دیگری دارد به راحتی میتواند با ارسال یک تیکت درخواست خود را ارسال و اعلام کند و به طور اتوماتیک نام و نام خانوادگی شخص ارسال کننده تیکت نمایش داده میشود و بالعکس همچنین بخش تیکت در تایم شیت برای راحتی کارمندان شامل تفکیک فیلد ها تیکت های ارسالی و تیکت های دریافتی به صورت جداگانه میباشد همچنین سیستم تایم شیت دارای بخش جستجوی پروژه است که با نوشتن نام پروژه در فیلد سرچ (جستجو) تمامی تیکت ها ، درخواست ها ، اطلاعات و پیام هایی که در رابطه با آن پروژه خاص رد و بدل شده است در یک صفحه برای شما نمایش داده میشود .


  قسمت اطلاعات پروژه ها

  در این قسمت از تایم شیت تمام اطلاعات یک پروژه ثبت میشود ابتدا نام پروژه سپس اطلاعاتی مانند یوزرنیم و پسوورد :

  · c-panel ( (username & passwords

  · direct admin( (username & passwords

  · email ( (username & passwords

  · پنل سایت

  و همچنین قابلیت افزودن دسته جدید برای درج هرگونه اطلاعات و توضیحات تا در صورت نیاز هر بخش و هر فردی که به هرگونه اطلاعات راجب پروژه نیاز داشتند بتوانند به راحتی به اطلاعات بخش بندی شده دسترسی داشته باشند .

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  فیلد اطلاعات بیشتر در سیستم تایم شیت

  فیلد اطلاعات بیشتر در طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت را میتوان به کارامد ترین بخش تایم شیت کارمندان برای کنترل روی پروژه های و زمانی که در طول ماه و حتی روز صرف میکنند نام برد

  در ابتدا به محض ورود به صفحه اطلاعات بیشتر در بالای صفحه تایم شیت مشاهده میشود دو کلمه کارکرد ماه اخیر و کارکرد ماه جاری است که کارمند روبروی هرکدام جمع مدت زمانی که در ماه گذشته و در ماهی که در آن هست را به صورت ساعت کارکرد مشاهده میکند یعنی در ماه گذشته جمعا چند ساعت کارکرد مفید داشته است و در ماه جاری هم تا روزی که در آن است چند ساعت بوده است درقسمت پایین جدولی طراحی شده است که نام تمامی پروژه هایی که کارمند در آن ها دخیل بوده آورده شده است به همراه

  • تاریخ شروع پروژه
  • تاریخ پایان پروژه ( تاریخی که پروژه تحویل داده شده است)
  • وضعیت پروژه مانند(در حال اجرا یا پایان یافته)

  روبروی اسم هر پروژه گزینه بیشتروجود دارد که با کلیک بر روی آن ریز ساعت های آن پروژه نمایش داده میشود که چه مدت زمانی بر در چه تاریخی و در چه ساعتی بر روی پروژه کار شده است و در چه تاریخ و ساعتی تایم شیت ثبت شده است که به صورت

  • عنوان پروژه ( اجرا یا جلسه )
  • زمان اختصاص داده شده ( x ساعت که توسط مسئول پروژه تخمین داده میشود )
  • زمان استفاده شده ( x ساعت)
  • زمان باقی مانده (x ساعت)

  و در آخر هم جدول کلی با نمایش ریز جزئیات که شامل :

  • عنوان پروژه
  • زمان ثبت شده توسط کارمند برای پروژه (مدت زمانی که روی پروژه کارکرده است)
  • تاریخ (تاریخی که تایم شیت ثبت شده است)
  • تاریخ ثبت تایم شیت (زمان و تاریخی که تایم شیت تایید شده است)


  سیستم تایم شیت : دسترسی مدیران تابان شهر

  1. تب پیشخوان در سیستم تایم شیت تابان شهر

  بخش مدیریت همانند قسمت تایم شیت کارکنان با نام کاربری و پسوورد وارد پنل خود میشوند . در صفحه اصلی (پیشخوان) مدیریت کاربران است که اسامی تک تک کاربران در یک لیست قرار گرفته است و روبروی هر اسم

  • تاریخ شروع قرار داد کارمند (تاریخی که کارمند با شرکت قرار داد رسمی امضا کرده است)
  • تاریخ پایان قرار داد کارمند
  • کد ملی کارمند
  • تاریخ تولد کارمند
  • شماره موبایل کارمند
  • تنظیمات کاربر
  • که روبروی نام هرکدام است در قسمت تنظیمات کاربر 3 دکمه وجود دارد
  • مشاهده
  • حذف
  • ویرایش

  که در ادامه به صورت تک تک توضیح داده میشود:

  مشاهده در سیستم تایم شیت تابان شهر

  با کلیک برروی دکمه مشاهده روبروی هر کاربر تمام اطلاعات کامل وی به همراه اطلاعات بالا جدول کاملی از قبیل :

  پایه حقوق، هزینه نفر ساعت، تاریخ شروع بیمه، اولین حقوق دریافتی، تاریخ تولد کاربر، کد ملی، شماره سفته، تاریخ ترک بیمه، تاریخ پایان کار، فرم قرار داد NDA، فرم قرار داد اداری، شماره موبایل، نوع حوزه فعالیت کاری ( مثال: برنامه نویس : backend )، کلمه ورود

  ویرایش تایم شت

  در قسمت ویرایش تایم شیت دقیقا هرکدام از فیلد های بالا اس که میتوانید در صورت نیاز تغییر دهید

  حذف در سیستم تایم شیت تابان شهر

  با کلیک بر روی دکمه حذف تمامی اطلاعات کاربر و خود کاربر هم از تمام قسمت های سیستم تایم شیت حذف میشود

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  2. تب مدیران در سیستم تایم شیت تابان شهر

  افزودن مدیر در تایم شیت ( با سطح دسترسی تعریف شده):

  در دسته مدیران تایم شیت ، مدیران تعریف شده را مشاهده میکنید به همراه اطلاعات و البته سطح دسترسی شان همچنین دارای دکمه های حذف و ویرایش برای تغییر مشخصات ، تغییر رمز ورود ، تغییر سطح دسترسی مدیران و …. میباشد

  در دسته افزودن مدیر هم میتوانید مدیر جدید را تعریف کنید با سطح دسترسی یک و سطح دسترسی دو ( در سطح دو فقط به قسمت های محدود و از پیش تعیین شده مدیر دسترسی خواهد داشت)

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  3.تب کاربری در سیستم تایم شیت تابان شهر

  که شامل سه دسته میباشد

  1. افزودن کاربر
  2. کاربران
  3. هزینه خالص

  افزودن کاربر در طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  برای ثبت کاربران میباشد و با پر کردن اطلاعات زیر کاربر جدید ثبت میشود

  • نام و نام خانوادگی
  • پایه حقوق
  • هزینه نفر ساعت
  • تاریخ شروع قرارداد
  • تاریخ پایان قرارداد
  • تاریخ شروع بیمه
  • اولین حقوق دریافتی
  • تاریخ تولد
  • کد ملی
  • شماره سفته
  • تاریخ ترک بیمه
  • تاریخ پایان کار
  • فرم قرارداد NDA
  • فرم قوانین اداری
  • نوع فعالیت و حوزه کاری
  • شماره موبایل
  • کلمه عبور

  کاربران در سیستم تایم شیت مدیریت

  که شامل جدولی از لیست کامل تمام کارکنان به همراه اطلاعات میباشد.

  هزینه خالص در سیستم تایم شیت مدیریت

  ابتدا توضیح دهیم که منظور از هزینه خالص در طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت چیست؟

  هزینه خالص: هزینه های ثابت شرکت (به عنوان مثال : هزینه برق ، آب ، گاز ، تلفن ، تنخواه ، بیمه کارمند وغیره…) تقسیم بر تعداد پرسنل که یک عدد ثابت برای هر نفر میدهد که این عدد ثابت به همراه حقوق دریافتی هر فرد هزینه خالص هر نفر میباشد . در کل یعنی هزینه ای که شرکت برای هر کارمند میکند

  در قسمت هزینه خالص ابتدا سال و ماه را انتخاب میکنیم ؛ سپس به طور اتوماتیک سیستم تایم شیت تابان شهر نسبت به ورودیهای مالی که برای هر کاربر به صورت جداگانه میگیرد مانند هزینه بیمه حقوق دستمزد وغیره… لیستی از تمام کارکنان به همراه هزینه خالصشان را نمایش میدهد

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  5.تب ساعت کاری در سیستم تایم شیت تابان شهر

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت شامل دو بخش ثبت ساعت کاری و مدیریت ساعات کارکنان است

  ثبت ساعت کاری در سیستم تایم شیت تابان شهر

  در قسمت ثبت ساعت کاری ابتدا تاریخ را انخاب میکنید سپس نام کارمند را و نام پروژه ای که میخواهید برای کارمند زمان اضافه کنید برای شما یک فیلد باز میشود که در آن ساعت و دقیقه را برای شخص و برای یک پروژه خاص باز میکنید

  مدیریت ساعت کارکنان در سیستم تایم شیت تابان شهر

  در سیستم تایم شیت در قسمت مدیریت ساعت کارکنان که دارای دو بخش جستجوی دستی (براساس نام و تاریخ ) و جدولی که بر اساس نام و نام خانوادگی کارمند ، نام پروژه ها ، زیر بخش ها ، تاریخ و ساعت کاری است که نشان میدهد هر کارمند در هر روز روی چه پروژه ای ودر چه زیر مجموعه ای چه مدت زمانی صرف کرده اند

  همچنین روبروی هر فیلد در جدول تایم شیت دمکه حذف و تنظیمات وجود دارد که مدیر میتواند در صورت نیاز در سیستم تایم شیت زمان هر کاربر را تغییر دهد.

  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت
  طراحی سیستم مدیریت پروژه تایم شیت

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  مشاور شما: 09123628295