Project Description
طراحی سایت راسپینا پرواز

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

برای اطلاع از قیمت بلیط مسافرتی و روز و ساعات آنها رفتن به آژانس های گردشگری متفاوت واقعا کار سختی است. به خصوص در ساعات پر ترافیک و آلوده که رفت آمد کلافه کننده است. در ضمن اینکه شما با چه وسیله ای میخواهید مسافرت کنید هم در سخت تر شدن این کار تاثیر گذار است. در تماس تلفنی هم شاید آن پاسخی که انتظار آن را دارید دریافت نشود. پس برای خرید و یا رزو تور و یا بلیط مسافرتی نیاز به بستری است که به راحتی نیاز ما را رفع کند. 

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت است. راسپینا پرواز نیاز به بستری داشت تا مشتریان آن بتوانند به راحتی و بدون دردسر با تور های موجود آشنا شوند، از قیمت های آن اطلاع پیدا کنند، رزو کنند و یا خرید انجام دهند. 

یکی از پیشنهادات تابان شهر به عنوان راه حل به راسپینا پرواز ساختن سایت بود. سایتی که در عین سادگی و کاربر پسند بودن بتواند تمامی نیاز های کاربران را نیز رفع کند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت راسپینا پرواز بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت راسپینا تمامی تور ها را به همراه ویژگی و قیمت هایشان نشان می دهد. برای تور های داخلی و تور های خارجی هتل های مناسبی نیز پیشنهاد می شود.  برای تورهای داخلی هم، انتخاب برای وسایل نقلیه متفاوت وجود دارد. همین طور امکان رزو کردن نیز به راحتی وجود دارد. برای خرید بلیط هواپیما و تورهای گردشگری نیز راه های مختلفی وجود دارد که می توان آن را انتخاب کرد. 

تیم تابان شهر با طراحی سایت گردشگری راسپینا پرواز بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی کردن سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد. 

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت راسپینا پروازطراحی سایت راسپینا پرواز

گالری تصاویر راسپینا پرواز


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470