Project Description
طراحی سایت املاک پارس ویلا

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

مسئله دقیقا این است که کاربران برای تعطیلات و یا مسافرت های خود نیاز به اجاره و یا خرید ویلا نیاز داشتندو برای این مسئله مشکلات زیادی از جمله صرف زمان زیاد , انتخاب غلط به دلیل کمبود وقت و.. مسئله دقیقا این است که مشاورین املاک تمایل دارند علاوه بر افرادی که در شهر آنها ساکن هستند افراد در نقاط دیگر کشور نیز بتوانند فایل های املاک آنها را مشاهده کنند و اطلاعات مناسب را دریافت کنند و در صورت نیاز با مشاورین املاک در تماس باشند. آنها می خواستند این کار با صرف هزینه زمان و انرژی کم تر هم برای خودشان و هم برای مشتریانشان خرید مطلوبی را برای آنها ایجاد کنند.اما راه حل این مسئله چه گونه می تواند باشد؟ راه حل تیم تابان شهر برای این مشکل چه بود؟

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از دریافت خدمات و آسایش صاحبین و مشاورین املاک در ارائه خدمات به مشتریان و آشنایی کاربران فضای وب با کسب و کارشان بود.فضای وب بهترین فضا را برای ارتباط هر چه بیشتر فروشندگان و مشتریان ایجاد کرده است و می توان گفت از بهترین راه حل ها حضور مناسب و حرفه ای در فضاب وب است.

یکی از پیشنهادات شرکت تابان شهر به عنوان راه حل به تیم املاک پارس ویلا ساختن سایت بود.  وب سایتی که در عین سادگی و کاربر پسند بودن بتواند تمامی نیاز های کاربران را نیز رفع کند.و خدمات به بهترین شکل به مشتریان ارائه شود.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تمام کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، ایده پردازان و سئو  انجام شد طراحی سایت املاک پارس ویلا بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت املاک تمام نیاز های مشتریان برای خرید مناسب و مشاورین املاک را برای ارائه بهترین وجه از خدمات خود برطرف ساخت.در این سایت بسیاری از اطلاعاتی که فرد هنگام خرید و یا اجاره ویلا نیاز دارد بداند لحاظ شد. و تجربه کاربری خوبی را برای مشتریان به ارمغان آورد.

تیم تابان شهر با طراحی سایت املاک پارس ویلا , بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد. 

طراحی سایت املاک پارس ویلا

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت املاک پارس ویلاسایت املاک پارس ویلا

گالری تصاویر سایت املاک پارس ویلا 


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت سایت نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470