Project Description

سایت بساز

بساز یک سایت فروشگاهی تخصصی فروش ابزار آلات ، لوازم برقی ، بنزینی و شارژی صنعتی است . این سایت یک سایت کاملا معتبر ، به همراه برند های خاص و معتبر است که با سال ها کار تخصصی در زمینه فروش این دسته از محصولات در سراسر ایران اصالت کالاهایشان را به تمامی مشتریانشان اثبات نموده اند و اطمینان تمامی آنها را جلب کرده اند. برای مشاهده ی سایت بساز می توانید به آدرس tictoolz.com سر بزنید. ‍

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

در بازار خرید و فروش ابزار آلات در ایران، با توجه به وجود افراد واسطه و زیاد شدن دست در این بازار قیمت ابزار آلات مختلف به طور گزاف و با برند های نامرغوب و غیر معتبر در حال خرید و فروش است . در این سایت تمامی مشتریان می‌توانند انواع مختلف اجناس باکیفیت را از این منبع فروش معتبر با تضمین ضمانت کالا دریافت کنند.

راه حلش چی میتونه باشه؟

باتوجه به تمامی مشکلاتی که گفته شد در این بازار ، تیم فروشگاه بساز ، تصمیم به ورود در بازار های آنلاین گرفت تا بتواند اجناسی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را با حذف افراد واسطه به مشتریان خود عرضه نماید . با توجه به این مسائل تیم فروشگاه بساز پس از انجام تحقیقات خود ، تابان شهر را برای ایجاد کسب و کار آنلاین خود انتخاب کرد و تیم تابان شهر پیشنهاد طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را به آنها ارائه داد .

این بهترین نتیجه بود...

تیم بساز پس از تشکیل جلسات با تیم و کارشناسان تابان شهر تصمیم نهایی را برای داشتن فروشگاه اینترنتی گرفتند و در نهایت طراحی سایت و اپلیکیشن بساز با موفقیت ، توسط تیم تابان شهر طراحی شد و یک سایت و اپلیکیشن کاربردی و با رابط کاربری عالی و کاربری آسان به تیم بساز تحویل داده شد که این اپلیکیشن در مایکت ، کافه بازار ، گوگل پلی و سیب اپ قابل دانلود و استفاده است. تیم بساز، اکنون با در دسترس داشتن سهم بزرگی از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران، کسب و کار آنلاین موفقی را اداره می‌کنند .

تکنولوژی های بساز

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123845470