Project Description
سایت تخفیفاتی سندباد تریپ

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

آخر هفته ها بیشتر افراد به دنبال تفریحی مناسب برای خوش گذارنی هستند. سلیقه ها برای تفریح متفاوت است. گاهی برخی به دنبال ورزشی هیجان انگیز، برخی به دنبال رستوران و کافی شاپ و یا عده ای هم کنسرت یا مسافرت و تورهای یک روزه را جست و جو می کنند. اما اگر این تفریح ها هر هفته ادامه داشته باشد، خیلی ها یا پول کم میارن و یا دیگر جای جدیدی را نمی شناسند. 

پس بستری نیاز است که بتواند محل های گردشگری و یا رویدادهای شهر هر کس را همراه با تخفیفاتی مناسب و هیجان انگیز، معرفی کند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

گروهی از افراد که اطلاعات کافی و رابطی بین خود و صاحبین کسب و کارهای گردشگری و تفریحی می شناختند، به این فکر افتادند تا این مسئله را حل کنند. پس از پرس و جوهای متوالی، گروه سندباد تریپ به تیم تابان شهر رسیدند. تابان شهر پس بررسی و شناخت نیازهای موجود پیشنهاد طراحی سایت و یا اپلیکیشن را داد. سایت و یا اپلیکیشنی که به عنوان بستری برای به نمایش گذاشتن اطلاعات باشد و تخفیفاتی را نیز پیشنهاد دهد. 

تیم حرفه ای تابان شهر شروع به فعالیت خود کردند تا سایت تخفیفاتی سندباد تریپ نتیجه ای عالی در پی داشته باشد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد سایت تخفیفاتی سندباد تریپ بهترین نتیجه را به همراه داشت. طراحی سایت فروشگاهی، که افراد پس از انتخاب مورد مد نظر خود می توانند به صورت آنلاین پرداخت را انجام دهند و کدی را دریافت می کنند. سپس هر موقع که به مورد خریده شده بروند، با گفتن کد و یا اسکن QR می توانند از خدمات بهرمند شوند. همچنین این سایت پیشنهادات ویژه و تخفیفات شگفت انگیز را نیز به صورت ویژه به مخاطبین نمایش می دهد.

کاربری ساده ی سایت، استفاده از ترکیب رنگ درست، درگاه پرداخت امن، مدیریت پنل آسان و طراحی حرفه ای همگی باعث خاص شدن این پروژه شده است.

تیم تابان شهر با تولید سایت تخفیفاتی سندبادتریپ بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی کردن سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد.

سایت تخفیفاتی سندباد تریپ

تکنولوژی های به کار رفته در سایت تخفیفاتی سندباد تریپسایت تخفیفاتی سندباد تریپ

گالری تصاویر سایت تخفیفاتی سندباد تریپ


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123628295