Project Description
سایت دمو تابان

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین مشکلات برای کسانی می خواهند سایت وردپرسی زیبا و در عین حال کارآمد داشته باشند تا به وسیله ی آن درآمدزایی داشته باشند، انتخاب قالب سایت است. وجود سایت های گوناگون در زمینه ی فروش قالب باعث سرگردونی و حتی بی اعتمادی کاربران به آنها شده است. نداشتن پشتیبانی درست، تفاوت قیمت در سایت های مختلف و یا وجود قالب های رایگان همگی دردسر هایی را به همراه داشته است. گروه حرفه ای تابان شهر به این فکر افتاد که راه حلی برای این مشکل پیدا کند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت است. تیم تابان شهر به عنوان راه حل پیشنهاد هایی را ارائه داد که یکی از آنها طراحی سایت فروشگاهی با اصول و قواعد درست بود. سایتی که متناسب با نیاز کاربران باشد، نیاز آنها را بتواند رفع کند، کاربر به راحتی بتواند با آن ارتباط برقرار کند و در نهایت قابل اعتماد باشد. قابل اعتماد از این جهت که کاربران با اطمینان کامل خرید خود را انجام  دهند و نگران به وجود آمدن مشکل در هنگام نصب برای سایت خود نباشند.  

علاوه بر این، سایتی باید طراحی می شد که قالب های گوناگون در زمینه های کاری مختلف را نیز ارائه دهد تا همه ی مشتریان راضی باشند. همه چیز برای شروع یک کار خلاقانه آماده است.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت دمو تابان بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت دمو تابان یک سایت در زمینه ی فروش فایل، قالب های متنوع با توجه به انواع کسب و کار ها در اختیار قرار می دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی وب سهولت استفاده از آن است. شما در ابتدا زمینه ی کسب و کار خود که شرکتی، فروشگاهی و یا معرفی است را انتخاب می کنید. سپس با انواع مختلفی از قالب ها روبه رو می شوید. هر قالب ویزگی خاصی دارد شما می توانید همچنین پیش نمایش قالب را نیز ببینید. 

پس از انتخاب و خرید با کمک راهنماهای موجود قالب به راحتی نصب و اگر مشکلی داشتید پشتیبانی سایت به شما کمک خواهد کرد.

تابان شهر بار دیگر با طراحی کردن سایتی خاص و متفاوت توانایی و خلاقیت خود را در این زمینه نشان داد. 

سایت دمو تابان

تکنولوژی های به کار رفته در سایت دمو تابانسایت دمو تابان

گالری تصاویر دمو تابان


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470