Project Description

طراحی سایت زودجور

طراحی سایت زودجور یک سوپرمارکت آنلاین و اینترنتی است که تمامی کالاهای سوپرمارکتی را به صورت اینترنتی می فروشد. شعار این سایت “وقت طلاست” و برای مشاهده ی سایت می توانید به آدرس zoodjoor.com سر بزنید.

سایت زودجور
سایت زودجور
سایت زودجور

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

گاهی پیش میاد که برای خرید چند قلم کالا از سوپرمارکت مجبوریم از خونه بیاییم بیرون و یا حتی مسیر طولانی را هم طی کنیم. بخصوص با اوضاع کرونا و محدودیت های زمانی بعضی از این خرید های کوچک دردسرهای بزرگی به همراه دارند. هر چند سوپرماکت های آنلاینی هم هستند اما یا محصول مورد نظر ما را ندارند و یا ارسال آنها چند روز ممکن است طول بکشد.

راه حلش چی میتونه باشه؟

برای تمامی این مشکلاتی که بحث کردیم و همچنین برای کساد نشدن کار بسیاری از فروشگاه ها، تیم حرفه ای زودجور به دنبال راه حلی گشت. پس از مشورت های زیاد، آنها با تیم تابان شهر آشنا شدند. تیم توسعه و برنامه نویس تابان شهر برای رفع مشکل طراحی سایت را پیشنهاد داد. سایتی که بشود خرید اینترنتی از طریق آن انجام داد و محصولات نیز با تمامی مشخصات در آنجا اضافه شوند.

این بهترین نتیجه بود...

بعد از تلاش تیم توسعه، برنامه نویس، گرافیک و طراح، سایت زودجور به بهترین شکل ممکن تولید شد. طراحی سایت فروشگاهی که رابط کاربری آسانی دارد و با رعایت اصول UI/UX کاربران زیادی را جذب می کند. طراحی سایت زودجور با شعار “وقت طلاست” سعی می کند به کمک سایت حرفه ای خود نیاز مشتریان سراسر کشور را فراهم کند.

تابان شهر باری دیگر توانست سایتی متناسب با نیاز روز جامعه وارد بازار پر رقابت سایت کند.

سایت زودجور

تکنولوژی های طراحی سایت زودجور

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

سایت زودجور
سایت زودجور

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123628295