Project Description

سایت ستاره غلات پارس

برای خرید و یا فروش محصولات غلات، وجودی سایتی مطمئن و و به روز همیشه خالی بود. سایت ستاره غلات پارس یک سایت فروشگاهی در زمینه ی فروش محصولات غلات است. برای مشاهده ی سایت می توانید به آدرس www.parsgs.ir سر بزنید. ‍

سایت ستاره غلات پارس
سایت ستاره غلات پارس
سایت ستاره غلات پارس

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

بازار خرید و فروش غلات همواره دارای نوسان است و مشکلات اقتصادی زیادی دارد. قیمت های متفاوتی که فروشنده های گوناگون می دهند همگی باعث ایجاد بحران در این بازار شده اند. مشکل اساسی این بازار نبودن منبع موثق به صورت آنلاین برای قیمت گذاری و فروش محصولات غلات است

راه حلش چی میتونه باشه؟

با نمایان شدن مشکلاتی که گفته شد، تیم حرفه ای غلات پارس به این فکر افتادند تا راه حلی پیدا کنند. آنها نیازمند بستری در دنیای وب بودند تا بتوانند محصولات غلات را به صورت آنلاین بفروشند و قیمت ها را به صورت مناسب آپدیت کنند. پس از مشورت های فراوان آن ها به گروه برنامه نویس و طراحی سایت تابان شهر رسیدند.

این بهترین نتیجه بود...

پس از تشکیل جلسات مختلف، تابان شهر پیشنهاد طراحی اپلیکیشن و یا طراحی سایت فروشگاهی را برای داشتن فروشگاه اینترنتی دادند. در نهایت سایت ستاره غلات پارس با تلاش فراوان تیم برنامه نویس، طراح گرافیکی، کارشناس محتوا و وب مستر ساخته شد. سایت ستاره غلات پارس، سایتی حرفه ای در زمینه ی فروش آنلاین با سرعت لود عالی و تجربه کاربری فوق العاده است.

سایت ستاره غلات پارس

تکنولوژی های ستاره غلات پارس

رنگ های بکار رفته

سایت ستاره غلات پارس
سایت ستاره غلات پارس

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123845470