Project Description

سایت فروشگاه آنلاین قیصری

هیچ چیز بهتر از خرید کردن از یک فروشگاه شیک و تر و تمیز نیست. فروشگاه های آنلاین در حال حاضر رونق بسیار بالایی دارند اما مهمترین چیز در یک فروشگاه آنلاین مرتب بودن چیدمان دسته بندی ها و محصولات می باشد. سایت فروشگاه آنلاین قیصری ( ghaysarishops.ir ) دقیقا همین ویژگی ها را دارد که می توانید سری به آن بزنید و خودتان ببینید. ‍

سایت فروشگاه آنلاین قیصری
سایت فروشگاه آنلاین قیصری
سایت فروشگاه آنلاین قیصری

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

شاید قبلا سر زدن به یک فروشگاه آنلاین خیلی کمتر اتفاق می افتاد و بیشتر همه ترجیح می دادند حضوری خرید هایشان را انجام دهند. اما در حال حاضر چه به خاطر شیوع ویروس کرونا و چه به خاطر کمبود وقت و مواردی مانند ترافیک، مردم برای خرید مایحتاج زندگی هم نمی توان خیلی بر روی خرید حضوری حساب چندانی باز کرد. همین موضوع ساده کم کم به یک معضل تبدیل شده است.

راه حلش چی میتونه باشه؟

تیم قیصری شاپ دنبال راه حلی برای این موضوع گشت و به این نتیجه رسیدند که بهترین راه برای مواجهه با این معضل، راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و ادامه فعالیت در بستر وب می باشد. پس از مشورت های فراوان آن ها به گروه برنامه نویس و طراحی سایت تابان شهر رسیدند تا چیزی که در ذهن دارند را با آن ها در میان بگذارند.

این بهترین نتیجه بود...

پس از تشکیل جلسات مختلف، تابان شهر پیشنهاد یک طراحی سایت فروشگاهی تمیز و مرتب را برای داشتن فروشگاه اینترنتی دادند. در واقع شاید در این دوران فروشگاه های اینترنتی به وفور یافت شوند، اما می توان در میان این همه فروشگاه اینترنتی یکی از بهترین ها بود. در نتیجه طراحی سایت قیصری شاپ انجام شد تا هم تیم قیصری شاپ به درآمد زایی برسد و هم مردم بتوانند به راحتی خرید های خودشان را انجام دهند.

سایت فروشگاه آنلاین قیصری

تکنولوژی های فروشگاه آنلاین قیصری

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

سایت فروشگاه آنلاین قیصری
سایت فروشگاه آنلاین قیصری

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123845470