Project Description

سایت فروشگاه اباصالح

سایت اباصالح یک فروشگاه آنلاین بزرگ است که همه چیز میفروشد این سایت از کالا و لوازم دیجیتال گرفته تا مواد غذایی و لبنیات به فروش میرساند، برای مشاهده سایت فروشگاه اباصالح میتوانید به آدرس froshgahemajazieabasaleh.com سر بزنید

سایت فروشگاه اباصالح
سایت فروشگاه اباصالح
سایت فروشگاه اباصالح

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

این روز ها با وجود کرونا استقبال از سوپرمارکت های اینترنتی بسیار خوب است. اما کمتر سایت فروشگاهی یا سوپر مارکتی است که هر چیزی که بخواهید از آنجا بتوانید تهیه کنید. مزیتی که این فروشگاه های بزرگ دارند این است که شما میتوانید چیز های زیادی مثل پوشاک ، مواد غذایی ، کالای دیجیتال و… تهیه کنید و فقط یک بار هزینه ارسال پرداخت کنید.

راه حلش چی میتونه باشه؟

با وجود این مشکل و با شیوع کرونا تیم فروشگاه اباصالح به این فکر افتادند که کسب و کار خود را آنلاین کنند تا مشتریان بتوانند هر چیزی را که میخواهند از آنجا تهیه کنند و فقط یک بار هزینه ارسال بپردازند آن هم به مقدار خیلی کم. این تیم با بررسی و تحقیق در نهایت شرکت تابان شهر را برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود انتخاب کردند و تابان شهر پیشنهاد طراحی سایت فروشگاهی و ساخت اپلیکیشن را به آنها ارائه کرد.

این بهترین نتیجه بود...

پس از مشورت تیم فروشگاه اباصالح با شرکت تابان شهر و برگذاری جلسات متعدد، تصمیم بر آن شد که فروشگاه اباصالح در قالب وبسایت محصولاتش را ارائه دهد که فرایند طراحی سایت آغاز شد، فروشگاه اباصالح یک وبسایت زیبا با تجربه کاربری عالی است که این روز ها فروش خیلی خوبی هم دارد.

سایت فروشگاه اباصالح

تکنولوژی های فروشگاه اباصالح

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

سایت فروشگاه اباصالح
سایت فروشگاه اباصالح

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123845470