Project Description

سایت فروشگاه چوبین نت

سایت چوبین نت یک وبسایت فروشگاهی آنلاین در زمینه صنعت چوب به حساب می آید و سالها فعالیت موفق در کارنامه خود دارد، خدمات چوبین نت شامل مبلمان،سرویس خواب، میز و صندلی اداری و درب ضد سرقت میباشد برای بازدید از این سایت میتوانید به coobinnet.ir سر بزنید

سایت فروشگاه چوبینت
سایت فروشگاه چوبینت
سایت فروشگاه چوبینت

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز

مسئله دقیقا چیست؟

سایت های فروشگاهی زیادی هستند که خدماتی در حوزه مبلمان، مبلمان اداری، سرویس خواب، انواع درب و درب ضد سرقت و… به صورت جداگانه فعالیت میکند اما ما کمتر سایتی را سراغ داریم که هر خدماتی را در صنعت چوب ارائه دهد و قمیت آن هم مناسب باشد، تیم چوبین نت با سالها فعالیت در زمینه تولید و پخش انواع تولیدات چوبی تصمیم گرفتند تا وبسایتی را در این حوزه ایجاد کنند.

راه حلش چی میتونه باشه؟

با احساس شدن این نیاز تیم چوبین نت به این فکر افتاد یک وبسایت فروشگاهی در این زمینه ایجاد کند، کارشناسان چوبین نت با تحقیق در مورد شرکت هایی که خدمات طراحی سایت و طراحی سایت فروشگاهی انجام میدهند در نهایت تیم تابان شهر را انتخاب کردند. پس از تماس با کارشناسان تابان شهر مشاوره های لازم در خصوص طراحی سایت و اینکه چه نوع سایتی مناسب این کسب و کار است و نیاز آن را تامین میکند را دریافت کردند و مشخص شد که طراحی سایت با cms وردپرس برای آنها مناسب است. در نهایت صحبت های اولیه در جلسات حضوری صورت گرفت و عملا همکاری تیم چوبین نت برای طراحی سایت فروشگاه چوبین نت با تابان شهر آغاز شد.

این بهترین نتیجه بود...

بعد از انجام صحبت های اولیه با تیم تابان شهر روند طراحی سایت برای سایت فروشگاه چوبین نت آغاز شد، این پروژه با چالش هایی نیز همراه بود که همگی توسط تیم طراح سایت و برنامه نویس تابان رفع شدند و در نهایت یک وبسایت فروشگاهی تمام کمال در خصوص فروش محصولات چوبی تحویل داده شد که رضایت کارفرما را نیز به همراه داشت.

سایت فروشگاه چوبینت

تکنولوژی های سایت فروشگاه چوبین نت

ساخت اپلیکیشن دیوار
ساخت اپلیکیشن دیوار

رنگ های بکار رفته

سایت فروشگاه چوبینت
سایت فروشگاه چوبینت

تا دیر نشده سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای رونق کسب و کار خود و یا شروع یک استارتاپ عالی همین امروز سایت و یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید تا از رقبا عقب نمانید.

نمونه کارها مرتبط

مشاور شما: 09123628295