Project Description
سایت فیکاس

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

مسئله دقیقا این است که عده سرمایه های مازادی را دارند و می خواهند آن را به بهترین شکل وارد بازار بورس بین الملل کنند , سهام شرکت های معتبر  را خریداری کنند و سود مناسبی را از این راه بدست آوردند.اما سرمایه گذاری در بازار های بین المللی کار آسانی نبود.با توجه به  سرعت بالای بورس در بازار جهانی و تغییرات آن سرمایه گذاران تمایل داشتند تا با خیال اسوده سرمایه خود را در بهترین بازار سرمایه گذاری کرده و سود مناسبی را باتوجه به ریسک بالای این بازار داشته باشند. در سویی دیگر عده با حضور خود در بازار بورس جهانی و اطلاعات مناسب از این بازار تمایل تاسیس کارگزاری بین المللی برای آسایش هر چه بیشتر مشتریان و سرمایه گذاران داشتند.اما راه حل های موجود چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت است.راه حل از طریق گرد آوری سرمایه گذاری هوشیار دربستر مناسب با حضور کارگزانی که آگاهی کامل را از بازار و شرایط آن دارند حال این بستر چگونه می توانست فراهم شود؟ , بهترین راه برای ایجاد شرایط حضوری مطمئن برای کارگزاران و سرمایه گذاران کدام است یکی از این راه ها ایجاد یک وب سایت برای حضور هر دو طرف کارگزار و سرمایه گذار است.

یکی از پیشنهادات تابان شهر به عنوان راه حل به تیم فیکاس ساختن سایت بود. سایتی که در عین سادگی و کاربر پسند بودن بتواند تمامی نیاز های کاربران را نیز رفع کند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تمام کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، ایده پردازان و سئو  انجام شد طراحی سایت فیکاس بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت فیکاس تمام نیاز های سرمایه گذاران را جهت یک سرمایه گذار با حفظ امنیت سرمایه و بررسی بازار توسط دیده بان کارشناس را برطرف می ساخت. و می توانست برای سرمایه گذاران سود مناسبی را به همراه داشته باشد و خیال آن ها را از سرمایه گذاری در بازار های بین المللی که رشد خوبی را دارند و در کنار این رشد تغییرات آن با سرعت بسیار همراه است و سرمایه گذار باید با دقت و هوشیاری وارد این بازار شود به همراه داشته باشد. 

تیم تابان شهر با طراحی سایت سرمایه گذاری فیکاس بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی کردن سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد. 

سایت فیکاس

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت فیکاسسایت فیکاس

گالری تصاویر سایت فیکاس


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470