Project Description
سایت و اپلیکیشن املاک امیران

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

نیاز به منزل یکی از نیاز های اولیه ماست، اما شما این نیاز را چگونه تامین می کنید، با رفتن و حضور در دفتر مشاور املاک ؟ پس از مدت ها گشتن و رفتن به تک تک املاک ها و دیدن محله های گوناگون،قیمت های مختلف شاید بتوان یک منزل ،ویلا و یا زمین که تا حدودی به ویژگی های مود نظر ما شباهت دارد را بیابیم اما همان گونه که متوجه شدید این کار بسیار زمان بر است و ممکن است یافتن ملک، ویلا و یا زمینی که هماهنگی کامل یا زیادی را با ویژگی های مورد نیاز ما داشته باشد به سختی و یا اصلا نتوانیم آن را پیدا کنیم. علاوه بر این،گاهی ما زمان محدودی را داریم. راه حل برای داشتن بهترین جست و جو چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی در ارائه ی راه حل، راحتی و سهولت در خرید و فروش بود.که بهترین راه حل کم کردن فاصله میان فروشندگان و خریداران بود.تا هم خریداران بتوانند در هر کجا که هستند ویلا زمین و یا ملک هایی را در شهر های دیگر مشاهده کنند و نیز فروشندگان بتوانند مشتریانی، علاوه بر شهر خود از سایر شهر ها نیز داشته باشند. با این هدف مکانی ایجاد شد تا مجموعه ای از املاک ها، زمین و ویلا ها حضور داشته باشند. و خریداران و فروشندگان بتوانند بدون نیاز به مراجعه به املاک ها به راحتی بتوانند این املاک را مشاهده کنند. بعد از آشنایی این تیم با گروه تابان شهر، راه حل هایی در خصوص ساخت سایت و اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد ارائه شد که هم کار را برای فروشندگان آسان سازد و نیز خریداران به آسانی بتواند با استفاده از آن به جست و جو بپردازند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تمام کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه و ایده پردازان انجام شد. ساخت سایت و  اپلیکیشن املاک امیران بهترین نتیجه را به همراه داشت.بهترین نتیجه ساخت اپلیکیشن و سایتی بود ،که تمام امکاناتی که یک فروشنده و خریدار از آن انتظار دارند. و طراحی و ساخت اپلیکیشن و سایت به گونه ای که همه شهروندان با هر وسیله ای بتوانند به آن دسترسی داشته باشند، و به آسانی ملک ویلا و زمین مورد نظر خود را با تمامی ویژگی های مورد نظرشان به آسانی بیابند. 

املاک امیران

تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن املاک امیراناملاک امیران

گالری تصاویر سایت املاک امیران 


گالری تصاویر اپلیکیشن املاک امیران 


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابه


مشاور شما: 09123628295