Project Description
سایت و اپلیکیشن زودیافت

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین نگرانی های امروزه ی جهان، حفظ چرخه ی محیط زیست است. طبق آخرین آمار جهانی، بیشترین مواد آلوده کننده ی محیط زیست ظروف یکبار مصرف غیر قابل بازیافت هستند. همچنین یک نگرانی دیگر نبودن دانش و فضای مناسب برای بازیافت مواد به خصوص در ایران است. مسئله ی اصلی ما بازیافت زباله ها به صورت اصولی و حذف ظروف یکبار صرف بود

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت فروشگاهی، ساخت اپلیکیشن و راه اندازی استارتاپ است. استارتاپی که با سایت و اپلیکیشن نیک پلاستیک تمیزی راه انداخته شد یک نوآوری در زمینه ی حفظ چرخه ی محیط زیست است. راه حل هایی که ارائه شده در ابتدا ایجاد فروشگاهی برای فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی و یا تجدید پذیر و همچنین استارتاپی جهت بازیافت زباله ها بود. مکمل سایت و اپلیکیشن زودیافت می توانست راهکار بی نظیری باشد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد سایت و اپلیکیشن زودیافت و راه اندازی استارتاپ آن بهترین نتیجه بود. با استفاده از این پکیج فوق العاده می توانید ظروف یکبار مصرف قابل بازیافت ولی در عین حال گیاهی را بخرید و همچنین زباله های خود را بازیافت کنید. این استارتاپ هدف دیگری را نیز دارد که آن اشتغال زایی است . برای آگاهی بیشتر از اشتغال زایی به اپلیکیشن زودیافت می توانید مراجعه کنید.

طراحی منحصر به فرد سایت و اپلیکیشن زودیافت، استفاده از تصاویر گرافیکی خلاق، کاربری آسان و هماهنگ بودن تمامی المان ها با یکدیگر این مجموعه را بسیار جذاب و کاربردی کرده است.

تیم تابان شهر پیشرو در طراحی کردن سایت و اپلیکیشن بار دیگر با سربلندی از پروژه ی حرفه ای خود خارج شد.

سایت و اپلیکیشن زودیافت

تکنولوژی های به کار رفته در سایت و اپلیکیشن زودیافتسایت و اپلیکیشن زودیافت

گالری تصاویر سایت زودیافت


گالری تصاویر اپلیکیشن زودیافت


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123628295