Project Description
تفکیک پسماند زودبار

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

یکی از بزرگترین نگرانی های امروزه ی جهان، حفظ چرخه ی محیط زیست است. آلودگی، گرما و از همه مهم تر وجود زباله های تجزیه ناپذیر بزرگترین علل به خطر افتادن محیط زیست است. یکی از این زباله های تجزیه ناپذیر، ظروف یکبار مصرف هستند. اگر استفاده از ظروف یکبار مصرف فرهنگ سازی شود و همین طور بازیافت زباله ها به صورت درست و منطقی انجام شود، محیط زیست دوباره احیا می شود. اما سوالی که مطرح است این است که چگونه؟ 

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از طراحی سایت فروشگاهی، اپلیکیشن و استارتاپ است. استارتاپی که با سایت و اپلیکیشن نیک پلاستیک تمیزی راه انداخته شد یک نوآوری در زمینه ی حفظ سلامت محیط زیست است. یکی از این راه حل ها می تواند تولید ظروف یکبار مصرف و بازیافت مناسب زباله هاست. تیم ما به این فکر افتاد که سایت و اپلیکیشنی طراحی کند که هم بتواند ظروف مناسب با محیط زیست را تولید کند و هم بازیافت را به طور اصولی انجام دهد.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، سئو و ایده پردازان انجام شد طراحی سایت و اپلیکیشن نیک پلاستیک تمیزی و راه اندازی استارتاپ آن بهترین نتیجه بود. با استفاده از سایت و اپ پلاستیک تمیزی می توانید ظروف یکبارمصرف گیاهی که در طبیعت تجزیه پذیر هستند و برای سلامتی هم ضرری ندارند، بخرید. 

همین طور برای بازیافت زباله ها نیز روشی جدید و نو ارائه شد. شما درخواست تحویل زباله می دهید، هنگامی که زباله را تحویل دادید، وجهی را نیز دریافت می کنید. که این به نوبه ی خود یک نوآوری جدید است.

تیم تابان شهر پیشرو در طراحی کردن سایت و اپلیکیشن بار دیگر با سربلندی از پروژه ی حرفه ای خود خارج شد.

سایت و اپلیکیشن نیک پلاستیک تمیزی

تکنولوژی های به کار رفته در سایت و اپلیکیشن نیک پلاستیک تمیزیسایت و اپلیکیشن نیک پلاستیک تمیزی

گالری تصاویر طراحی سایت نیک پلاستیک تمیزی


گالری تصاویر اپلیکیشن پلاستیک تمیزی


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470