Project Description
طراحی سایت کرکره برقی

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

مسئله دقیقا این است که با استقبال مناسب مشتریان و شهروندان در استفاده از کرکره برقی و جک درب پارکینگی جهت تامین امنیت و آسایش خود نیاز به ارائه خدمات به بهترین شکل و آسان ترین راه علاوه بر نصب تعمیر و تعویض آنها هم برای مشتریان و نیز ارائه دهندگان این خدمات در بازار احساس می شد. لذا مسئله دقیقا نیاز مشتریان به سریع ترین و در دسترس ترین خدمات بود. شرکت ها نیاز داشتند تا علاوه بر خدمات تلفنی از طریق آسان تری با مشتریان خود در ارتباط باشند, مشتریان با خدمات دیگری که ارائه می دهند آشنا شوند و در صورت نیاز سوالات خود را از کارشناسان آنها بپرسند اما بهترین راه حل برای تامین تمام این نیاز ها چیست ؟ 

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

هدف اصلی ما راحتی و سهولت کاربران از دریافت خدمات و آسایش در ارائه دهندگان این خدمات به مشتریان و آشنایی کاربران فضای وب با کسب و کارشان و شیوه ارائه خدمات به مشتریان .بهترین راه فراهم آوردن بستری برای تعامل این دو گروه و کم کردن فاصله میان مشتریان و ارائه دهنده خدمات کرکره برقی و جک درب پارکینگی بود.اما راه حل چیست و چگونه می توان این فاصله را کم کرد و خدمات را به بهترین شکل ارائه داد ؟ 

یکی از پیشنهادات تابان شهر به عنوان راه حل به تیم کهربا در ساختن سایت بود. سایتی که در عین سادگی و کاربر پسند بودن بتواند تمامی نیاز های کاربران را نیز رفع کند.و خدمات به بهترین شکل به مشتریان ارائه شود.

این بهترین نتیجه بود

بعد از تمام کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه، ایده پردازان و سئو  انجام شد طراحی سایت کرکره برقی کهربادر بهترین نتیجه را به همراه داشت. سایت کرکره برقی کهربا در همه امکاناتی را که یک کاربر و مشتری که به این خدمات به بهترین شکل و سریع ترین زمان نیاز داشتند درا است. این سایت در مرحله اول به راحتی در دسترس کاربر است و علاوه بر آن کاربر می تواند با این شرکت به خوبی آشنا شود و از انتخاب این شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات اطمینان حاصل کند.  

تیم تابان شهر با طراحی سایت کرکره برقی کهربا در , بار دیگر توانایی خود را در زمینه طراحی سایت به صورت حرفه ای و کارآمد نشان داد. 

سایت کرکره برقی کهربا در

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت کرکره برقی کهربادرطراحی سایت کرکره برقی

گالری تصاویر سایت کرکره برقی کهربادر


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های مشابهمشاور شما: 09123845470