Project Description
طراحی اپلیکیشن بازیافت نانیستو

روند کار برای گرفتن سه چراغ سبز


طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

مسئله دقیقا چیست؟

آلودگی محیط زیست نه تنها یک مسئله مربوط به کشور ما، بلکه یک موضوع جهانی است. انبار شدن پسماند ها باعث آسیب رسانی به محیط زیست و محل زندگی شهروندان می شود. همچنین به دلیل تولید زباله و از بین بردن آن ها هزینه، زمان، انرژی و منابع زیادی به هدر می رود. همچنین اگر شهروندان بخواهند تمام پسماند های خودشان را بدون تفکیک کردن در سطل های مکانیزه بیاندازند عمل بازیافت را بیش از پیش سخت تر می کنند. مسلما هم ممکن است شهروندان فرصت تفکیک کردن زباله را نداشته باشند.

طراحی سایت فروشگاهی هلی کالا

راه حلش چی می تونه باشه؟

تیم حرفه ای نانیستو به این فکر افتادند که سایت و یا اپلیکیشنی داشته باشند تا شاید بتوان این مشکلات را حل کنند. بعد از در میان گذاشتن این موضوع با تابان شهر، ما پیشنهاد طراحی اپلیکیشن بازیافت زباله را به آن ها دادیم زیرا با استفاده از این اپلیکیشن می توانیم به راحتی زباله ها و پسماند های شهروندان عزیز را تحویل بگیریم و بازیافت کنیم. بدین وسیله طراحی اپلیکیشن بازیافت نانیستو کلید خورد و شهروندان نه تنها با اینکار انگیزه بیشتری برای پاکیزه کردن محیط زیست می گیرند، بلکه در ازای خدمت بزرگی که با زحمت کم ارائه می دهند شارژ اپلیکیشن با ارزش واقعی نیز دریافت می کنند.

این بهترین نتیجه بود

بعد از اتمام طراحی اپلیکیشن بازیافت نانیستو و تموم کارهایی که توسط تیم برنامه نویس ، توسعه اپلیکیشن تابان شهر انجام شد از ساخت اپلیکیشن بهترین نتیجه نیز حاصل شد. شما به عنوان یک شهروند می توانید در اپلیکیشن ثبت نام کنید. موقعیت مکانیتان را برای اپلیکیشن بفرستید و در سریع ترین زمان ممکن پسماند های خود را تحویل مامور های نونیستو بدین، کیف پولتان شارژ شود و به محیط زیست نیز کمک بزرگی کرده باشید. همچنین شهروندان می توانند از طریق فروشگاه اپلیکیشن با امتیاز هایی که بدست می آورند محصولات مختلفی را خریداری کنند.

تابان شهر بار دیگر با ایده نو اپلیکیشن بازیافت زباله تبحر خود را در زمینه ساخت اپلیکیشن نشان داد.

طراحی اپلیکیشن بازیافت نانیستو

تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن بازیافت نونیستوطراحی اپلیکیشن بازیافت نانیستو

گالری تصاویر اپلیکیشن بازیافت نونیستو


آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن نیاز به مشاوره دارید یا می خواهید اپلیکیشنی شبیه به طراحی اپلیکیشن بازیافت نانیستو داشته باشید. می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شروع کار خود اطلاعات خوبی به دست آورید.

نمونه کار های اخیر ماتماس + استعلام قیمت