Project Description

  نام پروژه: طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مقدم فرد

  مدت زمان اجرا: 20 روز کاری

  توضیحات: این پروژه که در زمینه آموزش نرم افزار، کمک درسی و بازی های کنسولی و.. میباشد و هدف از پروژه ثبت نام کاربران و سفارش محصولات موردنظر است که در ادامه به امکانات و ویژگی های آن می پردازیم.

  تکنولوژی های به کار رفته:

  backend: php and wordpress

  app ios: native

  app android: native

  امکانات:

  1- امکان ثبت نام به صورت نامحدود

  2- سرعت بارگذاری بسیار بالا

  3- ریسپانس بودن

  و بسیار امکانات دیگر که می توانید در صفحه پکیج های طراحی سایت تابان همراه باقیمت مشاهده کنید

  طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مقدم فرد

  با سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی تابان شهر در این مقاله به توضیح طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مقدم فرد میپردازیم که توسط دپارتمان فناوری و اطالاعات تابان شهر طراحی و اجرا شده است میپردازیم.

  به طور کلی محصولات اپلیکیشن مقدم فرد را میتوان به 4 دسته اصلی تقسیم بندی نمود:

  • آموزشی
  • برنامه ها
  • بازی
  • کمک درسی

  اپلیکیشن مقدم فرد یک اپلیکیشن فروش محصولات فرهنگی آموزشی به صورت (cd – dvd) است که به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن محصولات خود را عرضه و به فروش میرساند این محصولات شامل نرم افزارها شامل محصولات آموزش میباشد که برای یادگیری و آموزش استفاده میشوند مانند (آموزش کار با فوتوشاپ) محصول دیگری که اپلیکیشن فروشگاه مقدم فرد به فروش میرساند برنامه های کاربردی است مانند (برنامه فوتو شاپ یا آنتی ویروس ها) محصول دیگر نرم افزارها و فیلم های کمک درسی است مانند ( ریاضیات پیشرفته برای کنکور) و آخرین محصول هم بازی است که برای انواع کنسول ها مانند ایکس باکس کامپیوتر و پلی استیشین به فروش میرساند لازم به ذکر است که کاربران پس از ثبت نام و انتخاب و سفارش محصول مورد نظر خود قابلیت انتخاب نحوه پرداخت خودرا دارند که به دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت در محل را دارا را میباشد

  برای مشاوره بیشتر و حرفه ای در خصوص طراحی اپلیکیشن فروشگاهی میتوانید با ما تماس بگیرید

  مشاور شما: 09123845470